Termíny

Co se naučíte

✨Absolutní špička v kurzech programování! 👑 Objevte 150 hodin fascinujícího a poutavého obsahu, který vás provede tvorbou webových stránek s pomocí HTML & CSS, PHP, MySQL a JavaScriptu. 💻💡 Zažijte praktické dovednosti, které si osvojíte přímo v praxi, a rozjeďte svou kariéru v oblasti programování na plný plyn! 🚀

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady

 • Dosažení věku 18 let.
 • Základní znalost obsluhy počítače a práce na internetu.
 • Střední vzdělání (dokončené maturitou nebo výučním listem).

Cena kurzu

Osvobozeno od DPH37 000 Kč

Běžná cena

40 000 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 1 850 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 4.6.2023
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen zkouškou s obdržením certifikátu (zkoušku je možné zdarma opakovat)

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Kurz právě probíhá...
Termín 22.5. - 20.6.2023
Školení 22 dní, PO - PÁ viz kalendář
Čas školení 08:00 - 14:30
Kapacita Obsazeno
Cena
40 000 Kč (vč. 0% DPH)
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Obsazeno
Termín bude otevřen
Začíná za 72 dní
Termín 14.8. - 12.9.2023
Školení 22 dní, PO - PÁ viz kalendář
Čas školení 08:00 - 14:30
Kapacita Obsazeno 13 /19
Cena
37 000 Kč (vč. 0% DPH)
Cena bez slevy: 40 000 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Nezávazně rezervovat
Platnost akční ceny do 4.6.2023
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín Neupřesněno
Nechcete čekat na termín? Studujte tento kurz on-line* s podporou lektora!* on-line forma není akreditována
Školení 22 dní
Čas školení 08:00 - 14:30
Kapacita Obsazeno 3 /19
Cena
37 000 Kč (vč. 0% DPH)
Cena bez slevy: 40 000 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám Váš e-mail
Platnost akční ceny do 4.6.2023
Termín bude otevřen

Pozor! Úřady práce mají na schválení kurzu v krajním případě až 30 dní. Neváhejte a nezávazně si rezervujte termín co nejdříve. Děkujeme.

Distanční studium

Studujte distančně - kompletně on-line

Jedná se o 100% obsahově stejný kurz, jako u prezenční formy studia, kde však musíte být fyzicky přítomni. U distanční formy je tomu opačně, čas a tempo studia si určujete vy sami. Videa jsou předtočená a lze se k nim kdykoliv opakovaně vracet. Na jeho zpracování do maximální praxe jsme si dali velmi záležet. Tato forma není akreditována, tedy nelze na ní čerpat jakýkoliv dotační program.

Jak tedy studium probíhá?

 1. Procházíte si aktuální videa kdykoliv máte čas.
 2. Většina kapitol obsahuje praktický úkol, kterým si ověříte pochopení dané problematiky. S případnými dotazy se můžete obrátit na lektory.
 3. Na každý úkol získáte přímou zpětnou vazbu.
 4. V průběhu studia se můžete na cokoliv zeptat a lektor vám odepíše ve velmi krátkém čase.
 5. Kurz je zakončen obdržením prestižního certifikátu

Aktuální počet studentů (aktualizováno 1x měsíčně) 96

Chci také studovat distančně

120+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.
138 komentářů
Přidat komentář
Petra Marková

Na kurs jsem šla jako úplný začátečník a přiznám se, že jsem se dost bála, jak to zvládnu. Kurs je hodně intenzivní, žádná zívačka, ale když se chce , jde to. Je potřeba se průběžně podívat na probrané materiály, zkoušet to, co se přes den učí a hlavně, nebát se zeptat, Kuba i Tonda byli trpěliví, vysvětlovali, našli chybku, poradili (popravdě, já bych sama ze sebe kokrhala, když mi posté chyběl středník nebo čárka, kluci byli v pohodě). Máme přístup k online lekcím, takže teď je to o tom zkoušet, opakovat, nevzdat se. Na start, orientaci a úvod do programování je to fajn, doporučuji a ještě jednou, díky, kluci! Petra

Dominik Krčka

Absolvoval jsem kurz programátor www aplikaci jako úplný začátečník. Za 150 výukových hodin se setkáte s jazyky HTML, CSS, PHP, SQL a Javascript. Lektoři vám vše vysvětlí kvalitně a srozumitelně, což je důvod proč můžu kurz velmi doporučit. Navíc oceňuji fakt že po kurzu máte přístup k detailním výukovým materiálům a to po dobu jednoho roku. Nakonec bych chtěl taktéž poděkovat Kubovi a Tondovi za jejich ochotu a trpělivost, Díky moc :)

Alena Martini

Na kurz jsem se přihlásila jako úplný začátečník . Bylo to náročné zapamatovat tolik informaci , ale máme k dispozice spoustu online materiálů a můžeme to v klidu po kurzu opakovat a cvičit. Chci poděkovat Tondovi a Kubovi za pomoc a trpělivost . Kurz moc doporučují. Ještě jednou díky kluci za všechno.

Michal Veselka

Ahoj, absolvoval jsem prezenční kurz Programátor www aplikací. Přihlásil jsem se s předchozí znalostí HTML, CSS a Javascriptu.

V průběhu 22 výukových dnů byla hlavní probíraná témata v pořadí - HTML, CSS, PHP, SQL a Javascript, přičemž jádrem kurzu je dle mého názoru PHP a SQL.

Kurz je zpočátku optimalizovaný tak, aby se do něj mohl přihlásit začátečník, který nikdy neprogramoval. Základy programování se budete učit v jazyku PHP a budete mít dost času si to následně procvičit řešením samostatných úkolů přímo na hodině. Aby se ale vše stihlo, tempo pak občas akceleruje u pokročilejš… Zobrazit více

Marina Dvoris

Pro mě tento kurz byl velmi intenzivní a jako pro začátečníka byl náročný. Pokud se rozhodnete do kurzu přihlásit, musíte mít snahu a trpělivost. Není možné pochopit vše najednou, protože informace je hodně. Ale velkou výhodou je, že během a po skončení kurzu můžete se učit online a pokračovat vlastním tempem. Pepa ve svých videích podrobně vysvětluje nová témata a úkoly s řešením. A to pomáhá pochopit a zopakovat látku.
Na kurzu byli skvělé lidí a náš lektor Tonda byl trpělivý a ochotně se dělil o své zkušenosti. Děkuji celému týmu.

Vlastimil Bezmocný

Absolvoval jsem měsíční kurz Programátor WWW stránek. Dost mě to chytlo, otevřelo nový obzory a ukázalo co všechno je možný dělat a tvořit. Bylo to sice spousta informací v nesmírně krátkym časovym úseku, ale myslim že jsem se za tu dobu naučil dost na to abych se moh posunout dál. Moc taky pomáhá možnost opakovat si pomocí skvělejch videoverzí kurzu. Je to dobrej základ pro muj rozvoj, kterej tutoriály na youtube rozhodně nenahraděj. Chci poděkovat Tonymu za trpělivost, ochotu a schopnost vysvětlit vše tak že to pochopí i začátečník. Rozhodně můžu Primakuzy doporučit.

Omar Baba

Měsíční kurz "Programátor www aplikací" doporučuji všem, kteří se nebojí naučit něco, co má smysl a má danou logiku ve světě, kde logika často schází. Pro mě jako začátečníka to byl naprosto jiný svět, ale to, co se zdálo na začátku těžké, je mi teď po opakování samozřejmé, tzn. dá se to naučit, pomalu, ale jde to. Tonda byl ochotný pomoct všem, problém vždy vyřešil. Kurzem to nekončí, ale teprve začíná, jsem moc rád, že po absolvování je možnost online kurzu. Hodně štěstí! Ondra K.

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

Vzdělávejte se v dlouhodobě nejžádanější profesi na trhu práce - IT programátor. 

Cílem tohoto špičkového kurzu Programátor www aplikací je znalost tvorby dynamických www stránek za použití programovacího jazyka PHP, databáze MySQL a programovacího jazyka JavaScript. Během kurzu se účastník naučí např. jak naprogramovat kompletní webovou stránku včetně administrační části, aniž by musel použít cizí redakční systém (WordPress, Jooomla, Drupal apod…). Součástí kurzu je i výuka základů jazyka HTML a CSS. 

Pokud někdo váhá, zdali si vybrat kurz Tvorba webových stránek nebo kurz Programátor, tak dobrou zprávou je, že kurzy se nijak nevylučují ani nenahrazují, ale na sebe navazují. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem kurzu, tak nás prosím kontaktujte.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Tvorba webu v HTML & CSS

 02 

Programování v jazyku PHP

 03 

Databazový systém MySQL

 04 

Programování v jazyku JavaScript

 05 

BOZP

 06 

Závěrečná zkouška

Ukázka studentské práce

PrimaPenzion

Mrkněte na ukázku studentské práce. Jsou to vytvořené webové stránky penzionu včetně systému administrace!

Ukázat web

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Stále velmi rostoucí poptávka po odbornících v IT  zde se můžete podívat na některé nabídky práce.
 • E-learning - jako bonus získáte po dobu 12 měsíců tento kurz i ve formě videí. Mrkněte na ukázkové video.
 • Tento kurz dosáhl více než 120+ recenzí a získal tak status Ověřen studenty.
 • Dle portálu Jobs.cz je pracovní pozice „Programátor“ nejžádanější profesí v České republice a tomu odpovídajícím i platovým ohodnocením.
 • Pro mimopražské klienty můžeme zajistit po celý průběh našeho kurzu ubytování zdarma v našich prostorách.
 • Garantem kurzu programování je Josef Kyrian, který pracoval více jak 8 let jako senior programátor ve společnosti Seznam.cz a.s. a podílel se na vývoji nejnavštěvovanějších projektů v ČR jako jsou Mapy.cz, Firmy.cz a mnoha dalších.
 • Konzultace po ukončení kurzu s lektorem zdarma.
 • Vysoké platy a široké uplatnění v tomto oboru.
 • Chápeme, že je nutné na školení pracovat s moderním vybavením, takže máme plně vybavené učebny. Každý účastník má k dispozici PC s kompletně připraveným vývojovým prostředím. Pokud, ale preferujete vlastní notebook, není to problém, lektor vám rád pomůže nainstalovat všechny potřebné programy, které během kurzu budete potřebovat.
 • Zakončení kurzu závěrečnou zkoušku je možné opakovat až 3x a to zdarma. Není se tedy čeho bát, naši lektoři jsou profesionálové a na zkoušku vás perfektně připraví a v případě opravného pokusu od nás dostanete individuální doučování.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Srovnání kurzů

Jaký je rozdíl mezi kurzem Programátor www aplikací a kurzem Tvorba webových stránek?

kurz Programátor kurz Tvorba webu
výuka jazyka HTML
výuka jazyka CSS
výuka program. jazyka PHP
výuka program. jazyka JavaScript
výuka databáz. jazyka SQL
zpracování web. formulářů
programování dynamických www aplikací
znalost odesílání emailů
znalost práce se soubory
znalost HTTP protokolu a TCP komunikace
znalost technologie AJAX
naprogramování vlastního redak. systému
zabezpečení webových aplikací
výuka Adobe Photoshop
optimalizace webu pro vyhledávače
výuka redakčního sys. WordPress
propojení stránek se soc. sítěmi
zapojení Google analytiky
nástroje pro internetový marketing

Příběhy studentů

Příběhy studentů, se kterými se nám podařilo udělat rozhovor po absolvování kurzu.

Lektoři kurzu

Fotogalerie

Prima Kurzy v TV reportážích

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

4.6 Hodnotilo 2035 lidí

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN Od 14.8.2023 Posledních 6 volných míst.

Zobrazit termíny
Termín se blíží!
Zobrazit termíny