Lektor Jakub Menšík

Detail lektora

Jakub Menšík

Jakub je s kancelářskými programy MS Office spjatý už od stavební ČVUT. Má mnoho zkušeností a hlavně neuvěřitelný dar vysvětlit vše naprosto srozumitelně.

Kurzy školené lektorem

Kontakt

jakub.mensik@primakurzy.cz

Ing. arch. Jakub Menšík

 

Vystudoval fakultu stavební ČVUT a práci s programy MS Excel a MS Word následně využil v několika oborech (architektura, energetické průkazy a posudky, obchod a podnikání). Lektorské činnosti se věnuje několik let, jeho nejsilnější stránkou je schopnost najít jednoduchá pravidla i v té nejkomplexnější problematice. V MS Excel a MS Word vyškolil již desítky lidí od studentů až po klienty na zaměstnaneckých a manažerských pozicích. Díky nadhledu z lektorování matematiky, geometrie a statistiky a působení ve více oborech Vám pomůže jednotlivé nástroje v těchto programech nejen pochopit, ale také si je zajímavě propojit s dalšími tématy a použít je v praxi.

Reference

 

Jakub umí vysvětlit daný problém velmi srozumitelně. Oceňuji, že výklad často doplňuje praktickými a užitečnými příklady. Také oceňuji pozitivní přístup a trpělivost, díky které je doučování velmi efektivní. Můžu jen doporučit, a to nejenom pro výuku práce v Excelu.

Ing. Radek Prokeš FJFI ČVUT v PrazeVýuka pod vedením Jakuba Menšíka je nejen velmi profesionální, ale také přátelská. Rád bych zde zdůraznil velkou lidskou stránku a povahu Jakuba, kdy je vidět, že mu velmi záleží na druhém a chce člověku dát a předat co nejvíce. Také ochota a časová přizpůsobivost je velmi skvělá. Výuka je opravdu perfektně sestavena na potřeby a vědomosti klienta a člověk se cítí rovnocenně a příjemně. Služby Jakuba Menšíka vřele doporučuji !!

Pavel V.V době, kdy se naše společnost rozhodla expandovat v rámci své činnosti do dalších regionů a oblastí zájmů (a kdy jsme se začali potýkat s nutností uzpůsobení systému práce), nám Jakub pomohl zefektivnit práci v MS office – Excelu. Přínosem byl individuální a lidský přístup. Celý proces dnes vnímám jako velké ulehčení práce, které velmi přispělo k dosáhnutí našich cílů.

Za spol. PORSENNA STAVEBNÍ s.r.o. Ing. Jan Patka Vedoucí obchodu