Karolína Spielmannová: bylo to až zajímavě "děsivé"

Máme za sebou další běh nejdelšího školení digitálního marketingu v Česku, akreditovaného kurzu Manažer pro internetové projekty a připravili jsme pro vás rozhovory s našimi studenty. Jako první s Karolínou Spielmannovou. 

Ahoj Karolino, 

jsem moc rád, že jsi souhlasila s rozhovorem hned po ukončení kurzu. Nachystal jsme si pár krátkých dotazů a budu moc rád, když nám na ně stručně odpovíš, dlouhé odpovědi totiž dle průzkumu lidé moc nechtějí číst :-) )  

Proč jsi se rozhodla absolvovat náš kurz?

V současném zaměstnání jsem se začala více zajímat o marketing. Potřebovala jsem rozšířit znalosti v online světě. Nahrávalo tomu i to, že jsem na online měla externí dodavatele a nemohla jsem je aspoň trochu kontrolovat, zda je vše v pořádku a to jsem chtěla změnit. V neposlední řadě jsem chtěla dlouhodobý kurz, který bude obsahovat vše, co potřebuji. A z toho my jako číslo jedna vyšly primakurzy.cz, které mají osnovu, která obsahuje i více než jsem potřebovala. A dle přístupu ke klientům, který jsem na stránce viděla, to na mne působilo velmi dobře. 

Jak se Ti líbil kurz u nás? 

Kurz obsáhl veškerou „dělničinu“ online marketingu. Což bylo super, protože si neumím představit, že bych se to po večerech učila sama. Bylo by to na velmi dlouho a s potenciálně zbytečně vyhozenými penězi oknem, protože testování reklam "něco" stojí. 

Která z problematik online marketingu Tě nejvíce zaujala? 

To ani neumím říct, vše bylo zajímavé. Ale fascinuje mě, jak je to celé propletené a co se všechno dá o uživateli zjistit. Je to až zajímavě "děsivé", co vše je možné díky online marketingu vymyslet za reklamy, zacílení na uživatele a mnoho dalšího. 

Jaké profesi se momentálně věnuješ a ve které společnosti? 

V tuto chvíli pracuji na pozici náboráře a HR marketéra. Jako společnost používáme PPC reklamu AdWords a Sklik, Facebook a k tomu máme navázán samozřejmě Google Analytics. V tuto chvíli to nejede, tak jak bych si představovala. Tak se těším až se do toho nyní začnu více šťourat a rozjedu to pořádně  Je co opravovat a vylepšovat. 

Jaký byl přístup lektorů?

Navštěvovala jsem odpolední kurzy. Což znamenalo, že jsem na kurz vždy došla již unavená z práce. Přátelský a lidský přístup lektorů byl základem toho, proč jsem kurz dodělala. Bez nich by to nešlo.

Doporučila bys kurz i ostatním zájemcům?

Určitě ano. 

Děkuji moc za odpověď a ať se daří :-) David Šolc za tým PrimaKurzy.cz