Termíny

Co se naučíte

Naučte se efektivně spravovat PPC systémy Google Ads, Sklik, optimalizovat web s ohledem na SEO a vše vyhodnocovat v analytickém nástroji Google Analytics 4.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady


 • Základní uživatelská znalost počítače.

Cena kurzu

Cena s 21% DPH8 500 Kč

Běžná cena

10 000 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 425 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 21.7.2024
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Formy studia

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Prezenční termíny konání kurzu

Seznam termínů: Neupřesněno
Termín připravujeme...
Termín
Neupřesněno
Školení
3 dny
Čas školení
08:30 - 16:10
Kapacita
Obsazeno 2 / 19
Cena
8 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 10 000 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám e-mail
Platnost akční ceny do 21.7.2024
Termín bude otevřen

260+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

Vybíráme z recenzí

Zuzana Kostelecká

Tento kurz byla opravdu obohacující zkušenost. Opět. :-) David je schopný předávat informace srozumitelným a inspirativním způsobem. Celý kurz byl strukturován logicky a obsahoval praktické příklady a cvičení, což mi umožnilo okamžitě aplikovat získané znalosti. Nejvíc oceňuji podporu i po kurzu jak ve formě podrobných videí, tak v možnosti nechat si poradit ve facebookové skupině. Děkuji a rozhodně doporučuji!

285 komentářů
Přidat komentář
Lída Lojková

Kurz digitálního marketingu předčil má očekávání. Vše vysvětleno prakticky a srozumitelně. Krok po kroku. Po tomto kurzu i úplný lajk zvládne nastavit PPC kampaň v dobré kvalitě. Líbilo se mi, že David vždy to nejdůležitější zopakoval. Odpovídal na naše dotazy. K vysvětlení využíval ukázky z praxe. První dva dny jsme se učili nastavit kampaň v Skliku a GoogleAds. Poslední den bylo SEO a Google Analytics. Skupina na FB a videoakademie je třešnička na dortu.

Táňa Machálková

Kurz je velmi dobře strukturovaný a každý z něj pochopí jak funguje digitální marketing a proč se bez něj v dnešní době žádný business neobejde. Školitel pečlivě a srozumitelně vysvětluje jak který nástroj funguje a díky prezenční formě si to také každý na místě vyzkouší a to je nenahraditelná zkušenost, kterou prostě v online podobě nezískáte. S primakurzy jsem absolvovala již dva kurzy a s oběma jsem nadmíru spokojená a už si vybírám další :) S nejvyšší možnou mírou upřímnosti doporučuji!

Barbora Noskova Mosorjakova

Když jsem se hlásila na kurz, neměla jsem ještě s Primakurzy.cz žádné zkušenosti, takže jsem ani neměla nějaká konkrétní očekávání kromě toho, dozvědět se o online marketingu víc. Mile mě tedy překvapilo, že byl kurz velmi dobře sestavený, nabitý komplexními a hlavně praktickými informacemi o tom, jak správně nastavovat online kampaně. Díky mnoha konkrétním ukázkám z praxe je vidět, že školitelé opravdu ví o čem mluví, protože mají mnohaleté zkušenosti v oboru. Velice přínosný, ať už pro majitele firem nebo marketéry. Konečně se v dané problematice orientuji. Děkuji

Zuzana Kostelecká

Tento kurz byla opravdu obohacující zkušenost. Opět. :-) David je schopný předávat informace srozumitelným a inspirativním způsobem. Celý kurz byl strukturován logicky a obsahoval praktické příklady a cvičení, což mi umožnilo okamžitě aplikovat získané znalosti. Nejvíc oceňuji podporu i po kurzu jak ve formě podrobných videí, tak v možnosti nechat si poradit ve facebookové skupině. Děkuji a rozhodně doporučuji!

Theresa Theresa

Kurz digitálního marketingu mi v mém omezeném časovém plánu udělal přehled v těch základních aspektech PPC reklamy a následné analytiky a SEO. Potěšilo mě, že veškeré kampaně, které jsme si zkoušeli, byly vždy jak na služby, tak na produkty, případně e-shopy, takže obě skupiny marketérů si přišly na své. Služby se totiž často na různých kurzech a přednáškách opomíjejí, protože jsou prostě o něco málo složitější na komunikaci nebo já vlastně nevím proč :) Zde se to nestalo, takže jsem si přišla na své. Když jsem měla dotaz, nebo kdokoliv jiný, David vždy ochotně zodpověděl a vysvětloval, dokud to nebylo pochopeno. Doporučuji!

Ma Sa

Kurz digitálního marketingu splnil mile překvapil. Je vhodný jak pro začátečníky tak pro ty, kteří o marketingu už něco vědí a si rádi prověří zda-li například agentura, kterou si firma najde, dělá práci dostatečně efektivně. David je skvělý školitel a kurz vždy okořenil zajímavými poznatky z praxe. Pro mě bylo velice důležité pochopení a zorientování se v problematice z pozice vedení firmy. Ideální návod jak na začátku správně nastavit své kampaně, ale primárně jak efektivně získávat data, umět je číst a dále s nimi pracovat a vyhodnocovat je. Vřele doporučuji!!! Skvělá atmosféra, kurz nabitý užitečnými informacemi. Také velice oceňuji možnost mít přístup k videonávodům.

Adam Smíšek

Kurz digitálního marketingu splnil to, co jsem od něj očekával jakožto začátečník. Pro mě bylo velice důležité pochopení a zorientování se v problematice z pozice vedení firmy. Ideální návod jak na začátku správně nastavit své kampaně, ale primárně jak efektivně získávat data, umět je číst a dále s nimi pracovat a vyhodnocovat je. Určitě doporučuji!!!

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

Po absolvování našeho školení digitálního marketingu budete:

 • ovládat PPC reklamní systémy Google Ads a Sklik, které jsou pro každou firmu zcela nezbytným nástrojem pro rychlé a snadné získání zákazníků;
 • optimalizovat webové stránky (SEO) na pokročilé úrovni a zajistit vašim webům či e-shopům přední místa ve vyhledávačích;
 • základy špičkového analytického systému Google Analytics 4.

Tento kurz digitálního marketingu je kompletně sestaven na praktických ukázkách. Naše digitální agentura PrimaFuture.cz působí na českém a slovenském trhu již více než 13 let. Navíc jsme certifkovaný partner Google a máme také status ověření Sklik.

Jak náš kurz digitálního marketingu probíhá?

 • Dle vašeho oboru si zvolíte, zda chcete veškeré lektorem přednášené techniky online marketingu prakticky zapracovat pro eshop a nebo web zaměřený na služby (není podmínkou mít již svůj vlastní eshop nebo web).
 • Na kurzu vypracujete velmi kvalitní PPC reklamy ve vyhledávací síti Seznam.cz a Google. Cílem našeho školení digitálního marketingu bude navrhnout kompletní "kostru" vaší propagace, vytvořit reklamy a umět je také vyhodnotit.
 • Vytvoříte si reklamu v obsahové síti (bannery, kombinované reklamy a branding na webech, jako jsou Novinky.cz, Idnes.cz, Bazos.cz či tisíce dalších). 
 • Na vaše webové projekty si po absolvování kurzu dokážete nastavit podstatné náležitosti k dosažení předních míst ve vyhledávačích v organické části, tedy na pozicích pod reklamami.
 • Prostřednictvím webové analytiky (Google Analytics 4) si ukážeme, jak vyhodnotit komplexně efektivnost celkové vaší digitální strategie a i vašich PPC kampaní.

Na mnoha jiných školeních online marketingu to absolvováním školení končí, u nás ne.

 • Aby byla zachována maximální efektivnost a kvalita našeho školení, na které si zakládáme, tak po jeho ukončení od nás dostanete jako dobrovolný úkol vypracovat praktickou úlohu založenou na všem, co jsme se společně naučili. Po jejím vypracování ji lektor detailně vyhodnotí (její výsledek budete znát pouze vy) a případné nedostatky vám objasní. Výstup z kurzu digitálního marketingu tak bude maximální a vy se tak nemusíte bát, že pokud náhodou něčemu nebudete rozumět, že na to budete po kurzu sami.
 • Lektor nabízí i konzultace pro studenty po kurzu zdarma.
 • pro naše studenty (i nestudenty) David založil poradenskou FB skupinu Spravujeme PPC reklamu CZ/SK, kde můžete sledovat různé novinky ve světě digitálního marketingu zejména PPC reklam, SEO, webové analytiky a také se na cokoliv zeptat mnoha expertů z praxe včetně Davida. Měsíčně je zde i mnoho poptávek na juniory/seniory v digitálním marketingu. 

Mrkněte na termíny v Praze.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Google Ads - PPC reklama

 02 

Sklik - PPC reklama

 03 

SEO (optimalizace webu či e-shopu pro vyhledávače)

 04 

Google Analytics 4

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Optimální délka školení - 3 dny (21 hodin).
 • E-learning - jako bonus získáte po dobu 12 měsíců tento kurz i ve formě videí.  Mrkněte na ukázkové video.
 • Nejvíce hodnocené školení digitálního marketingu v Česku! Tento kurz dosáhl více než 260+ recenzí a získal tak status ověřen studenty.
 • Získáte zdarma přístup do naší poradenské skupiny na FB, kde se po kurzu můžete kdykoliv a na cokoliv zeptat z oblasti online marketingu.
 • Za 10 let historie tohoto kurzu ho absolvovalo již více než 6 000 klientů.
 • Budete připraveni na získání prestižní certifikace Google AdWords Qualified Individual.
 • Školitelem je podnikatel David Šolc, který dříve řídil oddělení digitálního marketingu v jednom z největších vydavatelství v ČR Burda Media s.r.o. Pod tuto společnost patří více jak desítka webů jako je Apetitonline.cz, Elle.cz, Marianne.cz aj. Po ukončení spolupráce s touto firmou David založil online marketingovou agenturu PrimaFuture.cz s.r.o., která spravuje internetový marketing desítkám českých i zahraničních firem. Je také zakladatelem akreditovaného centra Prima Kurzy, které se během pěti let stalo přední vzdělávací agenturou v oblasti IT, uplatňující pro propagaci komplexní online marketing ve všech dostupných formách.
 • Obdržíte i velmi detailní materiály (rozsáhlé myšlenkové mapy), jak postupovat při vytváření propagace.
 • Po ukončení kurzu po dobu jednoho měsíce možnost s lektorem konzultovat vaše projekty.
 • Prestižní certifikát o úspěšném ukončení kurzu.

Konzultace po ukončení kurzu ZDARMA!

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Certifikace a ověření naší agentury

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 14 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.


Fotogalerie

Tento kurz již není dostupný

Vyberte si prosím jiný kurz, který zahrnuje i osnovu tohoto kurzu.

Školení online marketingu

17 900 Kč

Detail kurzu

22 hodin

Komplexní školení Facebook marketingu

8 500 Kč

Detail kurzu

15 hodin

Školení sociálních sítí - Social Media Specialist

23 000 Kč

Detail kurzu

40 hodin

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

>
4.5 Hodnotilo 2341 lidí
*}

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN Připravujeme

Zobrazit termíny
E-mailové novinky

Odebírat náš newsletter se vyplatí!

Přidejte se k více než 11 400+ uživatelům a získávejte atraktivní novinky v našich kurzech, které šetří váš čas.

Termín se blíží!
Zobrazit termíny