Kurz - školení internetový online marketing
Darujte vzdělání jako nejlepší dárek Vybrat poukaz

Školíme v Praze

Školíme v Brně

Termíny

Typ kurzu

Dlouhodobý kurz (lze proplatit Úřadem práce - více informací...). Akreditace MŠMT: MSMT-10266/2018-1/169 . Pozor, úřady práce mají na schválení kurzu v krajním případě až 30 dní. Neváhejte a nezávazně si rezervujte termín co nejdříve. Děkujeme.

Vstupní předpoklady

 • dosažení 18 let věku
 • základní znalost internetu (nejedná se o kurz obsahující programování)
 • střední vzdělání

Popis

Co je cílem našeho unikátního 130 hodinového školení online marketingu?

Cílem studia tohoto prestižního a nejvíce hodnoceného kurzu (320+ recenzí) digitálního marketingu v Česku,  je připravit vás na velmi vysoké úrovni na práci online marketing managera. Díky mnohaletým zkušenostem našich lektorů (Davida Šolce, Lukáš Pavelky a Davida Martince), kteří se věnují vyučované problematice velmi aktivně také ve své úspěšné praxi, vám po absolvování kurzu můžeme garantovat získání rozsáhlých znalostí v oblasti internetového marketingu.

Pro koho je kurz vhodný

Chcete pracovat jako online marketing manager v Česku, či kdekoliv po celém světě? Nebo spravujete e-shop či web se službou? Pak právě tento kurz je tou správnou volbou. Naučíme vás veškeré techniky pouze z praxe. Za zmínku stojí také to, že ukázky jsou předváděny na našich webových projektech a také na klientech naší renomované agentury PrimaFuture.cz s.r.o., kteří nám k tomu dali svůj souhlas. Takže u nás nečekejte nudnou teorii, ale maximální množství praktických cvičení po celý průběh kurzu z naší více než 10 leté praxe :-) Navíc již několik let má naše společnost status Google Partner.

Po dokončení kurzu naši studenti patří mezi velmi žádané odborníky v oboru internetového marketingu a jsou zaměstnáni v mnoha agenturách a velkých společnostech v rámci ČR, ale také mimo ní. Vyjímkou není ani jejich časté podnikání v online marketingu.

Jak tedy náš kurz probíhá?

Nejdříve je nutné podotknout to, že skupina má vždy okolo 15 studentů. Je tak zachován individuální přístup ke každému z vás. Pro tuto problematiku je to naprosto klíčové. Dále:

 • pro naši práci si vždy vybíráme reálné webové stránky a nebo e-shopy (nemusíte mít svůj vlastní projekt)
 • na reálné projekty si vytvoříte PPC reklamy ve všech nástrojích zmíněných v osnově - Sklik, Ads, Facebook Ads
 • navrhnete si detailní strukturu SEO tak, abyste se mohli dostat na přední místa ve vyhledávačích
 • veškeré činnosti, které na kurzu vytvoříte efektivně zhodnotíme v Google Analytics
 • naučíte se pracovat s Facebookem a Instagramem tak, aby se stal velmi důležitým nástrojem pro vaše aktivity
 • a mnoho dalšího :-)

A jak to bude po ukončení kurzu?

Nezapomínáme na naše studenty ani po absolvování studia. Kdokoliv z vás může u nás absolvovat praxi ve formě úkolů, které budou vyhodnoceny našimi odborníky. Případné "chyby" si detailně vysvětlíme a vy se tak nemusíte bát toho, že i kdybyste se v něčem ztratili, tak se nemáte koho zeptat. Pro naše studenty připravujeme i další bonusové kurzy, takže i o rozvoj dalších znalostí je postaráno :-)

A POZOR!!! Neustále se snažíme, aby naši studenti patřili k naprosté špičce v oboru a rozšiřujeme pro ně bonusové kurzy! Pokud si tento kurz zarezervujete do 15. 12. 2019, tak získáte školení Google Tag Manager v hodnotě 4 000 Kč zcela zdarma. Toto školení vás naučí vše efektivně měřit na vašem webu :-)

Ověření Sklik Ověření Zboží

Osnova kurzu v hlavních bodech

PPC - Sklik
PPC - Google Ads
 PPC - Facebook Ads + Instagram Ads
 PPC - Ads Editor
E-mail marketing
SEO
Linkbuilding
Webová analytika – Google Analytics
Webová analytika - Search Console
Collabim
Uživatelská přívětivost webu - UX
Sociální sítě – Facebook a Instagram
Zbožové srovnávače Heureka.cz a Zbozi.cz
Projektové řízení a strategie - wireframe

Osnova kurzu

 SEO - optimalizace projektu (webová stránka či e-shop) pro vyhledávače
  Sklik  - PPC reklama pro e-shopy a weby nabízející služby
  Google Ads - PPC reklama pro e-shopy a weby nabízející služby

Bonus videa NOVÉ

Celý absolvovaný kurz si můžete zopakovat i ve formě videí.

Každý náš student, který absolvuje klasické studium kurzu dostává jako bonus celý tento kurz natočený ve formě videí. Nemusíte se bát ani novinek v daném oboru. Dostanete přístup i k nim a to zcela ZDARMA na dobu 1 roku.

Zobrazit ukázkové video

Hlavní důvody proč si vybrat tento kurz

 • Nejrozsáhlejší a nejvíce hodnocený kurz zaměřený na online marketing v České republice s více než 7 letou tradicí
 • Portál PrimaKurzy.cz dosahuje prvních pozic na veškerá slovní spojení ve vyhledávačích Google a Seznam.cz. Tuto optimalizaci vytvářeli pouze naši lektoři, se kterými se budete na kurzech vídat :-) 
 • Získáte přístup do naší videoakademie, kde si můžete vše pohodlně zopakovat i ve formě e-learningu. Navíc po ukončení studia budete mít přístup i k novinkám. Odpadne vám tak starost vyhledávat rozšíření vašich znalostí na jiných portálech. 
 • Pro mimopražské zajistíme zdarma ubytování v našich prostorách
 • Možnost po ukončení kurzu spolupracovat na optimalizaci našich projektů a správě PPC reklam a získat tak praxi!
 • Konzultace s lektory po dobu 1 měsíce zdarma
 • Veškeré techniky jsou prakticky předváděny na projektech agentury PrimaFuture.cz s.r.o.
 • Lektorem a garantem kvality kurzu je David Šolc, který v minulosti vedl oddělení online marketingu v jednom z největších vydavatelství v ČR - Burda Media s.r.o., pod které spadá 12 úspěšných internetových projektů jako je Apetitonline.cz, Elle.cz, Marianne.cz aj. V současné době je David majitelem agentury PrimaFuture.cz s.r.o, která spravuje online marketing desítkám firem v ČR i v zahraničí a tato agentura vytváří a rozvíjí i své vlastní projekty. David je také zakladetelem IT akademie Prima Kurzy, která patří v současné době mezi nejvíce vyhledávané vzdělávací středisko pro oblast on-line marketingu a programování.
 • Druhým školitelem je Lukáš Pavelka, který několik let pracoval jako online marketing specialist pro společnost DATART International, a. s. Zaměřoval se na efektivní bannerové kampaně, e-mailing a zbožové srovnávače Heureka a Zboží.cz pro celý český a slovenský trh. V současné době má ve společnosti PrimaFuture.cz s.r.o. na starosti strategie a vedení veškerých e-commerce projektů. Dalšími špičkovými lektory jsou David Martinec a Tomáš Suchý
 • Na kurzu se můžete těšit i na zajímavé přednášky osob, které se věnují úspěšně online marketingu a také tento kurz v minulosti absolvovali
 • Moderní a špičkově vybavené učebny
 • 14 dnů po ukončení kurzu doškolné zdarma
 • Jsme velmi aktivní i ve Facebook skupinách a založili jsme i několik vlastních, úzce specializovaných na oblast digitálního marketingu, kde denně odpovidáme na uživatelské dotazy. Mrkněte na ně  Spravujeme sociální sítě (3 600+ členů), Spravujeme PPC reklamu CZ/SK (2400+ členů) a DigiLife (2 300 členů). Staňte se i vy jejich součástí. 

Příprava na získání prestižní certifikace od Google NOVÉ

Další důvody, proč si vybrat tento kurz

Jsme certifikovaný partner Google

Kde probíhá školení?

Tento kurz se školí v následujících lokalitách:
Zobrazit místa školení a termíny kurzu


Učebny jsou plně vybavené a není tedy potřeba na kurz nosit vlastní PC.

Rozsah

130 hodin

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen zkouškou s obdržením certifikátu
 • závěrečnou zkoušku je možné opakovat kdykoliv ZDARMA. Není se tedy čeho bát, naši lektoři jsou profesionálové a na zkoušku vás perfektně připraví a v případě opravného pokusu od nás dostanete individuální doučování

Lektor a garant kurzu

Lektor David Šolc

David je patronem a zakladatelem projektu “Primakurzy.cz” - vzdělávacího centra v oblasti IT a také majitelem digitální agentury PrimaFuture.cz s.r.o. V oblasti online marketingu má více než desetiletou praxi. Více o lektorovi...

Kontakt

david.solc@primakurzy.cz

Ostatní lektoři kurzu

Lukáš Pavelka

Lukáš v tomto kurzu školí především strategie e-commerce projektů. Zaměřuje se také na zbožové srovnávače Zbozi.cz a Heureka.cz. V rámci společnost DATART International, a. s. měl na starosti e-mailingové kampaně pro český a slovenský trh. Více o lektorovi...

David Martinec

David je velkým milovníkem online marketingu, kterému se věnuje již několik let na profesionální úrovni. Může se pyšnit správou PPC reklam Google Ads, Sklik a Facebook Ads pro přední české společnosti mnoha různých odvětví. Více o lektorovi...

Tomáš Suchý

Tomáš se specializuje na sociální sítě. Je také profesionálním fotografem a videotvůrcem. Rád se učí nové věci a ještě raději předává své poznatky z praxe druhým. Více o lektorovi...

Internetový marketing z praxe

Obsáhlý kurz internetového marketingu vás komplexně provede všemi úskalími, které vás mohou v tomto oboru potkat. Na kurzu podrobně probereme veškeré současné možnosti internetového marketingu, které se neustále vyvíjí a vše si vyzkoušíte na praktických ukázkách. Z kurzu budete odcházet nadšeni a s bohatými znalostmi.

Skutečná zadání

Zadání praktických úkolů, která na tomto školení řešíme jsou založena a také vyhodnocena na reálných klientech. Vy tak vidíte strategie, jakým chybám se vyvarovat a jak vše efektivně nastavit a také vyhodnotit. Klademe důraz na to, abyste byli po absolvování kurzu schopni připravit komplexní strategii online marketingu pro jakýkoli e-shop i web se službou. Za tuto možnost spolupráce děkujeme všem našim partnerům.

Partneři kurzu

Kurz Manažer pro internetové projekty vychází ze skutečných zadání, proto využíváme partnerství s reálnými společnostmi. Tady jsou některé z nich.

Termíny konání kurzů

Začíná za 26 dní
Termín 6.1. - 28.1.2020
Školení 17 dní, PO až PÁ, viz kalendář
Čas školení 08:30 - 15:20
Kapacita Obsazeno 17 /18
Cena
23 000 Kč (vč. 0% DPH)
Běžná cena: 25 000 Kč
Nezávazně rezervovat
Platnost akční ceny do 15.12.2019
Termín bude otevřen
Začíná za 54 dní
Termín 3.2. - 25.2.2020
Školení 17 dní, PO až PÁ, viz kalendář
Čas školení 08:30 - 15:20
Kapacita Obsazeno 11 /18
Cena
23 000 Kč (vč. 0% DPH)
Běžná cena: 25 000 Kč
Nezávazně rezervovat
Platnost akční ceny do 15.12.2019
Termín bude otevřen
Začíná za 75 dní
Termín 24.2. - 27.4.2020
Školení 19 dní, 2 x týdně (PO a ÚT) viz kalendář
Čas školení 15:45 - 21:10
Kapacita Obsazeno 15 /18
Cena
23 000 Kč (vč. 0% DPH)
Běžná cena: 25 000 Kč
Nezávazně rezervovat
Platnost akční ceny do 15.12.2019
Termín bude otevřen
Seznam termínů: 17.2. - 10.3.2020
Začíná za 68 dní
Termín 17.2. - 10.3.2020
Školení 17 dní, PO až PÁ, viz kalendář
Čas školení 08:30 - 15:20
Kapacita Obsazeno 10 /16
Cena
23 000 Kč (vč. 0% DPH)
Běžná cena: 25 000 Kč
Nezávazně rezervovat
Platnost akční ceny do 15.12.2019
Termín bude otevřen

Prima Kurzy v TV reportážích

Reference absolventů

Petr Gyüre

Aktuální pozice: PPC specialista UNIKUM Solutions

Absolvoval jsem RK Manažer pro internetové projekty. Tento kurz mi dal komplexní vědomosti ohledně problematiky jednoho ze současně nejdynamičteji se rozvíjejícího oboru digitálního světa. Získal jsem obšírné vědomosti, které jsem schopný využít v praxi. Před kurzem jsem neměl žádné praktické vědomosti ani zkušenosti a po absolvování, jsem získal práci o které se mi předtím ani nesnilo. Nelituji jediné hodiny strávené na kurzu pod vedením Davida, který je nejlepším učitelem, jakého jsem poznal. Jako vyučující je skvělý, dokáže jednotlivé části podat tak, že je pochopí každý, je ochotný se věnovat každému individuálně i nad rámec hodin vymezených pro Vaši skupinu.

Rostislav Psota

Aktuální pozice: Ředitel marketingu a prodeje Dita Tábor, v.d.i.

Kurzy PrimaFuture jsem absolvoval v rámci rekvalifikačního programu Úřadu práce. Původně jsem se díky kurzům připravoval na vlastní podnikání. Před kurzem jsem neměl žádné zkušenosti s programováním a optimalizací webových stránek, to, že po dvou měsících kurzu jsem byl schopen zprovoznit vlastní web, svědčí o kvalitě výukových osnov a odbornosti lektorů. Nicméně po absolvování kurzů Manažer a Webmaster jsem nastoupil na pozici ředitele marketingu a prodeje ve firmě Dita Tábor, v.d.i., zkušenosti z kurzu a tvorby vlastních webových stránek mi umožňují aktivně se zapojit do on-line aktivit firmy a relevantní podřízené vést správným směrem. Kurz mohu doporučit komukoliv, kdo se chce zorientovat v problematice tvorby a optimalizace webových stránek, i lidem s minimální či nulovou znalostí problematiky.

Jakub Šikola

Aktuální pozice: Specialista online marketingu, ABRA Software a.s.

Kurz internetového marketingu byl perfektní vstupní branou do světa online marketingu, protože jsem díky němu získal ucelené širší informace o problematice a utřídil si souvislosti. Pak už jen stačilo neusnout na vavřínech a sledovat, jak se obor dále vyvíjí.

Jaroslav Tereštík

Aktuální pozice: Webdevel.cz SEO specialista

Kurz „Manažer pro internetové projekty“ předčil mé představy. Když jsem na podzim roku 2015 řešil změnu zaměstnání, bylo potřeba z oboru online marketingu načerpat spousty informací a ty jsem bezesporu načerpal na tomto kurzu. Dnes cenné informace zhodnocuji v novém zaměstnání. S Davidem jsem dodnes v kontaktu a tak jako v průběhu kurzu i po něm je velice vstřícný a ochotný poradit. Doporučuji všem, kteří zvažují změnu zaměstnání se na kurz přihlásit, skvělá investice! Děkuji celému týmu Primakurzy.

Eva Hermanová

Aktuální pozice: Web Editor & Web Data Analyst, Česká spořitelna, a.s.

Když jsem na Googlu hledala „Kurz webmaster“ primakurzy.cz mě zaujaly jednoznačně nejvíce. Přestože jsem neměla možnost požádat o jeho úhradu úřad práce (rodičovská dovolená), neváhala jsem a kurz si zaplatila ze svého. S odstupem času mohu říct, že to byla ta nejlepší investice do života. Původně jsem si chtěla vytvořit pouze osobní stránky na prodej šperků. Po absolvování kurzu jsem s nadšením začala dělat weby i na zakázku. Po pár měsících jsem se rozhodla pokračovat kurzem Manažer pro internetové projekty, abych získala znalosti o řízení webových projektů, SEO, PPC reklamě a dokázala tak weby nejen účině vytvářet ale zejména propagovat. Nedávno jsem nastoupila do spořitelny jako editorka. Po velmi krátké době mi byla nabídnuta pozice webového analytika. A já vím, že nebýt znalostí z Davidova kurzu, tak by se to nestalo.

Martin Jeník

Aktuální pozice: Spolupracovník s eBRÁNA s.r.o. - junior PPC specialista

Na začátku roku 2015 jsem se vrátil z Anglie, kam jsem odletěl po maturitě. Chtěl jsem si najít práci, kterou bych mohl dělat s maturitou z gymnázia, která je dobře placená a hlavně, která by mě bavila. Rozhodl jsem se pro rekvalifikační kurz webmaster. Prošel jsem si několik nabídek na internetu a nakonec se rozhodl pro PrimaKurzy.cz. Rozhodl jsem se především na základě na referencí absolventů a zpracování webu. Během kurzu jsem zjistil, že PrimaKurzy dělají i kurz Manažer pro internetové projekty. Když jsem zjistil, jak jsou tyto obory provázané a navíc jsem měl výborné zkušenosti z kurzu webmaster, že vše co psali účastníci v recenzích a co PrimaKurzy prezentují na svém webu je pravda, rozhodl jsem se absolvovat i kurz Manažer pro internetové projekty. Neučili jsme se jen teoretické věci, které jsou ve skutečnosti úplně jinak, ale všechny získané informace jsou odzkoušené praxí. V online marketingu jsem získal velké zalíbení, protože je to velmi žádaná profese, vnímám v tomto oboru velký potenciál i do budoucna. Také tomu hodně napomohla přátelská atmosféra, která provázela celý kurz. Po skončení kurzu jsem dál pokračoval v sebevzdělávání, k čemu mi pomáhala i pravidelně aktualizovaná prezentace.

Lenka Brzková

Aktuální pozice: OSVČ

Kurz jsem absolvovala před rokem a nikdy jsem nelitovala času ani peněz. Můj život se od té doby hodně změnil. Původně jsem si chtěla najít práci v marketingu, ale nakonec jsem si zvolila cestu vlastního podnikání a začala tvořit vlastní projekty. Mé první stránky po absolvování kurzu www.kvalitni-vyzivovy-poradce.cz byly startem. Na kurzu jsem se potkala s Janou a vznikl projekt www.originalkabelky.cz . Davidovy kurzy jsou velice profesionální a navíc je ochotný pomoci i po ukončení kurzu. Takže kdybych se měla rozhodovat znovu, určitě bych zvolila tenhle kurz.

Michaela Bébrová

Aktuální pozice: Vedoucí projektů, BM Servis s.r.o.

Kurz jsem absolvovala v době, kdy jsem byla nezaměstnaná. Jako markeťačce mi bylo jasné, že se do budoucna v žádném zaměstnání bez znalostí digitálního prostředí a tvorby projektů neobejdu - a to se naprosto potvrdilo. Snad každá firma dnes ve své strategii počítá i s propagací přes internet, a kdo to neumí, prohrává. Znalosti z tohoto kurzu v práci často využívám. Zatím jsou pro mne výhodou, ale zanedlouho už budou na trhu práce naprostou nezbytností.

Michal Kubo

Aktuální pozice: Spolumajitel firmy PTA Group, s.r.o.

Školenie "Manažer pro internetové projekty" som si vybral pre jeho komplexnosť a spôsob výučby na konkrétnych prípadoch z praxe.

4.6 Hodnotilo 2022 lidí

Recenze od studentů

Rozhovory se studenty

Příběhy studentů, se kterými se nám podařilo udělat rozhovor po absolvování kurzu.

Termín se blíží!
Zobrazit termíny