Termíny

Co se naučíte

Chcete se na té nejvyšší úrovni naučit placenou reklamu na Googlu, či Seznamu? Zajímala by vás webová analytika, SEO či sociální sítě? Tak pak je pro vás tento kurz se 100% jistotou tou nejlepší volbou.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady

 • dosažení 18 let věku;
 • základní znalost internetu (nejedná se o kurz obsahující programování);
 • střední vzdělání.

Cena kurzu

Osvobozeno od DPH25 000 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 1 250 Kč.
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen zkouškou s obdržením certifikátu (zkoušku je možné zdarma opakovat)

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Začíná za 56 dní
Termín 14.3. - 5.4.2022
Školení 17 dní, PO až PÁ viz kalendář
Čas školení 08:30 - 15:20
Kapacita Obsazeno 7 /15
Cena
25 000 Kč (vč. 0% DPH)
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Nezávazně rezervovat
Termín bude otevřen
Začíná za 98 dní
Termín 25.4. - 27.6.2022
Školení 19 dní, výuka PO a ÚT viz kalendář
Čas školení 15:45 - 21:10
Kapacita Obsazeno 7 /15
Cena
25 000 Kč (vč. 0% DPH)
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Nezávazně rezervovat
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín Neupřesněno
Školení 17 dní/19 dní
Čas školení 08:30 - 15:20
Kapacita Obsazeno 4 /15
Cena
25 000 Kč (vč. 0% DPH)
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám Váš e-mail
Termín bude otevřen

Distanční studium

Studujte distančně - kompletně on-line

Jedná se o 100% obsahově stejný kurz, jako u prezenční formy studia, kde však musíte být fyzicky přítomni. U distanční formy je tomu opačně, čas a tempo studia si určujete vy sami. Videa jsou předtočená a lze se k nim kdykoliv opakovaně vracet. Na jeho zpracování do maximální praxe jsme si dali velmi záležet. Tato forma není akreditována, tedy nelze na ní čerpat jakýkoliv dotační program.

Jak tedy studium probíhá?

 1. Procházíte si aktuální videa kdykoliv máte čas.
 2. Většina kapitol obsahuje praktický úkol, kterým si ověříte pochopení dané problematiky. S případnými dotazy se můžete obrátit na lektory.
 3. Na každý úkol získáte přímou zpětnou vazbu.
 4. V průběhu studia se můžete na cokoliv zeptat a lektor vám odepíše ve velmi krátkém čase.
 5. Kurz je zakončen obdržením prestižního certifikátu

Aktuální počet studentů 240

Chci také studovat distančně

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

Co je cílem tohoto kurzu online marketingu?

Tento velmi prestižní a nejvíce hodnocený kurz (410+ recenzí) online marketingu v Česku má jediný cíl a to naučit vás na velmi vysoké úrovni pracovat ve všech podstatných nástrojích online marketingu.

Lektory jsou pouze špičkoví odborníci (Davida Šolc, Lukáš Pavelka, David Martinec a Veronika Brázdová), kteří se specializují na konkrétní problematiku digitálního marketingu ve své dlouhodobé a velmi úspěšné praxi. Můžeme vám tak garantovat získání rozsáhlých znalostí. 

Pro koho je školení vhodné

Chcete pracovat jako online marketing manager v Česku, či kdekoliv po světě? Nebo máte ve správě e-shop, či web nabízející službu? Pak právě tento kurz online marketingu je tou správnou volbou. Naučíme vás veškeré techniky pouze z praxe. Vše je přednášeno na našich agenturních projektech a také na klientech naší digitální agentury PrimaFuture.cz s.r.o. Na tomto kurzu nečekejte žádnou nudnou teorii, nejsme teoretici, ale pouze maximální množství praktických cvičení po celé školení z naší více než 10 leté praxe v online marketingu :-) Naše společnost získala status Google Partnera také ověření Sklik.cz.

Po dokončení kurzu naši studenti patří mezi velmi žádané odborníky v oboru digitálního marketingu a jsou zaměstnáni v mnoha agenturách a velkých společnostech v rámci ČR, ale také mimo ní. Vyjímkou není ani jejich časté podnikání v online marketingu.

Jak tedy probíhá náš kurz internetového marketingu?

Nejdříve je nutné podotknout, že skupina má vždy okolo 15 studentů. Je tak zachován individuální přístup ke každému z vás. Pro oblast online marketingu je to naprosto klíčové. 

Studium je koncipováno takto:

 • Pro naši práci si vždy vybíráme reálné webové stránky a nebo e-shopy (nemusíte mít svůj vlastní projekt).
 • Na reálné projekty si vytvoříte PPC reklamy ve všech nástrojích zmíněných v osnově - Sklik, Google Ads a Facebook a Instagram Ads.
 • Věnujeme se i automatizaci vaší práce v PPC reklamách.
 • Navrhnete si detailní strukturu SEO k dosažení předních míst v organickém vyhledávání.
 • Výsledky PPC a SEO vyhodnotíme v Google Analytics a také se naučíte vkládat vlastní kódy přes Google Tag Manager. 
 • Naučíte se pracovat s Facebookem a Instagramem tak, aby se stal velmi důležitým nástrojem pro vaše digitální aktivity.
 • A mnoho dalšího vás toho na kurzu čeká.


A jak to bude po ukončení kurzu?

Nezapomínáme na naše studenty ani po absolvování studia. Kdokoliv z vás u nás může absolvovat praxi ve formě úkolů, které budou vyhodnoceny našimi odborníky. Případné "chyby" si detailně vysvětlíme a vy se tak nemusíte bát toho, že pokud se v něčem ztratíte, tak se nemáte koho zeptat. Pro naše studenty připravujeme i další bonusové kurzy, takže i o rozvoj dalších znalostí je postaráno. Navíc celý kurz dostanete na 12 měsíců kompletně zpracovaný ve formě videí, myšlenkových map a prezentací. 

Kde naše online marketing školení probíhá?

Naše školení realizujeme v Praze a Brně. Je však možné ho studovat i v online verzi.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

BOZP

 02 

SEO

 03 

Sklik

 04 

Google Ads - PPC reklama

 05 

Google Ads Editor

 06 

E-mailing

 07 

Linkbuilding

 08 

Webová analytika

 09 

Sociální sítě

 10 

Heureka.cz - zbožový srovnávač

 11 

Zbozi.cz - zbožový srovnávač

 12 

Uživatelská přívětivost webu

 13 

Projektové řízení a strategie - management

 14 

Závěrečná zkouška

Příprava na získání prestižní certifikace

Připravíme vás na získání prestižní certifikace Google Ads a Google Analytics.

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Nejrozsáhlejší a nejvíce hodnocený kurz zaměřený na oblast online marketingu v České republice s více než 10 letou tradicí a neustálými inovacemi.
 • E-learning - obdržíte přístup do naší unikátní a špičkové videoakademie, kde si vše lze pohodlně z oblasti internetového marketingu zopakovat. Navíc po absolvování studia budete mít po dobu dvanácti měsíců přístup i k novinkám v online marketingu. Nemusíte tak již čerpat z jiných zdrojů, u nás vše najdete v rámci akademie na jednom místě. 
 • Portál PrimaKurzy.cz dosahuje prvních pozic na veškerá slovní spojení ve vyhledávačích Google a Seznam.cz. Tuto optimalizaci vytvářeli pouze naši lektoři, se kterými se budete na kurzech vídat.
 • Pro všechny mimopražské můžeme zajistit zdarma ubytování v našich prostorách s rychlou dostupností do našich školících prostor. 
 • Po dokončení kurzu nabízíme možnost spolupracovat v rámci našich projektů a získat tak praxi.
 • Zajistíme vám zdarma kupón Google Ads zdarma v hodnotě 1 000 Kč pro vaší inzerci.
 • Konzultace s lektory v rámci studentské VIP skupiny zdarma. 
 • Veškeré praktické ukázky jsou předváděny na projektech agentury PrimaFuture.cz s.r.o.
 • Garantem kvality kurzu a jedním ze školitelů je David Šolc, který v minulosti vedl oddělení digitálního marketingu v jednom z největších vydavatelství v České republice Burda Media s.r.o. Pod tuto společnost spadá dvanáct úspěšných internetových projektů Elle.cz, Apetitonline.cz, Marianne.cz a další. David je již více než 10 let majitelem online marketingové agentury PrimaFuture.cz s.r.o, která spravuje digitální marketing desítkám firem v ČR i v zahraničí a tato agentura vytváří a rozvíjí i své vlastní online projekty. Je také zakladetelem projektu Prima Kurzy, které v současné době patří k nejvíce vyhledávaným vzdělávacím střediskům pro oblast online marketingu a programování.
 • Dalším školitelem je Lukáš Pavelka, který několik let pracoval jako online marketing specialist pro společnost DATART International, a. s. Specializoval se na efektivní bannerové kampaně, e-mailing a zbožové srovnávače Heureka a Zboží.cz pro celý český a slovenský trh. V současné době má ve společnosti PrimaFuture.cz s.r.o. na starosti strategie a vedení veškerých e-commerce projektů. Dalšími špičkovými lektory jsou David Martinec a Veronika Brázdová.
 • Na kurzu se můžete občas těšit i na zajímavé přednášky osob, které se věnují úspěšně online marketingu a také tento kurz v minulosti absolvovali.
 • Moderní a špičkově vybavené učebny | Praha 7. Máme také pobočku v centru Brna.
 • Jsme velmi aktivní i ve Facebook skupinách a založili jsme i několik vlastních, úzce specializovaných na oblast digitálního marketingu, kde denně odpovidáme na uživatelské dotazy. Mrkněte na ně Spravujeme sociální sítě (7 000+ členů), Spravujeme PPC reklamu CZ/SK (4 000+ členů).

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

400+ Ověřených recenzí kurzu přes Facebook

Nejvíce hodnocený kurz digitálniho marketingu v ČR
Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

411 komentářů
Přidat komentář
Jan Hrbek

Ačkoliv jsem na začátku o digitálním marketingu věděl, že maximálně něco takového existuje, kurz mi přinesl neskutečně moc informací, které určitě využiji pro svoje podnikání. Hlavně u mě vzbudil zájem o tento obor, kterému jsem se nyní začal věnovat i ve svém volném čase a hodlám v tom pokračovat. Kluci jsou borci a když něco propásnete, tak veškeré informace jsou popsány na videích, které máte na rok zdarma. To je super věc! Díky.

Martin Adam

Kurz jedině doporučuji! Je vidět, že kluci jsou borci v tomto oboru a opravdu vědí co dělají, dokáží vás naučit i věci, na které zapomínají i v marketingových firmách.
Takže pro každého kdo přemýšlí nad tím, že by se chtěl živit online marketingem a nebo by chtěl pozvednout svou firmu, tak více ani nepřemýšlejte a jděte do toho.

Dagmar Žáčková

Kurz online marketingu doporučuji. Kluci jsou fakt super. Jejich trpělivost (hlavně Lukáše) je obdivuhodná. Víc informací už se toho asi o online marketingu dozvědět nedá. Výborná je i možnost rok používat videa a vše si připomenout. Nálož informací je totiž obrovská. Kluci, díky moc a ať se v téhle divné době daří :-)!

Lukáš Koula

Po absolvování kurzu Manažera internetových projektů můžu říct, že to bylo jedno z nejpřínosnějších školení co jsem zažil. Díky němu jsem schopen do světa digitálního marketingu přímo skočit a to v plné parádě a největší rychlosti. :) Přeju hodně úspěchů všem a kurz se nebojte absolvovat! :)

Jana Mackovicova

Velice přínosný kurz online marketingu. Intenzivní kurz, který obsáhne jeho klíčové oblasti a nástroje. Žádné "suché" přednášky, ale praktické příklady a konkrétní použití. Trpěliví a fundovaní lektoři. Navíc mě velice příjemně překvapila dobře zpracovaná videotéka s dalšími podklady. Děkuji primakurzy.cz a doporučuji!

Dana Zvěřinová

Primakurzy.cz jsem si vyhledala na internetu sama a recenze nelžou. Kurz je obsáhlý a nabitý informacemi. Lektoři jsou mistři ve svém oboru a jde vidět, že svoji práci znají a umí, vždy skvěle poradili a nabízejí rady k Vašim vlastním projektům. K tomu všemu je na rok k dispozici on-line kurz který má také 130 hodin, pomůcky a myšlenkové mapy ke stažení.. Zkuste sami a uvidíte, je tam toho mnohem víc. Těším se na další kurz a všem doporučuji !

Jiřina Slíva

Primakurzy.cz mi doporučila kolegyně, která byla velmi spokojená a já můžu jedině souhlasit. Absolvoval jsem manažera internetových projektů v Praze a i přes obtížné Covidové podmínky probíhal kurz na jedničku. Skvělí lektoři, kteří vysvětlí a poradí, praktické ukázky na reálných projektech, spousta kvalitních materiálu k studování a hlavně skvělé video kurzy. Jedním slovem PERFEKTNÍ, doporučuji!

Načíst další komentáře (celkem 10)

Příběhy studentů

Příběhy studentů, se kterými se nám podařilo udělat rozhovor po absolvování kurzu.

Lektoři kurzu

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz má tyto certifikace a ověření

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 12 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.

Fotogalerie

Prima Kurzy v TV reportážích

Internetový marketing z praxe

Obsáhlý kurz internetového marketingu vás komplexně provede všemi úskalími, které vás mohou v tomto oboru potkat. Na kurzu podrobně probereme veškeré současné možnosti internetového marketingu, které se neustále vyvíjí a vše si vyzkoušíte na praktických ukázkách. Z kurzu budete odcházet nadšeni a s bohatými znalostmi.

Skutečná zadání

Zadání praktických úkolů, která na tomto školení řešíme jsou založena a také vyhodnocena na reálných klientech. Vy tak vidíte strategie, jakým chybám se vyvarovat a jak vše efektivně nastavit a také vyhodnotit. Klademe důraz na to, abyste byli po absolvování kurzu schopni připravit komplexní strategii online marketingu pro jakýkoli e-shop i web se službou. Za tuto možnost spolupráce děkujeme všem našim partnerům.

Partneři kurzu

Kurz Manažer pro internetové projekty vychází ze skutečných zadání, proto využíváme partnerství s reálnými společnostmi. Tady jsou některé z nich.

4.6 Hodnotilo 2341 lidí
Termín se blíží!
Zobrazit termíny