Daniela Jurašíková: absolvovat kurz jsem zvažovala rok

Pokračujeme v rozhovorech s našimi studenty pár dnů po ukončení kurzu Manažer pro internetové projekty, dnes je to s Danielou Jurašíkovou. 

Ahoj, Danielo,
děkuji, že jsi souhlasila s rozhovorem. Mám tady pro Tebe pár otázeček :-) 

Proč jsi se rozhodla absolvovat náš kurz? 
Už spoustu let jsem se pohybovala v oblasti eshopů a mnohdy jsem slyšela o PPC, SEO, SEM a další výrazy. Vůbec jsem netušila, co to znamená. Později jsem zjistila o co jde a dostala částečné vysvětlení některých pojmů, ovšem v hledání nových příležitostí a v obecných znalostech mi chyběly veškeré základy ohledně celého online marketingu. O kurzu jsem se doslechla už rok před jejím realizováním. Měla jsem ho stále v hlavě a už dlouho jsem byla rozhodnutá jej absolvovat. 

Jak se Ti líbil kurz? 
Popsala jsem 2 A4 bloky poznámek, snažila jsem se naučit a zapamatovat vše, co bylo možné a měla neustále mnoho dotazů. Takže myslím, že jsem z kurzu vytěžila co se dalo a za sebe mohu říct, že byl pro mě a mou budoucnost velmi přínosný. 

Která z problematik online marketingu Tě nejvíce zaujala? 
Myslím, že nejvíce Google nákupy. 

Jaké profesi se momentálně věnuješ a ve které společnosti?  
Měla jsem a stále mám možnost spolupracovat na projektu Facer.cz, Chcifusky.cz a nově také Miraclys.com. V minulosti to bylo například Natu.cz.
Pracovně jsem prošla téměř všechny pracovní problematiky, od základů až po Manažera eshopu. Nyní nově a důkladně online marketing. 

Aplikovala jsi již některé nástroje v průběhu kurzu a již nyní po jeho ukončení?
Určitě, díky kurzu jsem měla možnost hned vše aplikovat do praxe a díky tomu jsem začala značně šetřit náklady na původně nesprávně nastavenou reklamu. Zjistila jsem, že některé funkce u zboží.cz nejsou správně nastaveny a proto také nefungují nebo že byl problém s DRTG seznamy. 

Jaký byl přístup lektorů? 
Myslím, že lektoři jsou velmi trpěliví a veškeré problematiky umí dobře vysvětlit. Také své práci rozumí a je skvělé, že zkušenosti a znalosti předávají dále. 

Doporučila bys kurz i ostatním zájemcům?
Stoprocentně! Dokonce jsem tu možnost už měla a pokud by kdokoli tápal, tak za sebe mohu dát ruku do ohně, že to stojí zato! 

Moc děkuji za rozhovor a měj se fajn. David Šolc za tým PrimaKurzy.cz