Proč školení od nás

Proč školení od nás?

Výhody našich kurzů

Bydlíte mimo Prahu?

Ubytování budete mít zdarma!

Máme k dispozici vlastní ubytovací prostory. Pro zájemce s trvalým bydlištěm ve vzdálenosti větší než 50 km od Prahy zajistíme zdarma ubytování. Byty jsou v bezprostřední blízkosti školících prostor.

Možnost úhrady přes Úřad práce

Rekvalifikační kurzy s možností úhrady přes ÚP

Ušetřete desetitisíce korun a navíc získejte větší šanci na dobré zaměstnaní. Každý, kdo je registrovaný na úřadu práce může využít možnosti proplacení rekvalifikace až v maximální hodnotě 50 000 Kč. Pokud si přejete úhradu rekvalifikace úřadem práce, kontaktujte nás. Poradíme vám, co musíte udělat, aby vám úřad práce rekvalifikaci proplatil. Návod jak vyřídit financování přes Úřad práce najdete zde...

Videa z kurzů a ještě něco navíc

Video z absolvovaných kurzů a každý měsíc nová videa z vašeho oboru

Každý měsíc přidáváme nová videa, která slouží jako zajímavé návody i jako přehled novinek, které byste měli vědět. Nikdy tak nezůstanete pozadu s novými trendy. Přitom si stačí třeba při snídani pustit novinky z vašich oborů přímo na stránkách PrimaKurzy.cz.

Dotační program POVEZ II

Odborné vzdělávání zaměstnanců

Až 85% nákladů na kurzy hrazené z dotačního programu POVEZ II. Ideální pro stávající i budoucí zaměstnance, OSVČ nebo nestátní neziskové organizace. O příspěvek mohou požádat všechny věkové kategorie, navíc zaměstnanci ve věku 54+ mají bodové zvýhodnění, díky kterému zvýšíte šanci dotaci získat.

POZOR! Vyřízení dotace může trvat až 45 dnů. Aby byla vaše žádost vyřízena včas, prosíme, rezervujte si kurz co nejdříve. Externí dotační specialista vám s vypracováním celé žádosti pro Úřad práce pomůže. Více zde...

Konzultace zdarma

Poradíme vám kdykoliv bude třeba

Budeme se snažit udělat maximum, abychom vám pomohli i po skončení kurzu. Každý absolvent může využít možnosti konzultace zdarma. Množství konzultací není nijak omezeno.

Znalosti vycházejí 100% z praxe

Nejsme akademici, co školíme, to umíme

Naši lektoři patří mezi špičky v oboru v České republice. Garantujeme vysokou kvalitu a profesionální přístup. Nebudeme vás učit věci, které nikdy nepoužijete. Kurzy jsou interaktivní s důrazem na praxi. Vše je názorně předváděno na konkrétních ukázkách, abyste problematiku skutečně zvládli.

Možnost splátek

Splácejte své kurzy

Chtěli byste investovat do svého vzdělávání, ale je to pro vás finančně náročné? Nevadí, rádi vám umožníme zaplatit jeden i více kurzů na splátky bez navýšení. Absolvovaný kurz je možné splácet v několika měsících. Splátky jsou jen v rámci naší společnosti, nečeká vás žádné složité papírování.

Občerstvení

Na každém kurzu k dispozici káva a čaj

Záleží nám na vašem pohodlí. V průběhu kurzu je zdarma k dispozici káva i různé druhy čaje.

Při platbě on-line SLEVA!

Uhraďte kurz on-line a získejte slevu

Připravili jsme pro Vás spolu se společností Comgate výhodný a snadný způsob platby on-line. Platba je zabezpečena a jedná se o nejrychlejší způsob úhrady zvýhodněný okamžitou slevou z ceny kurzu.

Naši špičkoví lektoři

David Šolc

David je patronem a zakladatelem projektu “Primakurzy.cz” - vzdělávacího centra v oblasti IT a také majitelem digitální agentury PrimaFuture.cz s.r.o. V oblasti online marketingu má více než desetiletou praxi.

Kurzy školené lektorem

Kontakt

david.solc@primakurzy.cz

Josef Kyrian

Pepa má za sebou mnohaletou úspěšnou kariéru senior programátora v nejznámější české internetové společnosti Seznam.cz.

Kurzy školené lektorem

Kontakt

josef.kyrian@primakurzy.cz

Jakub Novotný

Jakub je nadšenec do tvorby webových stránek, o které se zajímá už od střední školy. Miluje nové technologie a na kurzu je velmi rád představuje.

Kurzy školené lektorem

Kontakt

jakub.novotny@primakurzy.cz

David Martinec

S Davidem spolupracujeme již více než 3 roky. Je to odborník na svém místě a jsme hrdí, že je v našem týmu.

Kurzy školené lektorem

Kontakt

david.martinec@primakurzy.cz

Lukáš Pavelka

Lukáš se v současné době podílí na vytváření digitálních strategií e-commerce projektů ve společnosti PrimaFuture.cz s.r.o. a své znalosti i zkušenosti rád předává dál jako lektor Prima Kurzů.

Kurzy školené lektorem

Kontakt

lukas.pavelka@primakurzy.cz

Lukáš Krása

Lukáš je designer a fotograf, je tvůrcem více než desítky projektů, jako jsou například PrimaRestaurant.cz, e-shop La-Vin.cz, CzechFerrari.cz, CestujSnadno.cz a mnoho dalších.

Kurzy školené lektorem

Kontakt

lukas.krasa@primakurzy.cz

Jakub Menšík

Jakub je s Excelem spjatý už od stavební ČVUT, má mnoho zkušeností a hlavně neuvěřitelný dar vysvětlit vše naprosto srozumitelně.

Kurzy školené lektorem

Kontakt

jakub.mensik@primakurzy.cz

Tonda Truong

Tonda je srdcař každým coulem. Ještě více než programování má rád studenty, kteří se chtějí programovat naučit.

Kurzy školené lektorem

Kontakt

tonda.truong@primakurzy.cz

Jan Pospíšil

Honza je JavaScriptový mág s mnohaletými zkušenostmi.

Kurzy školené lektorem

Kontakt

jan.pospisil@primakurzy.cz