Termíny

Co se naučíte

Naučte se efektivně spravovat PPC systémy Google Ads, Sklik, optimalizovat web s ohledem na SEO a vše vyhodnocovat v Google Analytics.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady


 • Základní uživatelská znalost počítače.

Cena kurzu

Cena s 21% DPH8 500 Kč

Běžná cena

10 000 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 425 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 5.2.2023
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Seznam termínů: Neupřesněno
Termín připravujeme...
Termín Neupřesněno
Školení 3 dny
Čas školení 08:30 - 15:00
Kapacita Obsazeno 3 /15
Cena
8 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 10 000 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám Váš e-mail
Platnost akční ceny do 5.2.2023
Termín bude otevřen

260+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.
264 komentářů
Přidat komentář
Klára Berková

Super kurz. Informačně velmi nabitý, prakticky zaměřený a podaný zajímavou formou. David nám se vším velmi vstřícně pomáhal a neváhal odpovídat na naše dotazy týkající se našich konkrétních oborů a potíží. Díky moc!

Martin Procházka

Kurz internetového marketingu jedině doporučuji. Na kurzu jsem se dozvěděl spousty informací o dané problematice. Obrovská výhoda je, že si lze všechno v praxi vyzkoušet. Děkuji.

Radek Vinš

Kurz digitálního marketingu - naprosto perfektní! Připravenost, osnova, materiály + lektor David Šolc.. Nemám jedinou výtku. Obrovské množství informací do člověka, který ví o čem mluví a velmi příjemnou formou je dokáže předat. Kurz digitálního marketingu můžu jen doporučit a Davidovi patří velký dík!

Roman Butora

Kurz digitálního marketingu splnil naprosto má očekávání a lektor David Šolc je skvělý mentor, člověk. Díky Davide! bylo mi potěšením. Roman B.

Lída Letková

V PrimaKurzech se školím už několik let. Za mě nejlepší kurzy, kterých se v oboru můžete zúčastnit. Tutoriály jak "to" udělat najdete všude. Ale jak "to" správně udělat, aby to bylo dobře pro klienta se dozvíte jenom u Davida :-). David nabité zkušenosti dlouhým a pracným testováním každé funkce ochotně předá dál a to je za mě ta největší deviza pro každého online markeťáka. Davide, díky moc. :)

Jirka Kosák

S klidným svědomím můžu říct, že tohle byly jedny z nejlépe investovaných peněz v mém životě. Obsah kurzu je nabušený informacemi, zároveň však lektor jede pohodovým tempem a v průběhu výuky neváhá zastavit a přesvědčit se, že každý porozuměl. Co jsem nejvíce ocenil a co mohu vyzdvihnout je fakt, že David Šolc- lektor a marketingový mág :-), se po dobu kurzu opírá o léta zkušeností a praxe. Tím pádem se dozvíte, jak reálně dané nástroje a postupy fungují. V neposlední řadě mě potěšilo množství materiálů a ,,pokurzovní,, péče :-D :-).
Jak už zde mnozí psali, toto nebyl můj poslední kurz a moc se těším na další!

Michaela Karlíková

Super kurz s teorií i praxí, oceňuji několik opakování v průběhu kurzu, tipy a triky co (ne)dělat. Velmi vstřícný přístup a visibilní snaha věnovat každému dostatek času. Děkuji!

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

Po absolvování našeho školení digitálního marketingu budete:

 • ovládat PPC reklamní systémy Google Ads a Sklik, které jsou pro každou firmu zcela nezbytným nástrojem pro rychlé a snadné získání zákazníků;
 • optimalizovat webové stránky (SEO) na pokročilé úrovni a zajistit vašim webům či e-shopům přední místa ve vyhledávačích;
 • základy špičkového analytického systému Google Analytics.

Tento kurz digitálního marketingu je kompletně sestaven na praktických ukázkách. Naše digitální agentura PrimaFuture.cz působí na českém a slovenském trhu již více než 10 let. Navíc jsme certifkovaný partner Google a máme také status ověření Sklik.

Jak náš kurz digitálního marketingu probíhá?

 • Dle vašeho oboru si zvolíte, zda chcete veškeré lektorem přednášené techniky online marketingu prakticky zapracovat pro eshop a nebo web zaměřený na služby (není podmínkou mít již svůj vlastní eshop nebo web).
 • Na kurzu vypracujete velmi kvalitní PPC reklamy ve vyhledávací síti Seznam.cz a Google. Cílem našeho školení digitálního marketingu bude navrhnout kompletní "kostru" vaší propagace, vytvořit reklamy a umět je také vyhodnotit.
 • Vytvoříte si reklamu v obsahové síti (bannery, kombinované reklamy a branding na webech, jako jsou Novinky.cz, Idnes.cz, Bazos.cz či tisíce dalších). 
 • Na vaše webové projekty si po absolvování kurzu dokážete nastavit podstatné náležitosti k dosažení předních míst ve vyhledávačích v organické části, tedy na pozicích pod reklamami.
 • Prostřednictvím webové analytiky (Google Analytics) si ukážeme, jak vyhodnotit komplexně efektivnost celkové vaší digitální strategie a i vašich PPC kampaní.

Na mnoha jiných školeních online marketingu to absolvováním školení končí, u nás ne.

 • Aby byla zachována maximální efektivnost a kvalita našeho školení, na které si zakládáme, tak po jeho ukončení od nás dostanete jako dobrovolný úkol vypracovat praktickou úlohu založenou na všem, co jsme se společně naučili. Po jejím vypracování ji lektor detailně vyhodnotí (její výsledek budete znát pouze vy) a případné nedostatky vám objasní. Výstup z kurzu digitálního marketingu tak bude maximální a vy se tak nemusíte bát, že pokud náhodou něčemu nebudete rozumět, že na to budete po kurzu sami.
 • Lektor nabízí i konzultace pro studenty po kurzu zdarma.
 • pro naše studenty (i nestudenty) David založil poradenskou FB skupinu Spravujeme PPC reklamu CZ/SK, kde můžete sledovat různé novinky ve světě digitálního marketingu zejména PPC reklam, SEO, webové analytiky a také se na cokoliv zeptat mnoha expertů z praxe včetně Davida. Měsíčně je zde i mnoho poptávek na juniory/seniory v digitálním marketingu. 

Mrkněte na termíny v Praze.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Google Ads - PPC reklama

 02 

Sklik - PPC reklama

 03 

SEO (optimalizace webu či e-shopu pro vyhledávače)

 04 

Google Analytics

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Optimální délka školení - 3 dny (21 hodin).
 • E-learning - jako bonus získáte po dobu 12 měsíců tento kurz i ve formě videí.  Mrkněte na ukázkové video.
 • Nejvíce hodnocené školení digitálního marketingu v Česku! Tento kurz dosáhl více než 260+ recenzí a získal tak status ověřen studenty.
 • Získáte zdarma přístup do naší poradenské skupiny na FB, kde se po kurzu můžete kdykoliv a na cokoliv zeptat z oblasti online marketingu.
 • Kupón Google Ads zdarma na částku 1 000 Kč pro vaší inzerci (platí pouze pro nové inzerenty).
 • Za 10 let historie tohoto kurzu ho absolvovalo již více než 5 000 klientů.
 • Budete připraveni na získání prestižní certifikace Google AdWords Qualified Individual.
 • Školitelem je podnikatel David Šolc, který dříve řídil oddělení digitálního marketingu v jednom z největších vydavatelství v ČR Burda Media s.r.o. Pod tuto společnost patří více jak desítka webů jako je Apetitonline.cz, Elle.cz, Marianne.cz aj. Po ukončení spolupráce s touto firmou David založil online marketingovou agenturu PrimaFuture.cz s.r.o., která spravuje internetový marketing desítkám českých i zahraničních firem. Je také zakladatelem akreditovaného centra Prima Kurzy, které se během pěti let stalo přední vzdělávací agenturou v oblasti IT, uplatňující pro propagaci komplexní online marketing ve všech dostupných formách.
 • Obdržíte i velmi detailní materiály (rozsáhlé myšlenkové mapy), jak postupovat při vytváření propagace.
 • Po ukončení kurzu po dobu jednoho měsíce možnost s lektorem konzultovat vaše projekty.
 • Prestižní certifikát o úspěšném ukončení kurzu.

Konzultace po ukončení kurzu ZDARMA!

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Lektor a garant kurzu

David Šolc

David začínal s digitálním marketingem již před 16 lety a za tuto dobu se stal předním českým expertem v této oblasti. Měsíčně spravuje miliónové rozpočty klientů jeho digitální agentury PrimaFuture.cz, která působí v Česku a na Slovensku. Jeho klienty se staly přední hráči ve svém oboru jako je Dafit.cz, Bigboy.cz, M-Style.cz, Cedok.cz a desítky dalších.

Více o lektorovi

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz má tyto certifikace a ověření

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 13 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.

Fotogalerie

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

4.5 Hodnotilo 2284 lidí

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN Připravujeme

Zobrazit termíny
Termín se blíží!
Zobrazit termíny