Během měsíce se mi podařilo sehnat práci v online marketingu

Sdílet

Ahoj Ondro, jsem moc rád, že jsi si našel ve svém nabitém programu chvíli na rozhovor.

Ahoj Davide, jasný, kdykoliv! 

Odkud jsi se o naší společnosti dozvěděl?

Budou to už 3 roky, takže si popravdě moc nevzpomínám. Vím ale, že jsem v té době vybíral z větší škály kurzů online marketingu a váš mi tehdy nabízel nejvíc ze všech, na které jsem narazil.

Proč jsi se rozhodl studovat právě naše školení digitálního marketingu - Manažer pro internetové projekty?

Když jsem se rozhodl pustit do online marketingu, hledal jsem dlouhodobý kurz, který by byl co nejvíce komplexní a přiblížil mi PPC, SEO a socky. To „manažer“ splňoval a ne jen to, po kurzu jsem měl v té době základ k tomu, abych se v online marketingu vydal téměř jakýmkoliv směrem. Mimochodem, díky za to! 

Měl jsi před školením již nějaké znalosti v online marketingu?

Pouze základy, které jsem posbíral všude možně po online kurzech. Určitě se hodilo být připravený, ale kluci na kurzu stejně všechny témata vyučovali úplně od základu. Po praktické stránce jsem do té doby žádné zkušenosti neměl.

Jak se ti školení líbilo?

Kurz byl super! Struktura výuky byla dobře postavená od samého začátku a hlavně obsahovala příklady z praxe. Lektoři mi pomohli kdykoliv, když jsem se nechytal. Taky jsem měl možnost mrknout do výukových videí, když jsem zrovna něco nepochopil, nebo prošvihl během dne na kurzu. Videa jsem využíval i po kurzu. 

Co bylo pro tebe na kurzu nejobtížnější?

Vzpomínám si, že jsem docela bojoval s analytikou. Všechno pro mě bylo nové a nějaké věci se mi nepodařilo hned vstřebat i přes snahu lektorů. Nicméně jak jsem již zmiňoval, videa z kurzu mě nakonec zachránila. J Teď je pro mě v práci měření alfa a omega.

Kterému projektu se v rámci digitálního marketingu nyní věnuješ?

Dnes mám na starosti online marketing a sales na projektu Kamali  ve společnosti Home Credit a.s.. Zároveň mám pár svých menších klientů, pro které dělám zejména PPC.

Jak jsi využil (využíváš) vědomosti, které jsi na kurzu získal?

Vědomosti z kurzu jsem využil ihned po jeho dokončení. Během měsíce se mi podařilo sehnat práci v online marketingu, kde jsem se díky znalostem z kurzu postupně posouval dál.

Byl jsi spokojen s přístupem lektorů při kurzu a po jeho dokončení?

Naprosto. Líbí se mi, jakým způsobem k výuce přistupují a věnují se studentům individuálně, když potřebují pomoct. A fakt oceňuji to, že se studentům věnují i po ukončení kurzu. V neposlední řadě musím taky zmínit sociální sítě, kde jste vybudovali komunitu, na kterou se dnes každý online marketér může obrátit s prosbou o pomoc. Za mě prostě super práce.


Doporučil bys tento kurz i ostatním zájemcům?

Jasně! Mně kurz dost pomohl k tomu, abych si práci v online marketingu sehnal v rámci několika týdnů. Dnes jsou to 3 roky, a když bych měl čas, tak se za Vámi na kurz manažera přijedu klidně nachytřit znovu. 

Co bys poradil lidem, kteří si ještě nejsou jisti, zda na kurz přijít či ne?

Pokud vás online marketing zajímá a vidíte se v něm, tak si myslím, že kurz manažera je naprosto ideální  a pokud budete chtít, dá vám vše do startu. Mně osobně pomohl hodně. 

Davide díky a měj se super!


Ondřej Ditrt | 
Online marketing and sales - projekt Kamali Home Credit a.s.

 

Studuj stejný kurz jako Ondra a začni pracovat jako Online marketing specialista!! Posledních 7 volných míst.