Termíny

Co se naučíte

Naučte se efektivně spravovat PPC systémy Google Ads, Sklik, optimalizovat web s ohledem na SEO a vše vyhodnocovat v analytickém nástroji Google Analytics 4.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady


 • Základní uživatelská znalost počítače.

Cena kurzu

Cena s 21% DPH8 500 Kč

Běžná cena

10 000 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 425 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 4.6.2023
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Začíná za 158 dní
Termín 8.11. - 10.11.2023
Školení 3 dny, středa až pátek
Čas školení 08:30 - 15:00
Kapacita Obsazeno 6 /18
Cena
8 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 10 000 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Rezervovat termín
Platnost akční ceny do 4.6.2023
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín Neupřesněno
Školení 3 dny
Čas školení 08:30 - 15:00
Kapacita Obsazeno 2 /18
Cena
8 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 10 000 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám Váš e-mail
Platnost akční ceny do 4.6.2023
Termín bude otevřen

260+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.
273 komentářů
Přidat komentář
Veronika Šimánková

Super přínosný kurz, parádní atmosféra, kurz nabitý užitečnými informacemi. Byl to můj již druhý kurz a nejde jinak, než doporučit!

Alena Bartušková

Děkuji za velké množství informací o digitálním marketingu. Na kurz jsem se přihlásila jako úplný začátečník a teď pomocí podkladů, které jsem na kurzu obdržela a perfektních tipů od lektora začínám optimalizovat první e-shop. Doporučuji :)

Lucie Kratochvílová

Skvělý kurz a super školitel. Třídenní "nalejvárna" užitečných informací o digitálním marketingu. Co mozek nepobere hned, dá se doučit z online podpory, kterou jsme obdrželi. To ocení hlavně ti, kteří se v problematice neorientují vůbec. Po kurzu a zhlédnutí videí si kampaně nastaví naprosto každý. Vyhodnocení a optimalizace už je pak na schopnostech každého a hlavně postupně získaných zkušenostech.

Eva Kykalová

Skvělé školení - velmi kvalitní a intenzivní. Získáte mnoho informací a užitečných tipů za velmi krátkou dobu. :)

Karel Smejkal

Díky Davide za super kurz. Dozvěděl jsme se spousty informací, a i když se nebudu touto problematikou přímo živit, rád si nastavím některé kampaně a budu pak dohlížet na firmy, které mi s nimi budou pomáhat. Jen tak budu mít pod kontrolou své náklady za reklamu. Pokud jde o feedback. První dva dny pro mě byly obsahově zajímavější, ten třetí už byl trochu příliš, ale to souvisí s mou motivací viz víše. Díky a všem doporučuji, děláš to dobře.

David Baše

Super kurz jako vždycky. Když hledám nějaké nové školení z oblasti, kde nabízí své kurzy i primakurzy, nikde jinde už nehledám, lepší beztak neseženeš. Ještě jednou díky Davide za super strávený čas, zase jsem se naučil něco nového.

Pavla Macháčková

Děkuji za velmi zajímavý a naprosto vyčerpávající kurz digitálního marketingu. Velmi užitečné jsou materiály - videa, která jsou součástí kurzu. Věřím, že je v průběhu času ještě více docením. Jinak David je super - zkušený lektor, který vždy ochotně pomůže a opravdu pěkně vysvětluje.

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

Po absolvování našeho školení digitálního marketingu budete:

 • ovládat PPC reklamní systémy Google Ads a Sklik, které jsou pro každou firmu zcela nezbytným nástrojem pro rychlé a snadné získání zákazníků;
 • optimalizovat webové stránky (SEO) na pokročilé úrovni a zajistit vašim webům či e-shopům přední místa ve vyhledávačích;
 • základy špičkového analytického systému Google Analytics 4.

Tento kurz digitálního marketingu je kompletně sestaven na praktických ukázkách. Naše digitální agentura PrimaFuture.cz působí na českém a slovenském trhu již více než 13 let. Navíc jsme certifkovaný partner Google a máme také status ověření Sklik.

Jak náš kurz digitálního marketingu probíhá?

 • Dle vašeho oboru si zvolíte, zda chcete veškeré lektorem přednášené techniky online marketingu prakticky zapracovat pro eshop a nebo web zaměřený na služby (není podmínkou mít již svůj vlastní eshop nebo web).
 • Na kurzu vypracujete velmi kvalitní PPC reklamy ve vyhledávací síti Seznam.cz a Google. Cílem našeho školení digitálního marketingu bude navrhnout kompletní "kostru" vaší propagace, vytvořit reklamy a umět je také vyhodnotit.
 • Vytvoříte si reklamu v obsahové síti (bannery, kombinované reklamy a branding na webech, jako jsou Novinky.cz, Idnes.cz, Bazos.cz či tisíce dalších). 
 • Na vaše webové projekty si po absolvování kurzu dokážete nastavit podstatné náležitosti k dosažení předních míst ve vyhledávačích v organické části, tedy na pozicích pod reklamami.
 • Prostřednictvím webové analytiky (Google Analytics 4) si ukážeme, jak vyhodnotit komplexně efektivnost celkové vaší digitální strategie a i vašich PPC kampaní.

Na mnoha jiných školeních online marketingu to absolvováním školení končí, u nás ne.

 • Aby byla zachována maximální efektivnost a kvalita našeho školení, na které si zakládáme, tak po jeho ukončení od nás dostanete jako dobrovolný úkol vypracovat praktickou úlohu založenou na všem, co jsme se společně naučili. Po jejím vypracování ji lektor detailně vyhodnotí (její výsledek budete znát pouze vy) a případné nedostatky vám objasní. Výstup z kurzu digitálního marketingu tak bude maximální a vy se tak nemusíte bát, že pokud náhodou něčemu nebudete rozumět, že na to budete po kurzu sami.
 • Lektor nabízí i konzultace pro studenty po kurzu zdarma.
 • pro naše studenty (i nestudenty) David založil poradenskou FB skupinu Spravujeme PPC reklamu CZ/SK, kde můžete sledovat různé novinky ve světě digitálního marketingu zejména PPC reklam, SEO, webové analytiky a také se na cokoliv zeptat mnoha expertů z praxe včetně Davida. Měsíčně je zde i mnoho poptávek na juniory/seniory v digitálním marketingu. 

Mrkněte na termíny v Praze.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Google Ads - PPC reklama

 02 

Sklik - PPC reklama

 03 

SEO (optimalizace webu či e-shopu pro vyhledávače)

 04 

Google Analytics 4

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Optimální délka školení - 3 dny (21 hodin).
 • E-learning - jako bonus získáte po dobu 12 měsíců tento kurz i ve formě videí.  Mrkněte na ukázkové video.
 • Nejvíce hodnocené školení digitálního marketingu v Česku! Tento kurz dosáhl více než 260+ recenzí a získal tak status ověřen studenty.
 • Získáte zdarma přístup do naší poradenské skupiny na FB, kde se po kurzu můžete kdykoliv a na cokoliv zeptat z oblasti online marketingu.
 • Za 10 let historie tohoto kurzu ho absolvovalo již více než 6 000 klientů.
 • Budete připraveni na získání prestižní certifikace Google AdWords Qualified Individual.
 • Školitelem je podnikatel David Šolc, který dříve řídil oddělení digitálního marketingu v jednom z největších vydavatelství v ČR Burda Media s.r.o. Pod tuto společnost patří více jak desítka webů jako je Apetitonline.cz, Elle.cz, Marianne.cz aj. Po ukončení spolupráce s touto firmou David založil online marketingovou agenturu PrimaFuture.cz s.r.o., která spravuje internetový marketing desítkám českých i zahraničních firem. Je také zakladatelem akreditovaného centra Prima Kurzy, které se během pěti let stalo přední vzdělávací agenturou v oblasti IT, uplatňující pro propagaci komplexní online marketing ve všech dostupných formách.
 • Obdržíte i velmi detailní materiály (rozsáhlé myšlenkové mapy), jak postupovat při vytváření propagace.
 • Po ukončení kurzu po dobu jednoho měsíce možnost s lektorem konzultovat vaše projekty.
 • Prestižní certifikát o úspěšném ukončení kurzu.

Konzultace po ukončení kurzu ZDARMA!

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Lektor a garant kurzu

David Šolc

David začínal s digitálním marketingem již před 16 lety a za tuto dobu se stal předním českým expertem v této oblasti. Měsíčně spravuje miliónové rozpočty klientů jeho digitální agentury PrimaFuture.cz, která působí v Česku a na Slovensku. Jeho klienty se staly přední hráči ve svém oboru jako je Dafit.cz, Bigboy.cz, M-Style.cz, Cedok.cz a desítky dalších.

Více o lektorovi

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz má tyto certifikace a ověření

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 13 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.

Fotogalerie

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

4.5 Hodnotilo 2297 lidí

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN Od 8.11.2023 12 volných míst.

Zobrazit termíny
Termín se blíží!
Zobrazit termíny