Na kurzu se dozvíte mnohem více, než čekáteAhoj Lucko, jsem moc rád, že jsi si našla chvilku na rozhovor.

Ahoj Davide, času sice moc není, každopádně na rozhovor o marketingu si vždycky ráda chvíli najdu :)

První, co mne vždy zajímá je, odkud jsi se o naší společnosti dozvěděla?

Je to už nějaký ten pátek, co jsem u vás na prvním kurzu byla. Dozvěděla jsem se o něm z internetu, kdy jsem si hledala nějaká výuková videa nebo kurzy z oblasti online marketingu. Co si tak matně vzpomínám, bylo zrovna přes nějakou vaši PPC reklamu ve vyhledávačce. Hodně mě to zaujalo a začala jsem pročítat vaši nabídku kurzů.

Ty kteří si budou číst tento článek, tak by určitě zajímalo, proč jsi se rozhodla studovat právě naše školení digitálního marketingu - Manažer pro internetové projekty?

Rozhodnutí bylo poměrně jednoduché. Nabízeli jste takové množství informací a skvělou učební osnovu na témata, která mě hodně zajímala a snažila jsem se o nich dozvědět a naučit co nejvíce. Manažer pro internetové projekty byla jasná volba a já se strašně těšila, až na kurz nastoupím. Procházela jsem i kurzy u jiných společností, ale nikdo nenabízel to co vy.

Měla jsi před kurzem již nějaké znalosti v digitálním marketingu?

Ano, nějaké zkušenosti jsem měla. Ale bylo to spíše z oblasti webů, jejich administrace, emailing a taky jsem věděla něco málo ze social media. Starala jsem se v té době o několik profilů na Facebooku, Instagramu, Twitteru a LinkedIn. O PPC reklamně jsem nevěděla téměř nic.


 

Jak se ti kurz líbil?

Kurz byl perfektní. Byla jsem z něj strašně nadšená. Dozvěděla jsem se tam obrovské množství užitečných informací. Mohla jsem si vše reálně vyzkoušet, všechno nám bylo do podrobna vysvětleno a předvedeno na reálných příkladech. A co bylo ve finále nejlepší? Ke všemu jsem se mohla vracet pomocí videí ve videosekci. Musím podotknout, že to byla jedna z mých nejlepších investic v životě : )

Co bylo pro tebe na kurzu nejobtížnější?

Nejobtížnější bylo asi pochopit, jak některé systémy fungují a potom vstřebání všech těch informací.

Věnuješ se nyní digitálnímu marketingu?

Ano :-) Pracuji nyní pro pražskou developerskou společnost Trigema a.s. Pracuji zde na pozici Online Marketing Specialist, tedy online marketing je mým denním chlebem. Jsem za to moc ráda, můžu se zde realizovat v mnoha směrech, které online nabízí.

Jak jsi využila (využíváš) vědomosti, které jsi na kurzu získala?

Po pravdě řečeno vědomosti z kurzu využívám aktivně v práci každý den. Já onlinem celkem žiju :-), hodně mě baví a pořád se snažím učit něco nového. V digitálním světě to všechno tak rychle běží a vše se rychle mění, že ani nestíhám vstřebávat to množství informací. Proto si myslím, že se vždycky hodí, když na takové kurzy člověk čas od času zajde.

Byla jsi spokojena s přístupem lektorů při kurzu a po jeho dokončení?

Spokojenost byla maximální nejen při kurzu, ale stejně tak i po absolvování. Lektoři mají přehled, profesionální úroveň a snad nebyla jediná otázka, na ktero by neznali odpověď. I dnes když si nevím rady, můžu se na vás kdykoliv obrátit a vždycky dobře poradíte nebo nasměrujete.

Doporučila bys tento kurz i ostatním zájemcům?

Samozřejmě a velmi ráda. Poslala jsem k vám kamaráda, který se začal zajímat o online a také bývalou kolegyni. Byla u vás i kamarádka a můj kolega na školení grafikyWordPressu. Já se taky ráda vracím a letos mám v plánu minimálně jeden kurz zase absolvovat : )

Co bys poradila lidem, kteří si ještě nejsou jisti, zda na kurz přijít či ne?

Že váhat se nevyplácí : ) Budou to jejich nejlépe investované peníze do vzdělání. Naučí a dozvědí se tam daleko víc než čekají. Po tomhle kurzu budou umět a vědět o online marketingu víc než mnohé agentury. Vždycky to stojí za to.

Přeju hodně úspěchů a velké množství spokojených studentů.
Studuj stejný kurz jako Lucka a začni pracovat jako Online marketing specialista! Zbývá 10 volných míst.