Video kurzy

S námi se nemusíte bát, že byste na něco zapomněli

Celý kurz si můžete zopakovat ve formě videí a ještě něco navíc...

zjistit více přihlásit se

Stále se snažíme vylepšovat služby pro naše studenty. Jejich podněty na zlepšení našich i vašich Prima Kurzů nás vždy motivovaly a dalším krokem je vytvoření sekce Videa.

Tímto jsme se stali jedním z mála akreditovaných center, kde dostanou všichni studenti i veškerá videa z přednášek ZDARMA. Veškerou problematiku si tak můžete kdykoliv velmi snadno zopakovat. Ale to není zdaleka vše. Studenti po dokončení kurzu obdrží přístup k mnoha dalším novinkám z jednotlivých oborů jejich studia. Odpadne jim tak složité hledání a neunikne nic podstatného.

Vaše Prima Kurzy

Podívejte se na ukázky videí z kurzů

Manažer pro internetové projekty Tvorba webových stránek Programátor www aplikací Pracovník grafického studia Komplexní školení Instagramu Komplexní školení Facebook marketingu Word pro začátečníky

Výhody našich videí

Přehledně rozdělené kapitoly

U každého videa máte k dispozici přehled kapitol z celého videa. Je tak velmi jednoduché se kliknutím přenést na téma, které si potřebujete zopakovat nebo které jste úplně nepochopili na hodině.

Každá kapitola s doprovodným textem

Každá kapitola má své doprovodné texty, kde najdete odkazy na materiály ke stažení nebo webové adresy jmenované ve videu. Tento text se mění dynamicky v průběhu sledování videa, nemusíte tak nikde nic přepínat.

Navažte tam, kde jste přestali sledovat

Při přerušení přehrávání můžete později pokračovat tam, kde jste přestali. Náš přehrávač si to pamatuje a vy tak můžete pohodlně sledovat od té chvíle, kde jste přestali sledovat.

Každý měsíc nová videa

Každý měsíc přidáváme nová videa, která slouží jako zajímavé návody i jako přehled novinek, které byste měli vědět. Nikdy tak nezůstanete pozadu s novými trendy. Přitom si stačí třeba při snídani spustit novinky z vašich oborů přímo na stránkách PrimaKurzy.cz.