Ocenila jsem, že po každé kapitole následoval úkol k vypracování

Ahoj Lucie, proč ses rozhodla studovat naše komplexní online školení PPC reklamy?

Ahoj , myslím, že dnešní doba a situace kolem Covidu online studiu nahrává. Pro mě se navíc přidal důvod v podobě narození miminka. Online studium mi pomohlo skloubit péči o dítě a vzdělávání.


Měla jsi před absolvováním kurzu nějaké vědomosti z oblasti digitálního marketingu?

Nějaké vědomosti jsem měla. Ale vždy jsem byla na straně klienta a čekala, jaké reporty nám ppc specialista přinese. Po absolvování kurzu si reklamy můžu nejen sama vytvářet, ale už vím, na co si dát pozor a na co se v reportech zaměřit.

Byla pro tebe podpora lektorů při vypracování úkolů dostačující?

Musím říct, že podpora lektorů byla nad moje očekávání. Samozřejmě jsem se zaradovala, když jsem vypracovala úkol bez chyby, ale když už se nějaká objevila, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno.

Věnuješ se nyní práci v oblasti online marketingu, případně jaká je tvoje profese?

Aktuálně jsem na mateřské "dovolené", ale online marketingu se věnuji jako osvč alespoň v částečném režimu. Dlouho jsem pracovala jako Marketing Manager v různých společnostech, ale už nějakou dobu mě drží touha postavit se na vlastní nohy a vydělávat si jako freelencer.

Jak využíváš vědomosti, které jsi z kurzu získala?

Podařilo se mi získat klienta, pro kterého uvádím své vědomosti z kurzu do praxe a doufám, že brzy se mi podaří uvést do provozu i vlastní eshop. Na to se hodně těším. Vždy jsem si přála, abych se sama sobě stala klientem :)

Líbil se ti náš kurz a videoakademie?

Videoakademie i kurz mi přišel skvělý. Asi nejlepší na tom je, že po každé kapitole následuje úkol k vypracování. Člověk jen tak bezmyšlenkově nekouká na videa. Nastavení reklamy si hned procvičí a lépe zapamatuje, co je potřeba.

Jak hodnotíš přístup lektorů? Reagovali dostatečně rychle?

Celým kurzem mě provázela lektorka Veronika. Reagovala tak rychle, až jsem sama nechápala, jak to dělá :) Vlastně bylo jedno, jestli je den, noc, nebo víkend. Věděla jsem, že do několika málo hodin budu mít odpověd a já se budu moci posunout dál. Za to ji ještě jednou děkuji.

Doporučila bys naše online kurzy i dalším lidem

Určitě ano. Sama se chystám, až budu mít trochu více volného času, že u vás ještě nějaký kurz absolvuji.

Lucko, moc děkujeme za rozhovor a přejeme hodně úspěchů v PPC profesi ;-)