Termíny

Co se naučíte

Kurz vybroušený k dokonalosti pro práci, správu a propagaci vašich webů či e-shopů na různých sociálních sítích. Naučíte se i automatizovaného chatbota.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady

 • dosažení 15 let věku;
 • základní uživatelská znalost počítače;
 • znalost českého nebo slovenského jazyka.

Cena kurzu

Akční cena s 21% DPH16 000 Kč

Běžná cena

19 000 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 800 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 1.8.2021
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Termíny konání kurzů

Začíná za 41 dní
Termín 8.9. - 17.9.2021
Školení 6 dní viz kalendář
Čas školení 08:00 - 15:50
Kapacita Obsazeno 11 /12
Cena
16 000 Kč (vč. 21% DPH)
Běžná cena: 19 000 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv bezplatně před jeho zahájením stornovat.
Rezervovat termín
Platnost akční ceny do 1.8.2021
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín Neupřesněno
Školení 6 dní
Čas školení 08:00 - 15:50
Kapacita Obsazeno 3 /18
Cena
16 000 Kč (vč. 21% DPH)
Běžná cena: 19 000 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv bezplatně před jeho zahájením stornovat.
Zanechte nám Váš e-mail
Platnost akční ceny do 1.8.2021
Termín bude otevřen

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

POZOR! Nyní lze studovat náš KOMPLEXNÍ kurz sociálních sítí ONLINE.

Trápíte se ve firmě se sociálními sítěmi? Chcete je umět na takové úrovni, abyste byli mistry v oboru? Tak pak jste narazili na ten správný kurz. Vývoji a přípravě tohoto školení jsme věnovali stovky hodin usilovné práce. Náš kurz Social Media Specialist vás provede kompletní správou a reklamou na sociálních sítích Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn a kromě toho si vytvoříte i vlastního chatbota na Facebooku pro automatizaci vaší komunikace s klienty. 

Čím se naše školení sociálních sítí "Social Media Specialist" liší od konkurence?

 • Tento kurz získal 60+ hodnocení od studenů a získal tak prestižní status ověřeno studenty.
 • Optimální a seriózní délka školení 40 hodin, která garantuje dostatek času se veškeré podstatné nástroje všech sociálncíh sítí z osnovy naučit.
 • Celá výuka probíhá na základě ukázek z praxe. Pokud máte e-shop a nebo web se službou, tak na vše jsme pomysleli. Nejdříve je problematika vysvětlena lektorem a posléze si vše prakticky vyzkoušíte. Tím je vždy zaručena vysoká efektivnost probírané tématiky a naučí se to opravdu každý. Nejedná se tedy o kurz, kde se pouze přednáší, ale o kurz s praktickým zkoušením a vždy ve velmi dobré atmosféře. 
 • Dostanete přístup k naší online videoakademii, takže si vše můžete bez obav kdykoliv doma zopakovat. Myslíme i na novinky po absolvování kurzu. Tedy jakoukoli novinku probíraná sociální síť uveřejní, tak po dobu jednoho roku k těmto novinkám budete mít od nás přístup zdarma. Odpadne vám tak starost chodit na další školení. Vše bude možné si doplnit z pohodlí domova a naprosto ZDARMA!
 • Pro naše studenty jsme založili poradenskou skupinu na Facebooku s názvem Spravujeme sociální sítě, kde můžete sledovat různé novinky ve světě sociálních sítích, komunikovat s jinými specialisty na online marketing a sociální sítě. Za 10 měsíců své existence tato skupina získala již více než 4 000+ členů.
 • Pro mimopražské klienty lze tento kurz financovat přes dotační program --> POVEZ II. Vy uhradíte pouze 15% jeho ceny.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Facebook - obsah a reklama

 02 

Facebook skupiny

 03 

Chatbot na Facebooku

 04 

Instagram - obsah a reklama

 05 

LinkedIn - obsah a reklama

 06 

YouTube

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Délka kurzu 6 dnů - 40 vyučovacích hodin + po školení lektor vždy dává prostor pro vaše další otázky.
 • E-learning - získáte přístup do naší špičkové videoakademie. Mrkněte na ukázkové video.
 • Jedinečná osnova našeho školení - kurz jsme pro vás připravovali více než 1 rok, aby byl maximálně efektivní.
 • Garantem kvaity kurzu a jedním ze školitelů je David Šolc, který je zakladatelem portálu PrimaKurzy.cz, předního českého vzdělávacího centra v oblasti IT a také spravuje Facebook, Instagram a další sítě mnoha svým klientům. Do jeho portfólia patří například nejstarší česká cestovní kancelář Čedok, největší přírodní zábavní park v Česku Šikland a také samozřejmě Prima Kurzy. Díky kvalitnímu social media marketingu vybudoval David několik svých dalších úspěšných projektů. Vy tak získáte celkové znalosti přímo z praxe a to které techniky na Facebooku fungují a čemu se naopak vyhnout.
 • Konzultace s lektorem po ukončení kurzu zdarma.
 • Certifikát o úspěšném ukončení kurzu.
 • Garance, že po dokončení kurzu bude uživatel schopen spravovat sociální sítě jakékoli společnosti a vytvářet i efektivní reklamy vč. remarketingu.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Recenze od studentů Nejvíce hodnocený komplexní kurz social media v Česku

60+

64 komentářů
Martina Harmsová

Perfektní a obsáhlý Social Media Specialist kurz, za který upřímně děkuji. Všechna témata jsou důkladně probrána do podrobných detailů. Lektoři jsou nejen empatiční a zábavní, ale hlavně opravdu důslední. Záleží jim na tom, abyste vše pochopili. Velmi oceňuji skvěle zpracovaná videa, kde je možné si vše znovu připomenou a dál se učit. Vřele doporučuji všem, i vám, kdo jste v "sockách" začátečníci. Byl to můj první kurz na Primakurzech, ale rozhodně ne poslední.

To se mi líbí · 43 t
Petr Reguli

Chtěl bych upřímně poděkovat za tento kurz. Vzhledem ke komplexnosti problematiky sociálních sítí není možné všechno obsáhnout na školeních, která trvají 1-2 dny, a to si naštěstí v PrimaKurzy, narozdíl od řady jiných, uvědomují. Problematika se tu probírá skutečně precizně a do hloubky a to po celou dobu kurzu. Všichni lektoři své téma přednáší "lidskou formou" a neustále udržují super atmosféru. Navíc řeší sociální sítě i v praxi, a proto se nepřednáší jen teorie, ale vše je podloženo i reálnými zkušenostmi. A jako bonus si můžu vše připomenout později i na video tutorialech nebo být přímo v kontaktu s komunitou, která mi dokáže poradit. Všem vřele doporučuji :-)

To se mi líbí · 43 t
Lucie Kozelková

Kurz je sestaven naprosto špičkově. Už před kurzem jsem se věnovala tvorbě obsahu na sociálních sítích, ale stále jsem viděla mnoho mantinelů, se kterými jsem si nedokázala poradit a dostat na ně odpověď. Po absolvování kurzu jsem dostala nadhled a taky inspiraci, jak budu pokračovat. Jak se více rozvinout a jak při dostatečném úsilí dosáhnout výsledků. Zároveň podotknu, že jsem na kurz dojížděla z Brna a kurz mi poskytl příjemné ubytování, abych nemusela každý den dojíždět. To byl za mě velký benefit. Z kurzu jme byla opravdu nadšená, děkuji moc. Rozhodně mám v plánu v budoucnu navštívit další z vašich ruzů a už teď se těším! :)

To se mi líbí · 44 t
Ester Mynářová

Obsah kurzu je za mě skvěle sestaven, nenapadá mě nic, co bychom se nedozvěděli. Vše, co je uvedeno v osnově bylo dostatečně probráno a veškeré dotazy ochotně zodpovězeny. Skvělá je i komunikace po ukončení kurzu. Zároveň bych chtěla vyzdvihnout přátelkou atmosféru, která nás provázela po celou dobu kurzu. Ještě jednou děkuji. :)

To se mi líbí · 44 t
Načíst další komentáře (celkem 10)

Lektoři kurzu

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz má tyto certifikace a ověření

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 11 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.

Fotogalerie

4.6 Hodnotilo 1783 lidí
Termín se blíží!
Zobrazit termíny