Po kurzu jsem začal spravovat PPC pro sportovní centrum a pivní lázně

Ahoj Marku, jak se máš?

Ahoj Davide, mám se dobře, díky za optání :)

Proč jsi se rozhodl studovat náš kurz internetového marketingu - Manažer pro internetové projekty?

Chtěl jsem získat uplatnění v oboru online marketingu, ale neměl jsem vůbec žádné znalosti. Proto jsem si vybral tento komplexní kurz, abych zjistil, co všechno to vlastně obnáší.

Jak se ti kurz líbil?

Kurz se mi líbil od samého začátku. Témata se vysvětlovala na příkladech z praxe, žádné teoretické přednášky a nuda.

Co bylo pro tebe na kurzu nejobtížnější?

Bylo toho opravdu hodně, ale podařilo se mi vyfiltrovat to, co pro mě bylo důležité. Myslím, že každý si z kurzu si odnese to, co potřebuje a může si pak začít dělat specializaci na jednotlivé nástroje digitálního marketingu. 

Začal jsi se po kurzu věnovat online marketingu a pokud ano, pro jaké klienty?

Onlinem teď žiju. Pracuji brigádně v agentuře a částečně i na volné noze. Řeším kampaně pro sportovní centrum a krásné pivní lázně. 

Jak jsi využil (využíváš) vědomosti, které jsi na kurzu získal?

Nutno na začátku podotknout, že jsem měl 0.0000 vědomostí ohledně většiny nástrojů v online marketingu. Co jsem se na kurzu naučil jsem okamžitě přetavil v praxi. Hned první den po skončení kurzu jsem se domluvil s prvním klientem a druhý přišel záhy. Pracuji také v online agentuře, kde jsem prošel dvěma koly výběrového řízení. Tohle samo o sobě vystihuje kvalitu vašich kurzů a lektorů.

Byl jsi spokojen s přístupem lektorů při kurzu a po jeho dokončení?

Absolutně klíčová pro mě byla možnost využívat i nadále přístup k materiálům ve formě videí. Bez nich bych určitě nebyl tam, kde teď jsem. Když jsem se na něco potřeboval doptat, odpověď vždy přišla záhy a využil jsem i možnost auditu kampaní, které jsem vytvořil.
Doporučil bys tento kurz i ostatním zájemcům?

Dva měsíce po skončení kurzu mám svůj vklad takřka proplacený zpět díky tomu, co jsem se naučil. Kurz určitě doporučuji, jsou to kvalitně investované peníze do vlastního rozvoje.

Co bys poradil lidem, kteří si ještě nejsou jisti, zda na kurz přijít či ne?

Pokud si myslíte, že online marketing má v 21. století své místo (jakože má), měli byste o něm něco vědět. Online marketing potom můžete využít ve svůj prospěch.