Termíny

Co se naučíte

Naučte se efektivně spravovat PPC systémy Google Ads, Sklik, optimalizovat web s ohledem na SEO a vše vyhodnocovat v Google Analytics.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady


 • Základní uživatelská znalost počítače.

Cena kurzu

Cena s 21% DPH8 500 Kč

Běžná cena

10 000 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 425 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 26.9.2021
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Termíny konání kurzů

Začíná za 39 dní
Termín 3.11. - 5.11.2021
Školení 3 dny, středa až pátek
Čas školení 08:30 - 15:00
Kapacita Obsazeno 9 /15
Cena
8 500 Kč (vč. 21% DPH)
Storno Kurz je možné kdykoliv bezplatně před jeho zahájením stornovat.
Rezervovat termín
Platnost akční ceny do 26.9.2021
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín Neupřesněno
Školení 3 dny
Čas školení 08:30 - 15:00
Kapacita Obsazeno 4 /15
Cena
8 500 Kč (vč. 21% DPH)
Storno Kurz je možné kdykoliv bezplatně před jeho zahájením stornovat.
Zanechte nám Váš e-mail
Platnost akční ceny do 26.9.2021
Termín bude otevřen

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

Po absolvování našeho školení digitálního marketingu budete:

 • ovládat PPC reklamní systémy Google Ads a Sklik, které jsou pro každou firmu zcela nezbytným nástrojem pro rychlé a snadné získání zákazníků;
 • optimalizovat webové stránky (SEO) na pokročilé úrovni a zajistit vašim webům či e-shopům přední místa ve vyhledávačích;
 • základy špičkového analytického systému Google Analytics.

Tento kurz digitálního marketingu je kompletně sestaven na praktických ukázkách. Naše digitální agentura PrimaFuture.cz působí na českém a slovenském trhu již více než 10 let. Navíc jsme certifkovaný partner Google a máme také status ověření Sklik.

Jak náš kurz digitálního marketingu probíhá?

 • Dle vašeho oboru si zvolíte, zda chcete veškeré lektorem přednášené techniky online marketingu prakticky zapracovat pro eshop a nebo web zaměřený na služby (není podmínkou mít již svůj vlastní eshop nebo web).
 • Na kurzu vypracujete velmi kvalitní PPC reklamy ve vyhledávací síti Seznam.cz a Google. Cílem našeho školení digitálního marketingu bude navrhnout kompletní "kostru" vaší propagace, vytvořit reklamy a umět je také vyhodnotit.
 • Vytvoříte si reklamu v obsahové síti (bannery, kombinované reklamy a branding na webech, jako jsou Novinky.cz, Idnes.cz, Bazos.cz či tisíce dalších). 
 • Na vaše webové projekty si po absolvování kurzu dokážete nastavit podstatné náležitosti k dosažení předních míst ve vyhledávačích v organické části, tedy na pozicích pod reklamami.
 • Prostřednictvím webové analytiky (Google Analytics) si ukážeme, jak vyhodnotit komplexně efektivnost celkové vaší digitální strategie a i vašich PPC kampaní.

Na mnoha jiných školeních online marketingu to absolvováním školení končí, u nás ne.

 • Aby byla zachována maximální efektivnost a kvalita našeho školení, na které si zakládáme, tak po jeho ukončení od nás dostanete jako dobrovolný úkol vypracovat praktickou úlohu založenou na všem, co jsme se společně naučili. Po jejím vypracování ji lektor detailně vyhodnotí (její výsledek budete znát pouze vy) a případné nedostatky vám objasní. Výstup z kurzu digitálního marketingu tak bude maximální a vy se tak nemusíte bát, že pokud náhodou něčemu nebudete rozumět, že na to budete po kurzu sami.
 • Lektor nabízí i konzultace pro studenty po kurzu zdarma.
 • pro naše studenty David založil poradenskou FB skupinu, kde můžete sledovat různé novinky ve světě digitálního marketingu zejména PPC reklam, SEO, webové analytiky a také se na cokoliv zeptat mnoha expertů z praxe včetně Davida. Měsíčně je zde i mnoho poptávek na juniory/seniory v digitálním marketingu. 

Mrkněte na termíny v Praze.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

SEO (optimalizace webu či e-shopu pro vyhledávače)

 02 

Google Ads - PPC reklama

 03 

Sklik - PPC reklama

 04 

Google Analytics

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Optimální délka školení - 3 dny (21 hodin).
 • E-learning - jako bonus získáte po dobu 12 měsíců tento kurz i ve formě videí.  Mrkněte na ukázkové video.
 • Nejvíce hodnocené školení digitálního marketingu v Česku! Tento kurz dosáhl více než 250+ recenzí a získal tak status ověřen studenty.
 • Získáte zdarma přístup do naší poradenské skupiny na FB, kde se po kurzu můžete kdykoliv a na cokoliv zeptat z oblasti online marketingu.
 • Kupón Google Ads zdarma na částku 1 000 Kč pro vaší inzerci (platí pouze pro nové inzerenty).
 • Za 10 let historie tohoto kurzu ho absolvovalo již více než 5 000 klientů.
 • Budete připraveni na získání prestižní certifikace Google AdWords Qualified Individual.
 • Školitelem je podnikatel David Šolc, který dříve řídil oddělení digitálního marketingu v jednom z největších vydavatelství v ČR Burda Media s.r.o. Pod tuto společnost patří více jak desítka webů jako je Apetitonline.cz, Elle.cz, Marianne.cz aj. Po ukončení spolupráce s touto firmou David založil online marketingovou agenturu PrimaFuture.cz s.r.o., která spravuje internetový marketing desítkám českých i zahraničních firem. Je také zakladatelem akreditovaného centra Prima Kurzy, které se během pěti let stalo přední vzdělávací agenturou v oblasti IT, uplatňující pro propagaci komplexní online marketing ve všech dostupných formách.
 • Obdržíte i velmi detailní materiály (rozsáhlé myšlenkové mapy), jak postupovat při vytváření propagace.
 • Po ukončení kurzu po dobu jednoho měsíce možnost s lektorem konzultovat vaše projekty.
 • Poradíme vám, jak zdarma získat kredit 1000 Kč na reklamu v Google Ads (vázáno na nový účet na Googlu).
 • Prestižní certifikát o úspěšném ukončení kurzu.

Konzultace po ukončení kurzu ZDARMA!

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Recenze od studentů

250+

257 komentářů
Přidat komentář
Jiří Synek

Naprosto skvělý kurz a skvělý lektor. Myslím,že lepší kurzy, jako jsem absolvoval od Primakurzy a hlavně s Davidem, tak lepší nenajdete (a to není žádná účelová pochvala, ale fakt ). Absolvoval jsem kurzy FB + LNKD + Dig.mark a byla to moje nejlepší investice posledních let. Nikde jinde se tolik informaci nedostane. Kdo se chcete věnovat online marketingu, už dál nepřemýšlejte a zkuste některý kurz. Davide, moc díky!!

Hana Bartoňková

Super kurz, plný praktických návodů a možností si vše samostatně "osahat". Moc díky Davidovi i za individuální konzultaci!

Adéla Vasak

Děkuji za perfektně připravený kurz DIGITÁLNÍHO MARKETINGU. Děkuji Davidovi, který nepředává teoretické vedomosti, ale vědomosti a triky ověřené dlouholetou praxí. A skvěle funguje systém výuky: vysvětlení, vyzkoušení a po kurzu možnost si vše zopakovat díky videím.

Martin Matecha

Kurz digitálního marketingu, byl skvěle připravený. Vše co se dozvíte, si můžete hned odzkoušet pod vedením zkušeného lektora. Děkuji!!!

Načíst další komentáře (celkem 10)
Lektor a garant kurzu

David Šolc

David je patronem a zakladatelem projektu “Primakurzy.cz” - vzdělávacího centra v oblasti IT a také majitelem digitální agentury PrimaFuture.cz s.r.o. V oblasti online marketingu má více než desetiletou praxi.

Více o lektorovi

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz má tyto certifikace a ověření

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 11 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.

Fotogalerie

4.5 Hodnotilo 2235 lidí
Termín se blíží!
Zobrazit termíny