- 

Vědomosti z kurzu mi pomohly získat novou práci

Ahoj Martino, od dokončení kurzu uběhla už nějaká doba a mě by zajímalo, jak se ti dnes daří?

Ahoj Verčo, musím říct, že se mi daří dobře a od kurzu se toho u mě hodně změnilo, i když od absolvování uplynula krátká doba.

Byla jsi jedním z posledních studentů, kteří dokončili prezenční formu kurzu. V té době jsi pracovala jako stevardka ve vlaku. Co se u tebe od té doby změnilo?

Jsem moc ráda, že jsem stihla ještě prezenční formu studia kurzu Manažer pro internetové projekty, protože se mi velmi líbilo, že jsem se mohla lektorů okamžitě ptát na vše, co mě napadlo a ihned jsem dostala zpětnou vazbu. Máš pravdu, v té době jsem pracovala jako stevardka, ale už delší dobu jsem se chtěla realizovat v marketingu, který mě bavil, ale chyběly mi praktické zkušenosti. Nyní již nějaký čas pracuji jako online marketingový specialista pro kosmetický start-up LOBEY v Brně.

Pomohly ti vědomosti z kurzu k získání nové práce?

Rozhodně. Před kurzem jsem měla mnoho teoretických znalostí, ale díky praktickým znalostem z kurzu vše do sebe zapadlo a dostalo úplně jiný rozměr. Pokud bych měla pouze teoretické znalosti, nedokázala bych prakticky zprovoznit kampaně nebo naplánovat online marketingovou strategii, což nyní zvládám bez problémů

Měla jsi už možnost využít ve své práci některé věci, které ses naučila na kurzu?

Ano a že jich byloPracuji na kampaních na Facebooku a Instagramu, takže využívám všechno od tvorby obsahu na sociální sítě, produktových feedů až po vytvoření kampaní a jejich následnou optimalizaci. Také vše vyhodnocuji pomocí Google Analytics. Mimo to se mi velmi hodí znalosti ohledně SEO, Skliku a Google Ads.

Jaké téma pro tebe bylo na kurzu nejnáročnější?

Osobně pro mě byly nejnáročnější zbožové srovnávače a produktové feedy, protože před kurzem jsem ani nevěděla, že je možné využívat i je k propagaci e-shopu. Proto jsem ráda, že jsme je velmi podrobně procházeli a mohu je nyní prakticky využít.

Využíváš přístup do video akademie, který jsi ke kurzu získala?

Ano a jsem za nic moc ráda, protože nemusím vše zdlouhavě dohledávat na internetu. Prezenční i video kurz obsahuje spoustu informací a jsem ráda, že když si něčím nejsem 100% jistá, vše si jednoduše ověřím ve video akademii, kde jsou i další tipy navíc, které se už do prezenčního kurzu nevešly.

Splnila osnova kurzu tvoje očekávání?

Rozhodně – moje největší očekávání bylo, že začnu online nástroje ovládat prakticky, a to se splnilo. Osnova kurzu pokrývá opravdu všechny oblasti, které jsou pro online marketing důležité. Většinou se v konkurenčních kurzech zmiňuje pouze Google Ads a Sklik s Facebookem, zde byly ale velmi podrobně rozebrány i výše zmíněné zbožové srovnávače, PPC Bee či Mergado, které se běžně v kurzech ani nevyskytují, což je velká škoda, protože jsou to opravdu užitečné nástroje. Osnova kurzu je navíc doplněná o mnoho vychytávek, které velmi usnadní práci v online marketingu.

Vím, že ji tak absolvovala online kurz zaměřený na Wordpress. Jak se ti líbila tato forma studia?

Ano, protože dlouhodobý kurz Manažer pro internetové projekty mě strašně nadchnul, rozhodla jsem se rozšířit si znalosti i ve tvorbě webů. Tato forma kurzu se mi líbila, protože František je opravdu skvělý lektor a když jsem si s něčím nebyla 100% jistá, nedělalo mu problém si se mnou zavolat a vše mi dodatečně vysvětlit, za což jsem mu hrozně vděčná

Doporučila bys naše školení i ostatním zájemcům?

Ano! Kurzy jsou opravdu nabité dlouholetým know-how a provádí je zkušení lektoři, kteří jsou ochotní kdykoliv i po kurzu poradit. Já sama lituji, že jsem kurzy neabsolvovala již dříve, protože člověku opravdu otevřou dveře do světa marketingu

Studuj stejný kurz jako Martina a začni pracovat jako Online marketing specialista! Poslední volné místo!