Termíny

Co se naučíte

✨Absolutní špička v kurzech programování! 👑 Objevte 150 hodin fascinujícího a poutavého obsahu, který vás provede tvorbou webových stránek s pomocí HTML & CSS, PHP, MySQL a JavaScriptu. 💻💡 Zažijte praktické dovednosti, které si osvojíte přímo v praxi, a rozjeďte svou kariéru v oblasti programování na plný plyn! 🚀

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady

 • Dosažení věku 18 let.
 • Základní znalost obsluhy počítače a práce na internetu.
 • Střední vzdělání - výuční list nebo maturita

Cena kurzu

Osvobozeno od DPH34 000 Kč

Běžná cena

40 000 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 1 700 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 28.4.2024
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen zkouškou s obdržením certifikátu (zkoušku je možné zdarma opakovat)

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Poslední 1 místo v tomto termínu

Začíná za 26 dní
Termín
20.5. - 18.6.2024
Školení
22 dní, výuka PO - PÁ
Čas školení
08:00 - 14:30
Kapacita
Obsazeno 19 / 20
Cena
34 000 Kč (vč. 0% DPH)
Cena bez slevy: 40 000 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Nezávazně rezervovat
Platnost akční ceny do 28.4.2024
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín
Neupřesněno
Školení
22 dní
Čas školení
08:00 - 14:30
Kapacita
Obsazeno 2 / 21
Cena
34 000 Kč (vč. 0% DPH)
Cena bez slevy: 40 000 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám e-mail
Platnost akční ceny do 28.4.2024
Termín bude otevřen

Nevyhovuje vám prezenční výuka?

Nabízíme tyto další možnosti studia.

Kombinovaná forma

(80 % online formou a 20 % prezenčně)

Výhody

 • Osobní interakce s lektory v prezenční dny.
 • Online interakce s lektory po celou dobu studia.
 • 80 % času studia si můžete sami naplánovat.
 • Kompromis mezi prezenční a online formou.
 • Studovat můžete kdekoliv, kde máte internet :-)
 • Lze hradit přes Úřad práce jako rekvalifikaci.

Teoretické nevýhody

 • Po dobu několika měsíců studia je nutné si najít čas v průměru 2 - 3 hodiny denně.
Přejít na kombinovanou formu 

On-line forma

(100% online studium)

Výhody

 • Nemusíte si brát ani jeden den dovolenou.
 • Celé studium si můžete sami naplánovat dle vašich časových možností.
 • Studovat můžete kdekoliv, kde máte internet :-)
 • Máme 4 roky zkušeností s touto formou studia a 7 000+ absolventů.

Teoretické nevýhody

 • Není akreditováno - nelze hradit přes ÚP či jinou formu dotace.
 • Absence osobní interakce s lektory.
Přejít na on-line formu 

150+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

Vybíráme z recenzí

Petr Smola

Jsem správce eshopu a nedávno jsem se rozhodl rozšířit své znalosti v oblasti programování a práce s daty. Po konci kurzu, který jsem právě dokončil, mohu s klidem říci, že to byla skvělá volba.

Kurz mě mile překvapil svým širokým záběrem. Pokryl mnoho různých aspektů programování a práce s daty, a to jak teoreticky, tak i prakticky. Předtím jsem se trochu obával, že to bude příliš složité, ale instruktoři kurzu byli velmi schopní a trpěliví, a díky nim jsem se rychle začal v této oblasti orientovat.

Intenzita kurzu byla výzvou, ale v tomto případě to bylo jen pozitivní. Díky tomu jse… Zobrazit více

167 komentářů
Přidat komentář
Lukas Topinka

Absolvoval jsem kurz programátor www aplikací a musím říct, že to byl docela fičák.Po měsíci jsem měl hlavu jak střep a myslel jsem že se z toho zblázním,ale s postupem času a s vÿukovýma videama to je celkem v pohodě.Hlavně si člověk nesmí myslet, že skončila škola a padla, musí se učit i doma a hlavně skoukbout ty videa, ty dají asi nejvíc.

Tomas Miner

Kurz mě mile překvapil svým širokým záběrem. Pokryl mnoho různých aspektů programování a práce s daty, a to jak teoreticky, tak i prakticky. Instruktoři kurzu byli velmi schopní a trpěliví, a díky nim jsem se rychle začal v této oblasti orientovat. Navíc to není pouze o kódování/programování. Dostanete celkový pohled k webovým stránkám i z praktického hlediska. Za to všechno moc díky. :-)

Ondřej Poula

Absolvoval jsem kurz tvorby webových stránek a programování webových aplikací, který vedli lektoři Jakub a Tonda. Musím říci, že to byla skvělá zkušenost. Byl to nejen úvod do základů IT, ale také praktická dílna, kde jsme se ponořili do práce s HTML, CSS, JavaScriptem, MySQL a PHP. Tyto technologie jsou základními stavebními kameny pro vývoj webových stránek a aplikací, a díky pečlivému vedení našich lektorů jsem získal cenné dovednosti, které mohu využít ve své budoucí kariéře. Jejich schopnost vysvětlit složité koncepty způsobem, který byl snadno pochopitelný i pro začátečníky, byla neocenitelná. Tento kurz bych doporučil každému, kdo má zájem o vstup do světa webového vývoje.

Josef Bureš

„Hello, World!“,

Cítil jsem potřebu posunout svou kariéru dál a zaměřit se na rozvoj svých programovacích dovedností. Nedávno dokončený kurz mi nabídl přesně to, co jsem hledal: pevný základ v programování a praktické dovednosti, které mě připravily na nové výzvy v mé kariéře.

Na naše otázky jsme dostávali odpovědi jak v chatu během online lekcí, tak i přímo v prezenční části. Oba přístupy se dokonale doplňovaly a zajistily komplexní pochopení látky. V prezenční části jsme se navíc okrajově dotkli i Laravelu a probrali několik praktických příkladů a otázek od účastníků.
Zobrazit více

Roman Vlček

Absolvování kurzu mě dalo dobrý přehled o programování v PHP, Java Scriptu a SQL a solidní základ pro práci na frontendu i backendu. Pro práci na větších webových projektech určitě nutno doplnit znalostí některého z frameworků (Nette nebo Laravel pro PHP, React).
Oceňuji technické řešení on-line části výuky („lektor kód“ se zobrazení psaného kódu v reálném čase je naprosto skvělý), postup výuky od základů syntaxe daného jazyka až po objektové programování a následnou aplikaci získaných vědomostí v rámci „školního“ projektu. Prezenční část pod vedením lektora Tondy se nesoustředila jen na opakování on-line části, ale naopak byla vhodně zacílena na dotazy účastníků kurzu a na praktické znalosti, bez kterých se žádný programátor neobejde (bezpečnost webových projektů, frameworky, komunikace s SQL atd.).
Doporučuji 👍

Tomáš Pitro

Kurz programátor www aplikací vedený jak Pepou, tak Tondou mě díky skvělým přístupem a znalostmi pomohl najít první práci v IT už během kurzu.Dále mě kurz neskutečně bavil a rychle utekl. Občas to bylo náročné, ale pomoc se dostavila velice rychle. Doporučuji všem, kteří chtějí proniknout do světa programování.

Veselá Mašinka

Jelikož nemám svůj FB účet, vypůjčil jsem si ho pro tuto recenzi. Bydlím daleko od Prahy, proto jsem využil ubytování v kompletně vybaveném bytě, které bylo v průběhu vyučovacích dní zcela zdarma a navíc vzdálené jen jednu stanici metra (cca 10 min), což velmi oceňuji. Kurz je obsahově rozdělen do srozumitelných částí na sebe postupně navazujících, abychom ve výsledku mohli sestavit a zprovoznit kompletní dynamické webové stránky s vlastním admin rozhraním a s využitím databáze. Kurz je poměrně dlouhý, a tak se vyplatí si získané informace v průběhu opakovat (ke konci kurzu už je informací… Zobrazit více

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

Vzdělávejte se v dlouhodobě nejžádanější profesi na trhu práce - IT programátor. 

Cílem tohoto špičkového kurzu Programátor www aplikací je znalost tvorby dynamických www stránek za použití programovacího jazyka PHP, databáze MySQL a programovacího jazyka JavaScript. Během kurzu se účastník naučí např. jak naprogramovat kompletní webovou stránku včetně administrační části, aniž by musel použít cizí redakční systém (WordPress, Jooomla, Drupal apod…). Součástí kurzu je i výuka základů jazyka HTML a CSS. 

Pokud někdo váhá, zdali si vybrat kurz Tvorba webových stránek nebo kurz Programátor, tak dobrou zprávou je, že kurzy se nijak nevylučují ani nenahrazují, ale na sebe navazují. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem kurzu, tak nás prosím kontaktujte.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Tvorba webu v HTML & CSS

 02 

Programování v jazyku PHP

 03 

Databazový systém MySQL

 04 

Programování v jazyku JavaScript

 05 

BOZP

 06 

Závěrečná zkouška

Ukázka studentské práce

PrimaPenzion

Mrkněte na ukázku studentské práce. Jsou to vytvořené webové stránky penzionu včetně systému administrace!

Ukázat web

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Stále velmi rostoucí poptávka po odbornících v IT  zde se můžete podívat na některé nabídky práce.
 • E-learning - jako bonus získáte po dobu 12 měsíců tento kurz i ve formě videí. Mrkněte na ukázkové video.
 • Tento kurz dosáhl více než 150+ recenzí a získal tak status Ověřen studenty.
 • Dle portálu Jobs.cz je pracovní pozice „Programátor“ nejžádanější profesí v České republice a tomu odpovídajícím i platovým ohodnocením.
 • Pro mimopražské klienty můžeme zajistit po celý průběh našeho kurzu ubytování zdarma v našich prostorách.
 • Garantem kurzu programování je Josef Kyrian, který pracoval více jak 8 let jako senior programátor ve společnosti Seznam.cz a.s. a podílel se na vývoji nejnavštěvovanějších projektů v ČR jako jsou Mapy.cz, Firmy.cz a mnoha dalších.
 • Vysoké platy a široké uplatnění v tomto oboru.
 • Chápeme, že je nutné na školení pracovat s moderním vybavením, takže máme plně vybavené učebny. Každý účastník má k dispozici PC s kompletně připraveným vývojovým prostředím. Pokud, ale preferujete vlastní notebook, není to problém, lektor vám rád pomůže nainstalovat všechny potřebné programy, které během kurzu budete potřebovat.
 • Zakončení kurzu závěrečnou zkoušku je možné opakovat až 3x a to zdarma. Není se tedy čeho bát, naši lektoři jsou profesionálové a na zkoušku vás perfektně připraví a v případě opravného pokusu od nás dostanete individuální doučování.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Srovnání kurzů

Jaký je rozdíl mezi kurzem Programátor www aplikací a kurzem Tvorba webových stránek?

kurz Programátor kurz Tvorba webu
výuka jazyka HTML
výuka jazyka CSS
výuka program. jazyka PHP
výuka program. jazyka JavaScript
výuka databáz. jazyka SQL
zpracování web. formulářů
programování dynamických www aplikací
znalost odesílání emailů
znalost práce se soubory
znalost HTTP protokolu a TCP komunikace
znalost technologie AJAX
naprogramování vlastního redak. systému
zabezpečení webových aplikací
výuka aplikace Figma
optimalizace webu pro vyhledávače
výuka redakčního sys. WordPress
propojení stránek se soc. sítěmi
zapojení Google analytiky
nástroje pro internetový marketing

Inspirativní příběhy studentů

Příběhy studentů, se kterými se nám podařilo udělat rozhovor po absolvování kurzu.

Fotogalerie

Prima Kurzy v TV reportážích

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

4.5 Hodnotilo 2071 lidí

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN OD 20.5.2024 Poslední volné místo!

Zobrazit termíny
Termín se blíží!
Zobrazit termíny