Po kurzu rovnou do praxe: Správa online marketingu pro TiVis.cz

Ahoj Líto, jsem rád, že jsi si našla čas na pár otázek. Úvodem, proč jsi se v dnešní záplavě všemožných kurzů rozhodla absolvovat náš kurz?

Do Prima Kurzů se jezdím pravidelně školit už několik let. Vy jste pro mě záruka dobře investovaného času a peněz. Zkoušela jsem školení online marketingu i od jiných společností, ale je to nesrovnatelné. Vaše školení jsou doslova našlapaná informacemi a přesto se mi nestalo, že bych odjížděla a neměla v něčem jasno.Po několikaleté praxi v oboru, na školeních v Prima Kurzech oceňuji hlavně tipy, jak který nástroj a funkci používat, aby splnila moje či zákazníkovo očekávání. Já vždycky říkám: „Návody si na internetu najde každý, ale jak opravdu správně vše nastavit se dozvím jen u Davida.“

Která část z online marketingu tě nejvíce zaujala, překvapila a s čím jsi se nejvíce trápila?

Když si vzpomenu na své začátky, tak mě jednoznačně nejvíc překvapilo množství možností propagace a nastavení cílení na zákazníka. Myslím, že nejtěžší bylo se rozhodnout o strategii. Ta zodpovědnost za svěřený budget. S nastavením kampaní, pokud jsem si nebyla jistá, mi pomohli lektoři.

Vyhovovalo ti naše studijní prostředí, cítila jsi se dobře zpět ve “školní” lavici?

Davide, v Prima Kurzech se každý musí cítit jako doma. Nechápu, jak to děláte. Když pominu moderní, čisté prostředí a perfektně vybavené zázemí pro studenty, tak mám pocit, že umíte doslova vyčarovat nadšení a dobrou náladu. Pokaždé se k Vám těším. Je to, přesně jak píšeš, jako odskočit si na čas od povinností zpět do školní lavice.

Byla jsi spokojena s přístupem lektorů při kurzu a po jeho dokončení?

Kdybych nebyla, nevracím se. Já nejvíc oceňuji neskutečnou trpělivost a ochotu vysvětlovat problematiku tolikrát, kolikrát je třeba, aby pochopili všichni. Já jsem Vás určitě potrápila pořádně, ale potřebuji mít ve všem jasno, když do toho investuji čas a úsilí. A ta jistota, že když zaváhám pak v praxi, tak se na kohokoliv z Vás mohu obrátit o pomoc, je k nezaplacení. To je, myslím, ohromný bonus ke všem Vašim kurzům.

Jak se ti celkově kurz líbil?

Jak už jsem říkala, absolvovala jsem u Vás několik kurzů, a to, že se už roky vracím, mluví jasně. Některé kurzy navštěvuji opakovaně, protože prostředí, kde se reklamy vytvářejí se mění a funkce nástrojů, které se používají také. A i když jsem stále schopná kampaně nastavovat tak, aby běžely, jezdím si do Prima Kurzů pro ty tak drahocenné tipy, jak používat a nastavovat, aby kampaně plnily cíle.

Povíš ostatním, jaká je nyní tvá profese a v jaké společnosti? Nebo které projekty se chystáš (již děláš) v oblasti digitálního marketingu?

Spravuji e-shop pro společnost TiVis.cz a mám na starosti online marketing. Na žádné další projekty není prostor. I tak bych se potřebovala naklonovat.

Doporučila by jsi tento kurz i ostatním zájemcům?

Jednoznačně.

A je něco, co by jsi poradila lidem, kteří ještě váhají, zda na kurz přijít či ne?

Aby neváhali. Hned první kurz u Vás mi doslova změnil profesní život. Po absolvování dlouhodobého kurzu Manažera pro internetové projekty se mi otevřely úplně nové pracovní možnosti. Dnes, kdy mě začíná zlobit zdraví, jsem za tuto profesi moc ráda. A hlavně, práce online marketéra se dá vykonávat odkudkoliv, takže už neřeším, jestli na chatu odjedu v pátek nebo už ve středu. Další devizou je stálá poptávka po pracovnících v tomto oboru. Já tam vidím jen samá plus.

Díky za rozhovor a za celý tým Prima Kurzy ti přeji, ať se ti daří.

I já Vám. A těším se na viděnou.

Studuj stejný kurz jako Lída a začni pracovat jako Online marketing specialista! Poslední volné místo!