O lektorce

Marketingu se Verča věnuje přes 10 let. Má bohaté zkušenosti s organizací eventů, offline médii i reklamními předměty a tiskovinami. Ráda navštěvuje nové země, poznává místní kulturu a ochutnává lokální kuchyni. Na svých cestách vždy vyřizovala pracovní povinnosti, ale jako zaměstnanec byla limitovaná 25 dny dovolené :-).

A právě proto se před 7 lety snažila najít způsob, jak skloubit práci se svým nadšením pro cestování. Začala se věnovat online marketingu a postupně se naučila, jak pracovat nejen s reklamními systémy Google Ads, Sklik, Facebook Ads ale i analytickými nástroji a nástroji na úpravu produktových feedů. Dnes pro ni není problém nastavit nebo zkontrolovat správné cílení kampaní z pláží v Asii nebo připravit obsah pro sdílení na sociální sítě z kavárny v jižním Španělsku. Své znalosti si stále rozšiřuje, účastní se odborných workshopů a nyní se specializuje na xml feedy pro zbožové srovnávače a reklamní systémy.

Veroničina práce

Kamerov.cz

Přední český e-shop na kamery a příslušenství. Tento e-shop prodává i svou vlastní značku Niceboy®. Verča je zodpovědná za vytváření PPC reklam v Google Ads a Skliku.

Dobra-miska.cz

E-shop zaměřující se na prodej krmiv v Česku a na Slovensku. V soutěži ShopRoku na Slovensku se tento e-shop umístil na krásném 2. místě

Školené kurzy