Nesrovnávejte se s ostatními, srovnávejte se nyní a v minulosti, tak uvidíte pokrok. Rozhovor s Julií Balas

Číst více

Splnil se mi můj sen a stala jsem se freelancerkou v online marketingu!

Číst více

Nesrovnávejte se s ostatními, srovnávejte se nyní a v minulosti, tak uvidíte pokrok. Rozhovor s Julií Balas

Představuji vám absolventku kurzu Pracovník grafického studia Yulii Balas z roku 2023.

Jaké jsou zkušenosti absolventů?

Pojďme se spolu zaměřit na výhody rekvalifikace v oboru programátor, digitální marketing, grafický design a tvorba www stránek a představme si reálné příběhy jednotlivců, kteří si touto cestu již prošli. Jejich zpětná vazba nám poskytne pohled do praxe a ukáže, jak vám rekvalifikační kurz v digitální oblasti může otevřít dveře k nové profesi.

Splnil se mi můj sen a stala jsem se freelancerkou v online marketingu!

Někdy se PPC učíte proto, abyste se zvládli parádně starat o svůj e-shop. Někdy vás však obor digitálního marketingu tak vtáhne, že e-shop prodáte a stanete se PPC specialistou naplno! To i mnoho dalšího se dozvíte v zajímavém rozhovoru s naší úspěšnou absolventkou.

Po kurzu jsem si splnil svůj sen a stal jsem se Digital marketing specialistou v myTimi

Přinášíme vám obsáhlý rozhovor s Milanem Nguyenem, účastníkem kurzu Manažer pro internetové projekty, ve kterém se kromě jiného dozvíte, že když skutečně chcete a jdete si za svým, tak toho dosáhnete.

Nauč se tvořit weby a staň se webmasterem

V dnešní době internetů, kdy už i dvouleté dítě bezpečně ovládá chytrý telefon (mnohdy více než my samotní) a budoucnost se tak ubírá zcela jasným směrem, nabírá tvorba webových stránek na stále větší důležitosti.

Jsem svým vlastním šéfem již 6 měsíců po kurzu

Zuzka přišla k nám na kurz Manažera pro internetové projekty absolutně bez nějakých zkušeností a do půl roku po kurzu již naplno pracuje jako freelancer, šéfuje sama sobě. Přečtěte si, jak se jí to povedlo, ukázku klientů a jak s odstupem času hodnotí Zuzka náš kurz.

Staň se specialistou na sociální sítě

Sociální sítě už dnes nejsou pouze místem, kde sdílíte své fotky a sledujete novinky vašich přátel jako třeba “Jarouš se cítí vesele.” Bývávalo. Naštěstí je díky tomu dnes možné zastávat pracovní pozici, kde vás platí za dobu strávenou na internetech. A to je docela fajn, ne?

Být či nebýt grafikem v roce 2023?

Je vhodná doba na to stát se zrovna grafikem? No jasně! Je to skvělá volba pro každého, kdo má vášeň a touhu vyjadřovat své nápady pomocí obrazu. Grafika je jednou z nejdůležitějších a nejvíce expandujících oblastí v digitální současnosti a pokud jde o otázku výhledu na budoucnost (čili plné bříško v důchodu), dává nám tvorba grafiky zcela jasnou odpověď. 

... 12, 13, 14, 15 a dost! Víc dnů jsem po kurzu pro získání práce nepotřeboval.

Jirka během pár týdnů po kurzu nastoupil jako PPC specialista do firmy Audiolibrix. Přečtěte si obsáhlý rozhovor o tom jak toho dosáhl a také jak vzpomíná na kurz.

Grafičkou na volné noze při studiu VŠE, rozhovor s Amadeou Makariusovou

Ami aktuálně ještě studuje Multimédia na VŠE v Praze a do toho se věnuje multimediální tvorbě i v profesní oblasti. Vždycky jejím cílem dělat to, co ji bude opravdu naplňovat, a toho se snaží i dosáhnout. Přečtěte si celý rozhovor s Amadeou Makariusovou.

S Ondrou Šimečkem na pár slov o Gesto Apartments a on-line kurzu Grafik

Když jsem minulý týden přemýšlel, koho bych vybral a oslovil ze svých více než 500 úspěšných absolventů prezenčního kurzu napadlo mě oslovit někoho mimo prezenční kurz :-). Oslovil jsem Ondru Šimečka, který je absolventem mého on-line kurzu Grafik!

Proč se v roce 2023 stát programátorem?

Proč na nic nečekat a vrhnout se na kariéru programátora? Existuje hned několik důvodů, proč by pro vás mohl být tento obor tou správnou volbou. V článku se dozvíte, co tato práce obnáší, pro koho je vhodná a nebo zda je třeba tento obor skutečný jackpot.

IT rozhodně není jen pro kluky

Ahoj Peťo, jsem rád, že jsme se tu zas sešli. Kdy jsme se naposled viděli? Bylo to před 3 měsíci? Ahoj Tondo, máš pravdu, už to budou pomalu…

Manažer digitálního marketingu profesí roku 2023

Ať už jste podnikatel, který má 20 let útulnou prodejnu kam se lidé rádi vracejí, nebo teprve o podnikání uvažujete, či jste někdo, kdo už zkrátka nechce pracovat tak jako dosud, měli byste chytit šanci a pevně uchopit budoucnost do vlastních rukou.

Splněný sen! Kurz mi pomohl vybudovat vlastní digitální agenturu

Ahoj Jíťo, jsem rád, že jsme po pěti letech od tebou absolvovaného kurzu online marketingu Manažer pro internetové projekty stále v kontaktu a že jsi si našla čas pro rozhovor.…

Dva měsíce po kurzu PPC specialistkou pro BIANO

Ahoj Klárko, jsem rád, že jsi si ve svém nabitém programu našla chvilku času na to, aby ses jako naše absolventka kurzu, podělila s ostatními o své zkušenosti. Ty už…

Po kurzu rovnou do praxe: Správa online marketingu pro TiVis.cz

Ahoj Líto, jsem rád, že jsi si našla čas na pár otázek. Úvodem, proč jsi se v dnešní záplavě všemožných kurzů rozhodla absolvovat náš kurz? Do Prima Kurzů se…

Jak párovat produkty na Heurece?

Všichni online markeťáci, kteří pracujeme s Heurekou jsme se potkali s faktem, že nemáme spárované produkty v detailu produktu. Toto nás může brzdit v získávání více konverzních akcí. Nejprve si řekněme, k čemu…

Ihned po kurzu digitálním manažerem pro několik projektů

Ahoj Davide, jsem rád, že jsi si našel čas na pár otázek. Úvodem, proč jsi se v dnešní záplavě všemožných kurzů rozhodl absolvovat náš kurz digitálního marketingu? Než sem…

Jaké nové typy kampaní přibyly v reklamních účtech Sklik a Google Ads

Neustálý vývoj ze strany reklamních nástrojů přináší ovoce i pro nás - inzerenty. Jednotlivé nástroje doplňují další možnosti, jak cílit. My se podívame na dva nástroje - Sklik a Google…