O lektorovi

Nikdo mu neřekne jinak než Tonda a všichni ho mají rádi pro jeho trpělivost a snahu studenty problematiku programování naučit. Na našich kurzech vám ochotně předá své znalosti Laravel frameworku a JavaScriptu. Dbá na to, aby své studenty řádně naučil ovládnout základy programování a svoje metody učení neustále inovuje.

Tonda je nepostradatelným členem našeho vývojářského týmu už mnoho let, programuje nejčastěji v jazyce PHP a JavaScript. Podílí se na různých projektech společnosti, píše články do magazínu, modernizuje stránky a jeho snaha dala vzniknout videoakademii, kde čelil výzvě vyrobit přehrávač tak, aby fungoval na všech zařízení od desktopu až po iPhone.

Rád lidi motivuje, je ochotný posluchač a jeho hlavní doménou je komunikace ve skupině. Často ho potkáte v našich prostorách s šálkem čaje, jak vypráví studentům a kolegům veselé historky z pracovního prostředí. Pro Tondu je nejdůležitější, si pracovní den co nejvíce užít.

Tondova práce

Práce na projektech PrimaFuture

Tonda má "prsty" ve všech našich projektech včetně naší reklamní agentury. Podílí se tedy na programování každé nové funkce napříč projekty od Prima kurzů až po PrimaRestaurant.cz. Není mu cizí ani hardware, který u nás s oblibou řeší také.

Školené kurzy