O lektorce

Marketingu se Verča věnuje přes 10 let. Má bohaté zkušenosti s organizací eventů, offline médii i reklamními předměty a tiskovinami. Ráda navštěvuje nové země, poznává místní kulturu a ochutnává lokální kuchyni. Vždy přemýšlela, jak skloubit svoji práci se zálibou v cestování.

Proto se před 7 lety se začala věnovat online marketingu a postupně se naučila, jak pracovat nejen s reklamními systémy Google Ads, Sklik, Facebook Ads ale i analytickými nástroji a nástroji na úpravu produktových feedů.

Už ve škole měla ráda matematiku, výpočty a analýzy. Studovala ekonomický obor a dnes se díky tomu velmi dobře orientuje v datech, ze kterých sestavuje přehledné reporty v online nástroji Google Data Studio.Na svých cestách spravuje reklamní kampaně pro klienty, upravuje xml feedy pro inzerci nebo připravuje analytické reporty. Své znalosti si stále rozšiřuje a účastní se odborných workshopů a konferencí. Nyní se specializuje na xml feedy pro zbožové srovnávače a reklamní systémy.

Veroničina práce

M-style.cz

Velmi známý e-shop zejména ve světe motocyklových nadšenců, který nabízí náhradní díly, moto stojany, příslušenství a mnoho dalšího. Verča pro tohoto klienta zajišťuje kompletní správu PPC reklam v Google Ads, Skliku a na Facebooku.

Dobra-miska.cz

E-shop zaměřující se na prodej krmiv v Česku a na Slovensku. V soutěži ShopRoku na Slovensku se tento e-shop umístil na krásném 2. místě

Josport.cz

E-shop se sportovním oblečením španělské značky Joma, italské značky Givova a britské značky tréninkových pomůcek Precision training. Verča pro tohoto klienta zajišťuje PPC reklamu v Google Ads.

Ceskeluzkoviny.cz

Kvalita českých lůžkovin byla vždy vyhlášená. I když se na trhu objevuje nespočet zahraničních značek, vsadit na českou kvalitu se stále vyplatí. Jsme rádi, že může být naše agentura součástí i tohoto projektu. Verča zajišťuje správu v Google Ads.

Školené kurzy