S námi se nemusíte bát, že byste na něco zapomněli

Celý kurz si můžete zopakovat ve formě videí a ještě něco navíc...

zjistit více přihlásit se

Stále se snažíme vylepšovat služby pro naše studenty. Jejich podněty na zlepšení našich i vašich Prima Kurzů nás vždy motivovaly a dalším krokem je vytvoření sekce Videa.

Tímto jsme se stali jedním z mála akreditovaných center, kde dostanou všichni studenti i veškerá videa z přednášek ZDARMA. Veškerou problematiku si tak můžete kdykoliv velmi snadno zopakovat. Ale to není zdaleka vše. Studenti po dokončení kurzu obdrží přístup k mnoha dalším novinkám z jednotlivých oborů jejich studia. Odpadne jim tak složité hledání a neunikne nic podstatného.

Vaše Prima Kurzy

Podívejte se na ukázky videí z kurzů

Manažer pro internetové projekty Tvorba webových stránek Programátor www aplikací Pracovník grafického studia Komplexní školení Instagramu Komplexní školení Facebook marketingu Word pro začátečníky Kurz LinkedIn Kurz LinkedIn

Výhody našich videí

Přehledně rozdělené kapitoly

U každého videa máte k dispozici přehled kapitol z celého videa. Je tak velmi jednoduché se kliknutím přenést na téma, které si potřebujete zopakovat nebo které jste úplně nepochopili na hodině.

Každá kapitola s doprovodným textem

Každá kapitola má své doprovodné texty, kde najdete odkazy na materiály ke stažení nebo webové adresy jmenované ve videu. Tento text se mění dynamicky v průběhu sledování videa, nemusíte tak nikde nic přepínat.

Navažte tam, kde jste přestali sledovat

Při přerušení přehrávání můžete později pokračovat tam, kde jste přestali. Náš přehrávač si to pamatuje a vy tak můžete pohodlně sledovat od té chvíle, kde jste přestali sledovat.

Každý měsíc nová videa

Každý měsíc přidáváme nová videa, která slouží jako zajímavé návody i jako přehled novinek, které byste měli vědět. Nikdy tak nezůstanete pozadu s novými trendy. Přitom si stačí třeba při snídani spustit novinky z vašich oborů přímo na stránkách PrimaKurzy.cz.