Proč školení od nás?

Výhody našich kurzů

Bydlíte mimo Prahu?

Ubytování budete mít zdarma!

Máme k dispozici vlastní ubytovací prostory. Pro zájemce s trvalým bydlištěm ve vzdálenosti větší než 50 km od Prahy zajistíme zdarma ubytování. Ubytování zajištujeme v bezprostřední blízkosti školících prostor. Vzhledem k tomu, že kapacita míst je omezena, je nutné si ubytování rezervovat předem, již s objednávkou kurzu. Pozdější žádosti o ubytování již nelze akceptovat. Děkujeme za pochopení. Ubytování zajišťujeme pouze pro dlouhodobé kurzy.

Možnost úhrady přes Úřad práce

Rekvalifikační kurzy s možností úhrady přes ÚP

Ušetřete desetitisíce korun a navíc získejte větší šanci na dobré zaměstnaní. Každý, kdo je registrovaný na Úřadu práce může využít možnosti proplacení rekvalifikace až v maximální hodnotě 50 000 Kč. Pokud si přejete úhradu rekvalifikace Úřadem práce, kontaktujte nás. Poradíme vám, co musíte udělat, aby vám Úřad práce rekvalifikaci proplatil. Návod jak vyřídit financování přes Úřad práce najdete zde...

Videa z kurzů a ještě něco navíc

Video z absolvovaných kurzů

S našimi videi z kurzů na nic nezapomente. Celý kurz je vždy přehledně natočen na videích rozdělených do kapitol. Přístup k videím dostanete hned první den na prezenčním kurzu.

Dotační program POVEZ II

Odborné vzdělávání zaměstnanců

Až 85% nákladů na kurzy hrazené z dotačního programu POVEZ II. Ideální pro stávající i budoucí zaměstnance, OSVČ nebo nestátní neziskové organizace. O příspěvek mohou požádat všechny věkové kategorie, navíc zaměstnanci ve věku 54+ mají bodové zvýhodnění, díky kterému zvýšíte šanci dotaci získat.

POZOR! Vyřízení dotace může trvat až 45 dnů. Aby byla vaše žádost vyřízena včas, prosíme, rezervujte si kurz co nejdříve. Externí dotační specialista vám s vypracováním celé žádosti pro Úřad práce pomůže. Více zde...

Konzultace zdarma

Poradíme vám kdykoliv bude třeba

Budeme se snažit udělat maximum, abychom vám pomohli i po skončení kurzu. Každý absolvent může využít možnosti konzultace zdarma. Množství konzultací není nijak omezeno.

Znalosti vycházejí 100% z praxe

Nejsme akademici, co školíme, to umíme

Naši lektoři patří mezi špičky v oboru v České republice. Garantujeme vysokou kvalitu a profesionální přístup. Nebudeme vás učit věci, které nikdy nepoužijete. Kurzy jsou interaktivní s důrazem na praxi. Vše je názorně předváděno na konkrétních ukázkách, abyste problematiku skutečně zvládli.

Možnost splátek

Splácejte své kurzy

Chtěli byste investovat do svého vzdělávání, ale je to pro vás finančně náročné? Nevadí, rádi vám umožníme zaplatit jeden i více kurzů na splátky bez navýšení. Absolvovaný kurz je možné splácet v několika měsících. Splátky jsou jen v rámci naší společnosti, nečeká vás žádné složité papírování.

Občerstvení

Na každém kurzu k dispozici káva a čaj

Záleží nám na vašem pohodlí. V průběhu kurzu je zdarma k dispozici káva i různé druhy čaje.

Při platbě on-line SLEVA!

Uhraďte kurz on-line a získejte slevu

Připravili jsme pro Vás spolu se společností Comgate výhodný a snadný způsob platby on-line. Platba je zabezpečena a jedná se o nejrychlejší způsob úhrady zvýhodněný okamžitou slevou z ceny kurzu.

Lektoři PrimaKurzy.cz

Kdo stojí za PrimaKurzy.cz? Jsou to právě lektoři s mnohaletou zkušeností z oboru, ve kterém školí. Seznamte se s lektory v následujícím seznamu.