Termíny

Co se naučíte

S nástrojem Excel si již vykáte, nyní si s ním budete i tykat. Naučíme Vás pokročilé nástroje a fígle, jak s ním efektivně pracovat.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady

 • 15 let 
 • Znalost českého jazyka.
 • Základní uživatelská znalost počítače a Microsoft Excel.

Cena kurzu

Cena s 21% DPH3 000 Kč

Běžná cena

4 500 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 150 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 16.6.2024
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Začíná za 108 dní
Termín
2.10. - 3.10.2024
Školení
2 dny
Čas školení
08:30 - 16:00
Kapacita
Obsazeno 8 / 19
Cena
3 000 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 4 500 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Rezervovat termín
Platnost akční ceny do 16.6.2024
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín
Neupřesněno
Školení
2 dny
Čas školení
08:30 - 16:00
Kapacita
Obsazeno 2 / 19
Cena
3 000 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 4 500 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám e-mail
Platnost akční ceny do 16.6.2024
Termín bude otevřen

Distanční studium

Studujte distančně - kompletně on-line

Jedná se o 100% obsahově stejný kurz, jako u prezenční formy studia, kde však musíte být fyzicky přítomni. U distanční formy je tomu opačně, čas a tempo studia si určujete vy sami. Videa jsou předtočená a lze se k nim kdykoliv opakovaně vracet. Na jeho zpracování do maximální praxe jsme si dali velmi záležet. Tato forma není akreditována, tedy nelze na ní čerpat jakýkoliv dotační program.

Jak tedy studium probíhá?

 1. Procházíte si aktuální videa kdykoliv máte čas.
 2. Většina kapitol obsahuje praktický úkol, kterým si ověříte pochopení dané problematiky. S případnými dotazy se můžete obrátit na lektory.
 3. Na každý úkol získáte přímou zpětnou vazbu.
 4. V průběhu studia se můžete na cokoliv zeptat a lektor vám odepíše ve velmi krátkém čase.
 5. Kurz je zakončen obdržením prestižního certifikátu

Aktuální počet studentů (aktualizováno 1x měsíčně) 62

Chci také studovat distančně

70+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

Vybíráme z recenzí

Jan Navrátil

Jakub je vynikající lektor, který dokáže své znalosti předat s jasnou a srozumitelnou metodou. Jeho kurz Excelu pro pokročilé byl nesmírně užitečný a poskytl mi porozumění pro práci s tímto nástrojem. Jakubova schopnost vysvětlit složité koncepty lidsky mě na kurzu nejvíce zaujala.
Jeho online studijní videa jsou také skvělá. Jsou dobře strukturovaná, snadno sledovatelná a plná praktických příkladů, které mi pomohly lépe pochopit a aplikovat naučené dovednosti.
Celkově vzato, Jakub je skvělý lektor a jeho kurz i videa jsou cenným zdrojem pro každého, kdo chce zlepšit své dovednosti v Excelu. Děkuji ti, Jakube, za tvou trpělivost, odbornost a za to, že jsi mi pomohl stát se lepším uživatelem Excelu.

73 komentářů
Přidat komentář
Tatana Kvacova

Díky Jakubovi jsem zvládla i kurz excelu pro pokročilé, jeho forma výuky je srozumitelná a i zábavná. Online videa, které jsme po kurzu dostali , jsou velkým bonusem. Děkuji a kurz doporučuji.

Yulia Kuti

Dobrý den! S kurzem jsem velice spokojená, klidná přátelská atmosféra, pan lektor Jakub je profíkem ve svém oboru a vše informace byly podané v dostupné a léchce pochopitelné formě👌🏼Děkuji a doporučuji👍🏼

Lucie Burešová

Naprostá spokojenost, skvělý a především trpelivý lektor Kuba, Vše se snaží vysvětlit postupně na příkladech, aby to na sebe logicky navazovalo a člověk to mohl pochopit. Žádná otázka není špatná, i těm s méně zkušenostma se dokáže věnovat. Pomůže i s individuálním problémem či dotazem. Určitě doporučuji a teď už jen cvičit a cvičit. Děkuji za tento kurz.

Lenka Pilařová

Lektor Jakub vše velmi jednoduše vysvětluje. Je dobré mít dopředu připravené pro vás zajímavé případy, co a jak vyřešit. Vždy se jim snaží věnovat a napasovat na ně probranou látku. Výhodou jsou pak nahraná videa, kam se člověk může v případě otázek vrátit.

Markéta Linková

Z kurzu excelu pro pokročilé jsem byla velice mile překvapená. Jakub vše vysvětlil naprosto jednoduše a hlavně pochopitelně. Jsem ráda že jsem tento Jakubem profesionálně vedený kurz absolvovala.

Jan Navrátil

Jakub je vynikající lektor, který dokáže své znalosti předat s jasnou a srozumitelnou metodou. Jeho kurz Excelu pro pokročilé byl nesmírně užitečný a poskytl mi porozumění pro práci s tímto nástrojem. Jakubova schopnost vysvětlit složité koncepty lidsky mě na kurzu nejvíce zaujala.
Jeho online studijní videa jsou také skvělá. Jsou dobře strukturovaná, snadno sledovatelná a plná praktických příkladů, které mi pomohly lépe pochopit a aplikovat naučené dovednosti.
Celkově vzato, Jakub je skvělý lektor a jeho kurz i videa jsou cenným zdrojem pro každého, kdo chce zlepšit své dovednosti v Excelu. Děkuji ti, Jakube, za tvou trpělivost, odbornost a za to, že jsi mi pomohl stát se lepším uživatelem Excelu.

Martina Provázková

Jakub kurz Excel pro pokročilé vedl naprosto skvěle. Vše nám krásně a v klidu vysvětlil za pomoci praktických příkladů ze života. Měli jsme dost času si psát poznámky a klást dotazy. Kurz všem doporučuji, absolutně předčil má očekávání.

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

POZOR! Nyní lze studovat tento skvělý kurz Excelu pro pokročilé ONLINE.

CÍL KURZU:

Cílem denního kurzu je naučit vás pracovat s programem MS Excel na velmi dobré úrovni a ukázat vám nástroje, které si pouhým intiutivním používáním neosvojíte. Pokročilé možnosti vám umožní pracovat ještě efektivněji, pohodlně spravovat rozsáhlá data a za zlomek času z nich jednoduše a interaktivně získat důležité údaje.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Pro každého, kdo pracuje s MS Excel a rád by pochopil, jak efektivně používat pokročilé nástroje. Před výběrem tohoto kurzu se prosím ujistěte, zda ovládate alespoň na základní úrovni nejdůležitější nástroje (viz.obsah školení Excelu pro začátečníky), abychom na nich mohli společně stavět dál.

Proč si vybrat školení Excelu pro pokročilé od naší společnosti?

 • jako bonus zdarma od nás dostanete na dobu 12 měsíců celý tento kurz zpracovaný také ve formě videí + některá zajímavá nástavbová videa :-)
 • konzultace s lektorem i po ukončení kurzu
 • naše společnost dostala od studentů více než 3 000+ recenzí a jsme tak top IT vzdělávací centrum v Česku
 • špičkový hardware, se kterým naši studenti na kurzu pracují
 • velmi zkušený lektor s mnohaletou praxí v programu Excel
 • moderní a velmi dostupné prostory na Praze 7 - Holešovice, pouze 100m od metra C - stanice Nádraží Holešovice

NAUČÍTE SE NAPŘÍKLAD:

 • jak během necelé půlminuty napsat do sloupce všechny všední dny daného roku
 • jak vytvořit vlastní řadu hodnot (například jména zaměstnanců), abychom následně mohli řádky pro novou tabulku s těmito jmény vytvořit během několika vteřin
 • jak rychle najít v rozsáhlé tabulce plateb (stovky položek) platby, které jsou duplicitní (chybně zadány vícekrát)
 • jak vytvořit šablonu pro hodnocení (1-10 bodů) tak, aby umožnila uživateli vložit pouze platnou hodnotu (tzn.zahlásila chybu v případě, že vloží např. číslo 0). Vhodné i pro jiné případy, ušetříte čas, který byste museli věnovat zpětnému opravování chybně vyplněných formulářů
 • jak elegantně a rychle získat velmi důležité výstupy z rozsáhlé tabulky prodeje, která obsahuje u každé položky informaci o pobočce, kategorii sortimentu, výrobku, ceně, prodejci atd. Naučíte se zobrazit si na pár kliknutí např. kdo měl jaký obrat, jak moc se který sortiment prodával na jednotlivých pobočkách, a další..
 • jak vytvořit tlačítko, které po stisknutí přesně „nadesignuje“ (zformátuje) vybranou oblast. Na jedno kliknutí pak tedy můžete vytvořit například tabulku dané barvy s okraji přesně stanovené tloušťky a typy čar.
 • Ukážeme si další nástroje, díky kterým budete efektivněji pracovat i s rozsáhlými daty. Přidáme rady a tipy pro zajímavější prezentaci pomocí minigrafů, kombinovaných grafů nebo vytvoření atypického grafu.

DOPORUČENÍ:

 • Před výběrem tohoto kurzu se prosím ujistěte, zda ovládate alespoň na základní úrovni nejdůležitější nástroje (viz.obsah školení Excelu pro začátečníky), abychom na nich mohli společně stavět dál.
 • Doporučujeme vzít si s sebou na poznámky kromě propisky tři další barevné fixy (u tématu kontingenčních tabulek Vám barvy mohou usnadnit pochopení a zapamatování daných postupů)

SLOVO LEKTORA:

Rád bych Vám zde ve stručnosti přiblížil atmosféru kurzu, kterou jste snad postřehli i z recenzí (viz.níže). Potkáme-li se na kurzu, který vedu, je mým cílem, abyste pochopili základní principy. Nebudu na Vás mluvit nijak „supersložitě“, probíraná témata zjednodušíme, budu používat barvy, přirovnání z běžného života a tabuli. Na cokoli, co Vám nebude dávat smysl, se určitě během kurzu ptejte. Pokud se nezeptáte, téměř vždy si toho všimnu a poradím Vám i přesto. Naučím Vás pokládat si co nejčastěji správné otázky. Budete překvapeni, že díky správné otázce mnohé z postupů vymyslíte sami i přesto, že jste je nikdy dříve neznali a nepoužili. Toto mám vyzkoušené z desítek minulých kurzů a věřím, že není důvod, proč by Váš kurz měl být jiný.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Úvod

 02 

Vzorce

 03 

Řady dat

 04 

Vlastní číselný formát

 05 

Funkce

 06 

Podmíněné formátování

 07 

Práce s daty

 08 

Kontingenční tabulka a kontingenční graf

 09 

Pokročilé grafy

 10 

Makra

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Lektor s mnohaletou praxí v oboru.
 • Videa celého kurzu  pro vaše zopakování zdarma po dobu jednoho roku + navíc zajímavé bonusy MS Excel.
 • Tento kurz získal 70+ recenzí a získal tak status Ověřeno studenty.
 • Prezentace celého kurzu.
 • Certifikát po ukončení kurzu.
 • Garance vysoké kvality školení od přední české IT agentury s nejvíce recenzemi v Česku.
 • Špičkové moderní učebny s nejnovějšími verzemi programu.
 • Vše ukázáno na příkladech z praxe.
 • Možnost individuálních konzultací s lektorem po ukončení kurzu.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Fotogalerie

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

4.5 Hodnotilo 1788 lidí

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN OD 2.10.2024 11 volných míst.

Zobrazit termíny
Termín se blíží!
Zobrazit termíny