Platba z vlastních zdrojů u dlouhodobých kurzů

Z vlastních zdrojů

Kurzovné lze uhradit bankovním převodem, nebo platební kartou online. V případě úhrady bankovním převodem vyčkejte na potvrzení rezervace (obdržíte na Váš email platební údaje - číslo účtu a variabilní symbol). Chcete-li vystavit zálohovou fakturu před úhradou, napište nám prosím požadavek do poznámky. Po obdržení platby Vám zašleme daňový doklad na Váš email.

V případě úhrady platební kartou online budete přesměrováni do platební brány, kde je možné rezervaci uhradit okamžitě. V případě úhrady kurzovného platební kartou, získáte navíc slevu 5%, která Vám bude automaticky odečtená.

V případě dotazů prosím volejte 773 348 790 a nebo pište na e-mail info@primakurzy.cz.

Platba na splátky

Chtěli byste absolvovat jeden z našich dlouhodobých kurzů a cena je pro vás moc vysoká? Nevadí. Vybrané kurzy lze hradit na max. 3 splátky. První splátku ( 50% z ceny kurzu) uhradíte do 7 dnů od rezervace kurzu, zbývající 2 splátky (2 x 25% z ceny kurzu) uhradíte následující 2 měsíce.

Investujte do vašeho vzdělávání a objednejte si kurz co nejdříve. Garantujeme vysokou kvalitu a velmi profesionální přístup ke každému klientovi.