Oceňuji, že studium bylo založeno na praxi

Ahoj Jindro, jsem moc rád, že jsi si našel ve svém nabitém programu chvíli na rozhovor.

Odkud jsi se o naší společnosti dozvěděl?

Myslím, že to bylo z obsahové sítě Googlu .

Proč jsi se rozhodl studovat právě naše  školení online marketingu - Manažer pro internetové projekty?

Asi díky komplexnosti kurzu, videím a možnosti ubytování pro mimopražské studenty.

Měl jsi před školením již nějaké znalosti v online marketingu?

Mé znalosti před kurzem byly slabé, zkoušel jsme u jednoho mého projektu okrajově e-mailing a nějaký obsah na sociálních sítích. Bez hlubších znalostí problematiky bohužel skončil ten projekt neúspěchem.

Jak se ti naše školení líbilo?

Se školením jsem byl velmi spokojený. Kurz byl obsahově vyvážený, výuka byla prokládána ukázkami z praxe. Vše jsme si hned vyzkoušeli na počítačích v učebně, nebo na přinesených noteboocích.

Co bylo pro tebe na kurzu nejobtížnější?

Nějaká doba už uběhla, ale vzpomínám si, že mi zcela nevyhovoval Sklik. Bylo to asi tím, že byl na začátku kurzu, člověk si teprve zvykal na PPC systémy.

Kterému projektu se v rámci digitálního marketingu nyní věnuješ?

Dostal jsem se na pozici marketingového specialisty ve společnosti Arval CZ. Na práci v korporátu jsem si chvíli zvykal, ale nakonec mě to tam moc baví. Má pracovní pozice je hodně o komunikaci, ale zároveň mám možnost sivyzkoušet velké množství marketingových disciplín, nástrojů a zavádět nové postupy. V práci jsem naprosto spokojený, mám skvělého nadřízeného, který mě podporuje nejen v dalších školeních.

Jak využíváš vědomosti, které jsi na kurzu získal?

Znalosti využívám samozřejmě každý den v zaměstnání Speciálně v příštích dnech budu nastavovat nové účty u služeb Googlu, Seznamu i Facebooku. Věcí řešíme samozřejmě hromadu, kolegové oceňují můj široký rozhled v marketingu.Byl jsi spokojen s přístupem lektorů při kurzu a po jeho dokončení?

Lektoři byli moc ochotní a trpělivě odpovídali na všechny naše dotazy. Je super, že všichni vyučující mají bohatou praxi. Po kurzu jsem potřeboval s pár věcmi poradit a kluci mi vždy ochotně pomohli.


Doporučil bys tento kurz i ostatním zájemcům?

Určitě ano. Kurz mě naučil to nejdůležitější z hlavních marketingových disciplín, získal jsem know-how a především soustavnou podporu od lektorů.

Co bys poradil lidem, kteří si ještě nejsou jisti, zda na kurz přijít či ne?

Chcete prohloubit znalosti potřebné ve vašem businessu? Měníte kariéru, nebo chcete být freelancerem? Není nad čím váhat. Kurz vás skvěle nastartuje! A žádné obavy, na kurzech potkáte spoustu fajn lidí

Jindro, moc děkuji za rozhovor a měj se fajn!