Mateřská a freelancing díky digitálnímu marketingu

Ahoj Renčo, jak se máš?

Mám se výborně, možná i díky tomu, že dělám to, co mě opravdu baví.

Jaká je nyní tvá profese a v jaké společnosti?

Jsem na mateřské dovolené, ale už nějakou dobu pracuji. Vydala jsem se cestou freelancera a spravuji několika firmám PPC reklamu.

Proč ses rozhodla studovat náš kurz digitálního marketingu - Manažer pro internetové projekty?

O digitální marketing už jsem se nějakou dobu zajímala, základy nastavování reklamy jsem znala z jiných kurzů a také díky samostudiu. Potřebovala jsem se ale zdokonalit, proto jsem si našla školení online marketingu „Manažer pro internetové projekty“.

Jak se ti kurz líbil?

Byl naprosto fantastický - za 2,5 měsíce studia vždy v pondělí a úterý večer jsem se neuvěřitelně posunula a doslova jsem se těšila na každý den kurzu, kdy se naučím něco nového. To jsem také ihned praktikovala ve svých projektech. Žádná suchá teorie, ale především praktická cvičení.

Co bylo pro tebe na kurzu z kapitol online marketingu nejobtížnější?

SEO pro mě byla velkou neznámou, ale nakonec mě to hodně bavilo. I pokročilejší kombinace remarketingu mi daly zabrat, nicméně vše bylo perfektně a srozumitelně vysvětleno, takže nemůžu říct, že bych něčemu vyloženě nerozuměla.

Jak jsi využila nebo využíváš vědomostí, které jsi na kurzu získala?

Už v průběhu kurzu jsem si vše nastavovala na svých digitálních projektech a získané vědomosti využívám dodnes. Kurz mi dal větší pocit jistoty v tom, co dělám.

Byla jsi spokojena s přístupem lektorů při školení a po jeho dokončení?

David a jeho tým jsou opravdoví profesionálové v online marketingu. Osnova je hodně nabitá a výuka se nesla od prvního dne v přátelském duchu. Každý účastník kurzu má po jeho skončení od týmu obrovskou podporu: konzultace s lektory, kompletní výuka ve formě videí a komunita lidí, se kterými může sdílet své nápady. 

Doporučila bys tento kurz i ostatním zájemcům?

Rozhodně. Sama jsem absolvovala již 3 kurzy a už se těším na další .Primakurzy jsou pro mě zárukou kvality.

Co bys poradila lidem, kteří si ještě nejsou jisti, zda na kurz přijít či ne?

Neváhejte, o kurz je velký zájem a místa se většinou rychle zaplní. Dle mého názoru je to investice, která se vám rychle vrátí a získáte opravdu spoustu plnohodnotných informací.

Jak probíhá tvůj běžný den v práci?

Do práce nechodím, starám se o syna a užívám si každý den s ním. Jak mi čas dovolí, spravuji několik projektů a jsem nesmírně ráda za to, že můžu skloubit práci s rodinou.

Chtěla bys na závěr čtenářům něco sdělit?

Jsem vděčná za tento kurz, hodně mě posunul v tom, co mě baví. Zároveň bych chtěla poděkovat vám, týmu Primakurzy, za váš přístup a podporu.