O lektorovi

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. A Pepovi není žádný jazyk cizí. Tedy alespoň ne ty programovací. Domluví se s Vámi pomocí jazyků C++, Python, PHP, Java, JavaScript a dalšími, ale pokud to ještě nezvládáte, domluví se s Vámi i česky, aby Vás tyto jazyky naučil ;-)

Pepa se nadšeně věnuje programování od 15-ti, tedy více než 20 let a zabývá se tvorbou aplikací na nejvyšší úrovni.

Pepova práce

Kariéra v Seznam.cz

Od roku 2007 pracoval ve společnosti Seznam.cz a.s. na pozici senior programátora. Jeho rukou prošly především služby mapy.cz, firmy.cz a sauto.cz. U takovýchto služeb je kladen důraz na maximální kvalitu, dostupnost pro milióny návštěvníků denně a samozřejmě i na bezpečnost.

Vlastní projekty

V roce 2015, po 8 letech, ukončil se Seznamem spolupráci a věnuje se už pouze svým vlastním projektům patřícím pod společnost PrimaFuture.cz s.r.o.

Aby se však Pepa o své znalosti podělil, je tu pro Vás jako školitel a jelikož je renesanční člověk, může Vás naučit vše od programovacích jazyků, databází, versovacích systémů, bezpečnosti webových aplikací, až po tvorbu aplikací pro systém Android.

Komu by to ještě nestačilo, toho může zasvětit i do programování švábů (rozuměj integrovaný obvod nikoliv protivný hmyz :-). Pochlubit se může totiž i vývojem domácí automatizace ve svém domě. Se svářečkou, svojí 3D tiskárnou, páječkou a počítačem je ve svém živlu a dokáže vyrobit skutečně vše, od přes internet ovládané železné brány, až po přístupový systém na otisk prstu.

"Když u něj doma zazvoníte, zpráva oběhne po internetu zeměkouli, aby skončila jako melodie u něj v obýváku."

Školené kurzy