Lektor David Šolc

O lektorovi

David je uznávanou osobou ve světě online marketingu. Již před více než 12 lety začínal se SEO a poté, co se začala otevírat kapitola PPC reklam a sociálních sítí, se vydal i touto velmi zajímavou cestou. Není pro něho problém dostat každou webovou stránku na první místa ve vyhledávačích, cokoliv změřit přes webovou analytiku a spravovat efektivně sociální sítě. 

Získané znalosti David často předává jiným na svých velmi navštěvovaných školeních. Jeho školeními prošlo více než 2 000 klientů.

Davidova práce

Kariéra v médiích

David začínal s online marketingem již ve 20 letech jako konzultant v Českých Budějovicích. Poté se rozhodl přestěhovat do Prahy, kde řídil oddělení online marketingu ve vydavatelství Hachette Filipacchi (nyní Burda Praha). Měl také na starosti portály jako jsou Apetitonline.cz, Autohit.cz, Marianne.cz a mnoho dalších.

Založení vlastní agentury

V roce 2010 založil vlastní agenturu PrimaFuture.cz s.r.o. Za dobu 8 let se stala tato agentura známým hráčem na poli online marketingových poradenských agentur.

IT Akademie Primakurzy.cz

Nekvalita prací v online marketingu u mnoha firem a existence pouze krátkodobých a často předražených školení ho vedla v roce 2012 k nápadu založit v Česku v té době úplně první dlouhodobý akreditovaný kurz online marketingu pod značkou Prima Kurzy. Postupem času se projekt Prima Kurzy rozrostl o další zajímavé dlouhodobé i kratkodobé specializované kurzy.

DigiLife skupina

David založil a neustále rozvíjí i svou Facebook skupinu specializovanou se na digitální marketing a cestování s více než 1 200+ členy. Přejít na DigiLife...

Ukázky práce

Dotykačka

Pro dvojku na trhu v oblasti prodeje registračních pokladen David spravuje PPC reklamy.

Uzeniny Krahulík

Přední český výrobce lahodných uzenin. David pro tuto společnost zajišťuje reklamy na Facebooku.

Šikland

Pro největší přírodní zábavní park v Česku Šikland David spravuje PPC reklamu v AdWords, Skliku a Facebook Ads. Samozřejmostí je i poradenství ve správě Facebookového profilu.

Bonaloka.cz

Komplexní online marketing pro distributora produktů obsahující nejsilnější antioxidant Astaxanthin.

Schill Dental Clinic

Největší zubní klinika na Slovensku, která má své působení i v Praze. Zde má David na starosti celkovou propagaci online marketingu včetně SEO.

RE/MAX Alfa

Dlouhodobě nejúspěšnější česká pobočka sítě RE/MAX. David se stará o dynamický remarketing na Facebooku, komplexní správu PPC reklam ve vyhledávací a obsahové síti.

Čedok

Nejstarší cestovní kancelář v Česku není potřeba představovat. David zde zajišťuje kompletní servis v oblasti Facebook marketingu a správy profilu.

Abychom nemluvili jen o práci

Také velmi rád často cestuje, ale za digitálního nomáda se nepovažuje. Bez toho, aby nebyl fyzicky součástí firmy a nemohl tak v Česku školit by si život nedokázal představit. Je velkým milovníkem zvířat, dobré kávy a vína.

Školené kurzy

Místa Praha
Krátkodobý kurz (21 hodin)

Školení internetového marketingu

Praha
Začíná za 37 dní
4 volná místa
David Šolc
Místa Praha Brno
Dlouhodobý akreditovaný kurz (130 hodin)

Manažer pro internetové projekty

Praha
Začíná za 1 den
1 volné místo
Brno
Začíná za 77 dní
5 volných míst
David Šolc
Místa Praha
Krátkodobý kurz (15 hodin)

Komplexní školení Facebook marketingu

Praha
Začíná za 44 dní
15 volných míst
David Šolc
Místa Praha
Krátkodobý kurz (40 hodin)

Social Media Specialist - školení sociálních sítí

Praha
Začíná za 114 dní
14 volných míst
David Šolc
Místa Praha
Krátkodobý kurz (12 hodin)

Remarketing - školení internetového marketingu II.

Praha
Termín připravujeme...
David Šolc
Místa Praha
Krátkodobý kurz (5 hodin)

Školení Google Tag Manager

Praha
Začíná za 14 dní
4 volná místa
David Šolc

Rozhovory se studenty

Příběhy studentů, se kterými se nám podařilo udělat rozhovor po absolvování kurzu.