Termíny

Co se naučíte

Chcete se na té nejvyšší úrovni naučit placenou reklamu na Googlu, či Seznamu? Zajímala by vás webová analytika, SEO či sociální sítě? Tak pak je pro vás tento kurz se 100% jistotou tou nejlepší volbou.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady

 • dosažení 18 let věku;
 • základní znalost internetu (nejedná se o kurz obsahující programování);
 • střední vzdělání - výuční list nebo maturita

Cena kurzu

Osvobozeno od DPH26 000 Kč

Běžná cena

28 000 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 1 300 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 21.7.2024
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen zkouškou s obdržením certifikátu (zkoušku je možné zdarma opakovat)

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Začíná za 20 dní
Termín
5.8. - 27.8.2024
Školení
17 dní, výuka PO - PÁ viz kalendář
Čas školení
08:30 - 15:20
Kapacita
Obsazeno. A co zkusit studium kombinovanou formou?
Cena
26 000 Kč (vč. 0% DPH)
Cena bez slevy: 28 000 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Přihlásit jako náhradník Obsazeno
Platnost akční ceny do 21.7.2024
Termín bude otevřen
Začíná za 55 dní
Termín
9.9. - 1.10.2024
Školení
17 dní, výuka PO - PÁ viz kalendář
Čas školení
08:30 - 15:20
Kapacita
Obsazeno 13 / 20
Cena
26 000 Kč (vč. 0% DPH)
Cena bez slevy: 28 000 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Nezávazně rezervovat
nebo Podat žádost o kurz zdarma*
přes e-shop Úřadu práce
*Nárok na 100% dotaci od Úřadu práce mají osoby zaměstnané, nezaměstnané, pracující na IČ (OSVČ). Tuto možnost zvolte, pokud chcete veškerou komunikaci přes Úřad práce řešit online, včetně vytvoření rezervace kurzu.
Platnost akční ceny do 21.7.2024
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín
Neupřesněno
Školení
17 dní
Čas školení
08:30 - 15:20
Kapacita
Obsazeno 2 / 20
Cena
26 000 Kč (vč. 0% DPH)
Cena bez slevy: 28 000 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám e-mail
Platnost akční ceny do 21.7.2024
Termín bude otevřen

Nevyhovuje vám prezenční výuka?

Nabízíme tyto další možnosti studia.

Kombinovaná forma

(80 % online formou a 20 % prezenčně)

Výhody

 • Osobní interakce s lektory v prezenční dny.
 • Online interakce s lektory po celou dobu studia.
 • 80 % času studia si můžete sami naplánovat.
 • Kompromis mezi prezenční a online formou.
 • Studovat můžete kdekoliv, kde máte internet :-)
 • Lze hradit přes Úřad práce jako rekvalifikaci.

Teoretické nevýhody

 • Po dobu několika měsíců studia je nutné si najít čas v průměru 2 - 3 hodiny denně.
Přejít na kombinovanou formu 

On-line forma

(100% online studium)

Výhody

 • Nemusíte si brát ani jeden den dovolenou.
 • Celé studium si můžete sami naplánovat dle vašich časových možností.
 • Studovat můžete kdekoliv, kde máte internet :-)
 • Máme 4 roky zkušeností s touto formou studia a 7 000+ absolventů.

Teoretické nevýhody

 • Není akreditováno - nelze hradit přes ÚP či jinou formu dotace.
 • Absence osobní interakce s lektory.
Přejít na on-line formu 

600+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Nejvíce hodnocený kurz digitálniho marketingu v ČR.
Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

Vybíráme z recenzí

Veronika Legorská

Přihlášení na kurz bylo opravdu jedno z mých nejlepších rozhodnutí. 17 velmi intenzivních dní, nabitých cennými a zajímavými informacemi. Lektoři byli velmi profesionální, trpěliví :D, teorii vždy prokládali příklady z praxe, což vnímám jako obrovskou výhodu. Další výhodou je také přístup k video záznamům, kde se dá vrátit ke každému tématu zpět a zopakovat si, co je potřeba. Atmosféra na kurzu byla skvělá a člověk se na chvíli vrátil zpět do studentských let. Díky tomuto kurzu jsem našla to, čemu se chci do budoucna věnovat. Moc děkuji všem lektorům, že se rozhodli předávat svoje znalosti! Kurz můžu doporučit všem, kdo má zájem o online marketing! :)

602 komentářů
Přidat komentář
Zora Matulová

Na konci června jsem absolvovala kurz Manažer pro internetové projekty v kombinované verzi. Kurz je koncipovaný na 120 hodin, ale - mi to teda trvalo déle, protože některá videa jsem viděla i 4x :D. Je jasné, že informací je v kurzu enormní množství. Důraz byl kladený na velmi kvalitní zvládnutí základů, zároveň ukazoval další pokročilé možnosti, ke kterým se ráda vrátím, až budu mít základ více "naklikaný". Mile mě překvapily i prezenční dny. Lektoři jsou fajn chlapi, na nic si nehrají, je jim jasné, že spousta lidí s problematikou začíná. Prezenční výuka obsahovala i příběhy/příklad… Zobrazit více

Lucie Stříbrná Štvánová

Před pár dny jsem dokončila kombinovanou verzi " Manažer pro internetové projekty" . A i když to bylo opravdu náročné, jsem ráda, že jsem se odhodlala a na kurz se přihlásila. Přišla jsem do kurzu z úplně jiného oboru a dlouho mi trvalo, než jsem se v pojmech aspoň lehce zorientovala. Není to kurz na 2 hodinky večer po práci. Chce to opravdu čas a věnovat se tomu intenzivně. Vše je velice dopodrobna vysvětleno a možnost konzultace s lektorem je skvělá. S MĚSTEM a BEZ MĚSTA mě straší do dnes, ale je fajn, že se mohu k lekcím vrátit a co potřebuji, tam najdu.

Dominika Kopalová

Absolvovala jsem kombinovanou verzi kurzu "Manažer pro internetové projekty" a všem, kdo se chtějí vzdělat v online marketingu bych ho doporučila. Kurzu jsem se účastnila nepolíbená marketingem a musím říct, že jsem byla překvapená, do jaké hloubky natočená videa šly. Vše se ale dalo zvládnout, jen je potřeba si opravdu na kurz vymezit dostatek času. Jednotlivá témata jsou ve videích pochopitelně vysvětlená a pokud člověk neví, má možnost se v komentářích lektorů zeptat, což je prima. Povinné prezenční dny byly náročné, ale super, zejména díky pohodovým a vtipným lektorům, kteří mají plno zkušeností z praxe. Děkuji a doporučuji primakurzy.cz všemi deseti.

Marcela Smazalová

Absolvovala jsem online kurz Manažer pro internetové projekty a mohu jen doporučit. Podrobná a velmi srozumitelná videa, možnost kdykoliv položit dotaz. Úkoly k daným tématům skvěle prověřily čerstvě získané vědomosti. Kurz je opravdu obsáhlý a už se těším, až získané vědomosti začnu uplatňovat v praxi.

Verča Štichová

Vybrat si kurz u Primakurzů bych doporučila úplně všem. Absolvovala jsem Manažera pro internetové projekty a už teď pokukuju po nějakém dalším.
Vyzdvihla bych hlavně lidskost, upřímnost, zábavnost, ale zároveň důslednost a profesionalitu všech lektorů, se kterými jsem se setkala.
Tento kurz měl prostě něco navíc, než jiné kurzy, kterými jsem kdy prošla a já děkuju za znalosti i prima zážitek.

Tereza Kvasničková

Po mateřské dovolené jsem zjistila, že mi v marketingu parádně ujíždí vlak a pokud něco neudělám s mými znalostmi on-line marketingu, budu už navždy na odstavné koleji. Dlouze jsem vybírala, jaké školení zvolit, a teď mohu říct, že výběrem kurzu Manažer pro internetové projekty jsem udělala dobře. Nejdřív jsem si říkala, co ty dva dlouhé měsíce budu studovat, a pak jsem byla ráda, že jsem vše včas stihla. :) Ačkoli šlo o kombinované studium, nebyla to žádná brnkačka (alespoň pro začátečníka jako jsem já). Videa pro on-line studium jsou pěkně zpracovaná a je skvělé, že se v nich můžete vracet a nejasná témata si znovu pouštět. Prezenční část byla obohacující hlavně kvůli příkladům z praxe a možnosti ptát se napřímo lektorů. Za sebe tedy mohu Primakurzy.cz rozhodně doporučit.

Jana Gluchman Michalcova

Absolvovala som kurz Manažer pro internetové projekty v kombinovanej forme. Mám za sebou kurzy na rovnakú tému (PPC) u iných agentúr,ale od Primakurzy je najlepší. Je toho veľa a je potreba sa štúdiu venovať každý deň. Najväčší prínos mali úkoly, ku ktorým sme dostali detailný feedback.
Prezenčné dni boli taktiež plné informácií (i tých zo "zákulisia), lektori boli veľmi príjemní. Díky moc!

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

Co je cílem tohoto kurzu online marketingu?

Tento velmi prestižní a nejvíce hodnocený kurz (600+ recenzí) online marketingu v Česku má jediný cíl a to naučit vás na velmi vysoké úrovni pracovat ve všech podstatných nástrojích online marketingu.

Lektory jsou pouze špičkoví odborníci (Davida Šolc, Lukáš Pavelka, David Martinec a Veronika Brázdová), kteří se specializují na konkrétní problematiku digitálního marketingu ve své dlouhodobé a velmi úspěšné praxi. Můžeme vám tak garantovat získání rozsáhlých znalostí. 

Pro koho je školení vhodné

Chcete pracovat jako online marketing manager v Česku, či kdekoliv po světě? Nebo máte ve správě e-shop, či web nabízející službu? Pak právě tento kurz online marketingu je tou správnou volbou. Naučíme vás veškeré techniky pouze z praxe. Vše je přednášeno na našich agenturních projektech a také na klientech naší digitální agentury PrimaFuture.cz s.r.o. Na tomto kurzu nečekejte žádnou nudnou teorii, nejsme teoretici, ale pouze maximální množství praktických cvičení po celé školení z naší více než 10leté praxe v online marketingu :-) Naše společnost získala status Google Partnera také ověření Sklik.cz.

Po dokončení kurzu naši studenti patří mezi velmi žádané odborníky v oboru digitálního marketingu a jsou zaměstnáni v mnoha agenturách a velkých společnostech v rámci ČR, ale také mimo ní. Vyjímkou není ani jejich časté podnikání v online marketingu.

Jak tedy probíhá náš kurz internetového marketingu?

Nejdříve je nutné podotknout, že skupina má vždy okolo 15 studentů. Je tak zachován individuální přístup ke každému z vás. Pro oblast online marketingu je to naprosto klíčové. 

Studium je koncipováno takto:

 • Pro naši práci si vždy vybíráme reálné webové stránky a nebo e-shopy (nemusíte mít svůj vlastní projekt).
 • Na reálné projekty si vytvoříte PPC reklamy ve všech nástrojích zmíněných v osnově - Sklik, Google Ads a Facebook a Instagram Ads.
 • Věnujeme se i automatizaci vaší práce v PPC reklamách.
 • Navrhnete si detailní strukturu SEO k dosažení předních míst v organickém vyhledávání.
 • Výsledky PPC a SEO vyhodnotíme v Google Analytics a také se naučíte vkládat vlastní kódy přes Google Tag Manager. 
 • Naučíte se pracovat s Facebookem a Instagramem tak, aby se stal velmi důležitým nástrojem pro vaše digitální aktivity.
 • A mnoho dalšího vás toho na kurzu čeká.


A jak to bude po ukončení kurzu?

Nezapomínáme na naše studenty ani po absolvování studia. Kdokoliv z vás u nás může absolvovat praxi ve formě úkolů, které budou vyhodnoceny našimi odborníky. Případné "chyby" si detailně vysvětlíme a vy se tak nemusíte bát toho, že pokud se v něčem ztratíte, tak se nemáte koho zeptat. Pro naše studenty připravujeme i další bonusové kurzy, takže i o rozvoj dalších znalostí je postaráno. Navíc celý kurz dostanete na 12 měsíců kompletně zpracovaný ve formě videí, myšlenkových map a prezentací. 

Kde naše online marketing školení probíhá?

Naše školení realizujeme na Praze 7 - Holešovice. Je však možné ho studovat i v online verzi.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Google Ads - PPC reklama

 02 

Google Ads Editor

 03 

Sklik

 04 

SEO

 05 

Linkbuilding

 06 

E-mailing

 07 

Webová analytika

 08 

Sociální sítě

 09 

Heureka.cz - zbožový srovnávač

 10 

Zbozi.cz - zbožový srovnávač

 11 

Uživatelská přívětivost webu

 12 

Projektové řízení a strategie - management

 13 

BOZP

 14 

Závěrečná zkouška

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Nejrozsáhlejší a nejvíce hodnocený kurz zaměřený na oblast online marketingu v České republice s více než 14letou tradicí a neustálými inovacemi.
 • E-learning - obdržíte přístup do naší unikátní a špičkové videoakademie, kde si vše lze pohodlně z oblasti internetového marketingu zopakovat. Navíc po absolvování studia budete mít po dobu dvanácti měsíců přístup i k novinkám v online marketingu. Nemusíte tak již čerpat z jiných zdrojů, u nás vše najdete v rámci akademie na jednom místě. 
 • Portál PrimaKurzy.cz dosahuje prvních pozic na veškerá slovní spojení ve vyhledávačích Google a Seznam.cz. Tuto optimalizaci vytvářeli pouze naši lektoři, se kterými se budete na kurzech vídat.
 • Pro všechny mimopražské můžeme zajistit zdarma ubytování v našich prostorách s rychlou dostupností do našich školících prostor. 
 • Po dokončení kurzu nabízíme možnost spolupracovat v rámci našich projektů a získat tak praxi.
 • Konzultace s lektory v rámci studentské VIP skupiny zdarma. 
 • Veškeré praktické ukázky jsou předváděny na projektech agentury PrimaFuture.cz s.r.o.
 • Garantem kvality kurzu a jedním ze školitelů je David Šolc, který v minulosti vedl oddělení digitálního marketingu v jednom z největších vydavatelství v České republice Burda Media s.r.o. Pod tuto společnost spadá dvanáct úspěšných internetových projektů Elle.cz, Apetitonline.cz, Marianne.cz a další. David je již více než 10 let majitelem online marketingové agentury PrimaFuture.cz s.r.o, která spravuje digitální marketing desítkám firem v ČR i v zahraničí a tato agentura vytváří a rozvíjí i své vlastní online projekty. Je také zakladetelem projektu Prima Kurzy, které v současné době patří k nejvíce vyhledávaným vzdělávacím střediskům pro oblast online marketingu a programování.
 • Dalším školitelem je Lukáš Pavelka, který několik let pracoval jako online marketing specialist pro společnost DATART International, a. s. Specializoval se na efektivní bannerové kampaně, e-mailing a zbožové srovnávače Heureka a Zboží.cz pro celý český a slovenský trh. V současné době má ve společnosti PrimaFuture.cz s.r.o. na starosti strategie a vedení veškerých e-commerce projektů. Dalšími špičkovými lektory jsou David Martinec a Veronika Brázdová.
 • Na kurzu se můžete občas těšit i na zajímavé přednášky osob, které se věnují úspěšně online marketingu a také tento kurz v minulosti absolvovali.
 • Moderní a špičkově vybavené učebny | Praha 7. 
 • Jsme velmi aktivní i ve Facebook skupinách a založili jsme i několik vlastních, úzce specializovaných na oblast digitálního marketingu, kde denně odpovidáme na uživatelské dotazy. Mrkněte na ně Spravujeme sociální sítě (8 000+ členů), Spravujeme PPC reklamu CZ/SK (5 000+ členů).
 • Máme i náš vlastní YouTube kanál s více než 2 000+ odebírajícími. 
 • Omrkněte i některé prima kurzy recenze

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Inspirativní příběhy studentů

Příběhy studentů, se kterými se nám podařilo udělat rozhovor po absolvování kurzu.

Certifikace a ověření naší agentury

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 14 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.


Fotogalerie

Prima Kurzy v TV reportážích

Internetový marketing z praxe

Obsáhlý kurz internetového marketingu vás komplexně provede všemi úskalími, které vás mohou v tomto oboru potkat. Na kurzu podrobně probereme veškeré současné možnosti internetového marketingu, které se neustále vyvíjí a vše si vyzkoušíte na praktických ukázkách. Z kurzu budete odcházet nadšeni a s bohatými znalostmi.

Skutečná zadání

Zadání praktických úkolů, která na tomto školení řešíme jsou založena a také vyhodnocena na reálných klientech. Vy tak vidíte strategie, jakým chybám se vyvarovat a jak vše efektivně nastavit a také vyhodnotit. Klademe důraz na to, abyste byli po absolvování kurzu schopni připravit komplexní strategii online marketingu pro jakýkoli e-shop i web se službou. Za tuto možnost spolupráce děkujeme všem našim partnerům.

Partneři kurzu

Kurz Manažer pro internetové projekty vychází ze skutečných zadání, proto využíváme partnerství s reálnými společnostmi. Tady jsou některé z nich.

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

>
4.5 Hodnotilo 2441 lidí
*}

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN OD 9.9.2024 Posledních 7 volných míst.

Zobrazit termíny
E-mailové novinky

Odebírat náš newsletter se vyplatí!

Přidejte se k více než 11 400+ uživatelům a získávejte atraktivní novinky v našich kurzech, které šetří váš čas.

Termín se blíží!
Zobrazit termíny