Termíny

Co se naučíte

Kurz vybroušený k dokonalosti pro práci, správu a propagaci vašich webů či e-shopů na různých sociálních sítích.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady

 • dosažení 15 let věku;
 • základní uživatelská znalost počítače;
 • znalost českého nebo slovenského jazyka.

Cena kurzu

Cena s 21% DPH16 000 Kč

Běžná cena

19 000 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 800 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 5.2.2023
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Začíná za 17 dní
Termín 20.2. - 7.3.2023
Školení 6 dní, PO - ÚT
Čas školení 08:00 - 15:50
Kapacita Obsazeno
Cena
16 000 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 19 000 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Obsazeno
Platnost akční ceny do 5.2.2023
Termín bude otevřen
Začíná za 69 dní
Termín 13.4. - 28.4.2023
Školení 6 dní, ČT - PÁ viz kalendář
Čas školení 08:00 - 15:50
Kapacita Obsazeno 9 /15
Cena
16 000 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 19 000 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Rezervovat termín
Platnost akční ceny do 5.2.2023
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín Neupřesněno
Nechcete čekat na termín? Studujte tento kurz on-line* s podporou lektora!* on-line forma není akreditována
Školení 6 dní
Čas školení 08:00 - 15:50
Kapacita Obsazeno 3 /18
Cena
16 000 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 19 000 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám Váš e-mail
Platnost akční ceny do 5.2.2023
Termín bude otevřen

Distanční studium

Studujte distančně - kompletně on-line

Jedná se o 100% obsahově stejný kurz, jako u prezenční formy studia, kde však musíte být fyzicky přítomni. U distanční formy je tomu opačně, čas a tempo studia si určujete vy sami. Videa jsou předtočená a lze se k nim kdykoliv opakovaně vracet. Na jeho zpracování do maximální praxe jsme si dali velmi záležet. Tato forma není akreditována, tedy nelze na ní čerpat jakýkoliv dotační program.

Jak tedy studium probíhá?

 1. Procházíte si aktuální videa kdykoliv máte čas.
 2. Většina kapitol obsahuje praktický úkol, kterým si ověříte pochopení dané problematiky. S případnými dotazy se můžete obrátit na lektory.
 3. Na každý úkol získáte přímou zpětnou vazbu.
 4. V průběhu studia se můžete na cokoliv zeptat a lektor vám odepíše ve velmi krátkém čase.
 5. Kurz je zakončen obdržením prestižního certifikátu

Aktuální počet studentů (aktualizováno 1x měsíčně) 82

Chci také studovat distančně

70+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Nejvíce hodnocený komplexní kurz social media v Česku.
Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.
77 komentářů
Přidat komentář
Ondřej Lesina

Kurz byl naprosto super :). I když jsem si myslel, že se na sociálních sítích celkem orientuju, zjistil jsem, že o tom nevím v podstatě vůbec nic a že zdejší možnosti jsou velké. David má všechno najetý z praxe a umí o tom krásně mluvit :)

Jiri Vosmik

Kurz doporučuji, Davida školení baví a je to všechno z praxe, i když to na vás pěkně z hurta nasype... (pro mě jako neznalého v této oblasti, to byla pěkná jízda), tak nespornou výhodou je, že člověk má přístup do video galerie, kde je krok po kroku a může se k tomu člověk vrátit kdykoliv bude potřeba. Ti co již socky řeší, budou na kurzu jako ryba ve vodě. Díky ❗️

Iva Gajdošíková

Primakurzy jsem vyhledala, když na mě spadl ve firmě "Černý Petr" ve formě správy sociálních sítí. Uff. A to se s Instagramem ani FC osobně vůbec nekamarádím a sdílná tam rozhodně nebývám. Holt stará škola. S manželem vedeme již přes 10let správu 5ti butikových hotelů. 3 v Pze na Malé Straně a 2 v top horské destinaci v ČR. Poskytujeme práci a zázemí pro cca 100 osob. V horské destinaci nejsme rozhodně Béčka. Již po 8. v řadě za ssebou jsme například získali prestižní cenu Czech Republic's Best Ski Boutique Hotel a ocenění si pravidelně vyzvedáváme v Kuetzbuehlu. I tak nejsou sociální sít… Zobrazit více

Filip Šebák

Super školení, kde David ví o čem mluví a celkem dost mi to pomohlo v podnikání.

Tamara Kreslová

Toto již několikáté školení, které jsem u Prima kurzů absolvovala bylo opět skvělé! Zapomeňte na knížky o sociálních sítích a nebo neucelené návody na YT, při tomto několikadenním školením jdete opravdu od úplných začátků do naprostého detailu a získáte opravdu rozsáhlé znalosti, které každý Social media specialista potřebuje pro svou profesi. Jelikož se nejedná o jedno denní kurz, ale o mnohadenní, tak je čas si vše vyzkoušet. Navíc David má velmi dobré znalosti i ve webové analytice, takže vám vysvětlí rozdíly mezi měřením konverzí v Google analytics a to co vám udává v reportech Facebook. Prostě masakr skvělých informací, které David léta sbíral na klientech své agentury. Ještě jednou moc děkuji!!!

Alena Čechová

Kurz velice doporučuji! Podrobný a intenzivní kurz, během kterého jsem získala mnoho praktických informací pro svoji profesní praxi. Cením si individuálního přístupu Davida Šolce, který se nám ochotně věnoval i nad rámec kurzu. Velikou výhodou je online přístup k videím, díky kterým se mohu vrátit k probraným tématům.

Kateřina Fialová

Velice oceňuji, že David vybral to nejtěžší téma z kurzu a to do nás opravdu „nahustil“. Každý den jsme zopakovali probranou látku a díky tomu se nám téma opravdu dostalo „pod kůži“. Byl prostor si věci vyzkoušet na připravených materiálech nebo vlastních příkladech. Tempo bylo svižné, David nás držel neustále ve střehu díky doplňujícím otázkám. Parádní je přístup k videím, kde jsou přehledně seřazeny kapitoly na témata z kurzu. Neodpustím si pochválit i organizační zajištění kurzu, ubytování a občerstvení. Celkově velká spokojenost!!!

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

POZOR! Nyní lze studovat tento KOMPLEXNÍ kurz sociálních sítí ONLINE.

Trápíte se ve firmě se sociálními sítěmi? Chcete je umět na takové úrovni, abyste byli mistry v oboru? Tak pak jste narazili na ten správný kurz. Vývoji a přípravě tohoto školení jsme věnovali stovky hodin usilovné práce. Náš kurz Social Media Specialist vás provede kompletní správou a reklamou na sociálních sítích Facebook, Instagram a YouTube. 

Čím se naše školení sociálních sítí "Social Media Specialist" liší od konkurence?

 • Tento kurz získal 70+ hodnocení od studenů a získal tak prestižní status ověřen studenty.
 • Hodinová dotace školení 40 hodin  - jedná se o dlouohodobý a na českém trhu unikátní kurz s cílem si nejen veškeré věci projít, ale hlavně prakticky vyzkoušet
 • Celá výuka probíhá na základě ukázek z praxe. Pokud máte e-shop a nebo web se službou, tak na vše jsme pomysleli. Nejdříve je problematika vysvětlena lektorem a posléze si vše prakticky vyzkoušíte. Tím je vždy zaručena vysoká efektivnost probírané tématiky a naučí se to opravdu každý. Nejedná se tedy o kurz, kde se pouze přednáší, ale o kurz s praktickým zkoušením a vždy ve velmi dobré atmosféře. 
 • Dostanete přístup k naší online videoakademii, takže si vše můžete bez obav kdykoliv doma zopakovat. Myslíme i na novinky po absolvování kurzu. Tedy jakoukoli novinku probíraná sociální síť uveřejní, tak po dobu jednoho roku k těmto novinkám budete mít od nás přístup zdarma. Odpadne vám tak starost chodit na další školení. Vše bude možné si doplnit z pohodlí domova a naprosto ZDARMA!
 • Lektor tohoto kurzu David Šolc založil největší skupinu na sociální sítě v Česku a na Slovensku Spravujeme sociální sítě, kde můžete sledovat různé novinky ve světě sociálních sítích, komunikovat s jinými specialisty na online marketing a sociální sítě. Tato skupina má již více než 7000 členů.
 • Pro mimopražské klienty lze tento kurz financovat přes dotační program --> POVEZ II. Vy uhradíte pouze 15 % jeho ceny.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Facebook | tvorba obsahu a reklam

 02 

Facebook skupiny

 03 

Instagram | tvorba obsahu a reklam

 04 

YouTube

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Efektivní hodinová dotace kurzu 6 dnů (40 vyučovacích hodin), která zajistí to, že se vše naučíte.
 • Kontakt s lektorem i po ukončení kurzu - školením to u nás nekončí.
 • E-learning jako BONUS - v průběhu kurzu (na 1 rok) získáte přístup do naší špičkové videoakademie, kde si vše můžete opakovat. Mrkněte na ukázkové video.
 • Jedinečná osnova našeho školení - kurz jsme pro vás připravovali více než 1 rok, aby byl maximálně efektivní.
 • Garantem kvaity kurzu a jedním ze školitelů je David Šolc, který je zakladatelem portálu PrimaKurzy.cz, předního českého vzdělávacího centra v oblasti IT a také spravuje Facebook, Instagram a další sítě mnoha svým klientům. Do jeho portfólia patří například nejstarší česká cestovní kancelář Čedok, největší prodejce fitness a doplňků stravy v Česku společnost Dafit.cz a také samozřejmě Prima Kurzy. Díky kvalitnímu social media marketingu vybudoval David několik svých dalších úspěšných projektů. Vy tak získáte celkové znalosti přímo z praxe a to které techniky na Facebooku fungují a čemu se naopak vyhnout.
 • Konzultace s lektorem po ukončení kurzu zdarma.
 • Certifikát o úspěšném ukončení kurzu.
 • Garance, že po dokončení kurzu bude uživatel schopen spravovat sociální sítě jakékoli společnosti a vytvářet i efektivní reklamy vč. remarketingu.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Lektor a garant kurzu

David Šolc

David začínal s digitálním marketingem již před 16 lety a za tuto dobu se stal předním českým expertem v této oblasti. Měsíčně spravuje miliónové rozpočty klientů jeho digitální agentury PrimaFuture.cz, která působí v Česku a na Slovensku. Jeho klienty se staly přední hráči ve svém oboru jako je Dafit.cz, Bigboy.cz, M-Style.cz, Cedok.cz a desítky dalších. Jeho školeními sociálních sítí prošlo již tisíce klientů.

Více o lektorovi

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz má tyto certifikace a ověření

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 13 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.

Fotogalerie

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

4.5 Hodnotilo 1835 lidí

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN Od 13.4.2023 Posledních 6 volných míst.

Zobrazit termíny
Termín se blíží!
Zobrazit termíny