O lektorovi

Lukáš se zamiloval do online marketingu již před mnoha lety.

Jeho úspěšná kariéra odstartovala ve společnosti DATART International a. s., kde se věnoval online marketingu se zaměřením na zbožové srovnávače a byl také zodpovědný za e-mailing pro celé Česko a Slovensko.

Po mnohaletém úspěšném působení ve společnosti DATART se rozhodl, že je na čase se posunout dál a využil nabídky společnosti PrimaFuture.cz s.r.o, na spolupráci ve správě komplexního online marketingu pro desítky společností v Česku, Slovensku a i zahraničí.

Jelikož je Lukáš velmi dobrý řečník, tak se začal věnovat i přednášení akreditovaných kurzů v rámci projektu Prima Kurzy. Za dobu jeho působení a neustálého zlepšování se stal kurz Manažer pro internetové projekty nejvíce a nejlépe hodnoceným kurzem v Česku v kategorii dlouhodobého vzdělávání v online marketingu.

Od Lukáše na kurzu nečekejte žádnou nudnou teorii, ale veškerá témata zaměřená pouze na praxi a mnohdy i s vtipnými poznámkami či příhodami ze života "Onlajňáka" .

European Business School

Pro prestižní institut se vzdělávacími programy MBA a mnoha dalšími Lukáš spravuje PPC reklamu v Sklik i Ads.

JakNaAuto.cz

Jednomu z velkých hráčů na poli s autodíly Lukáš spravuje PPC kampaně, včetně dynamického remarketingu i zbožové srovnávače Zbozi.cz a Heureka.cz.

Rada & Partner

Zavedené advokátní kanceláři Lukáš spravuje PPC kampaně pro vyhledávací i obsahovou síť, včetně remarketingu.

E-shop fitness

Známé značce doplňků stravy Lukáš poskytuje podporu v oblasti e-mailingu, produktových reklam na Seznam.cz i Google, a také PPC kampaně zacílené na Německo.

Škola trenérů

Pro tradiční trenérskou školu Lukáš spravuje kampaně v Sklik i Ads, včetně reklam v YouTube.

Certifikace lektora

Lukáš pravidelně každý rok skládá certifikační zkoušky od Google pro nástroj Google Ads.

Školené kurzy