Intenzivní kurz, který vás naučí vytvářet bannery, newslettery ale i tiskoviny. Úprava fotografií i grafické návrhy webů jsou samozřejmostí.
Zobrazit celou osnovu kurzuOsvobozeno od DPH25 000 Kč
28 000 Kč
700+
kurz u Lukáše velmi doporučuji
přátelský přístup, skvělá atmosféra na hodinách a plno zajímavých informací
do této doby jsem nesnášela veškerou práci na počítači, po kurzu si beru práci i domu na večery a nemohu se odtrhnout od tvoření Lukášovi děkuji
S Photoshopem jsem naposledy pracoval ještě ve střední škole před 20 lety, když vypadal zcela jinak než dnes. V dnešní době, vzhedem k rozvoji softwarů, počítačů a internetu, už bych se v tom bez odborníka nevyznal. A s tím mi zrovna pomohl kurz pracovníka grafického studia. Lukáš je zkušený odborník s branže, dobře se orientuje v softwarech a webových službách pro grafiky, a přitom umí dobře vysvětlovat. Kurz je rozsáhlý, a pokud chcete nejen prohlédnout si videa a taky všechno za Lukášem zopakovat, abyste se něco naučili, zabere vám to hodně času. Kurz můžu doporučit začátečníkům v grafice, lidem s nestrukturovanými znalostmi (jako např. jsem byl já - před začátkem studia 🙂), nebo možná dokonce i těm, kdo již v grafice něco dělá, ale chce se podívat na věci z pohledu odborníka a zdokonalit svoje pracovní procesy.
Skvělý kurz, který můžu jen doporučit. Lektor Lukáš je inspirativní, umí skvěle motivovat a vede vás tak, abyste nabyté znalosti hned přenesli do praxe. Videa jsou přehledná a dva poslední prezenční dny jsem si opravdu užila a odcházela se spoustou nových informací.
Kurz pracovníka grafického studia je úžasný. Je přesně sestavený i pro úplného začátečníka. Celým kurzem vás provádí Lukáš, který je opravdu profesionál a ví jak s vámi pracovat tak, aby vás kurz bavil ještě více a odnesli jste si z něj maximum. Při prezenčních dnech nemusíte mít z ničeho strach ani stres, protože vám vysvětlí a zodpoví vše potřebné. Celý kurz mě velmi bavil a ukázal mi, že grafice se chci věnovat naplno.
Kurz Pracovník grafického studia velice doporučuji. Videa i úkoly jsou perfektně vymyšlené a zpracované. Libí se mi okamžitá zpětná vazba od lektora Lukáše Krásy, který ochotně odpovídá na otázky, pokud něco „nejde“. Po shlédnutí pár videí, člověk hned pochopí, že Lukáš je velký profesionál. Kombinovaná forma studia je výborná v tom, že jde krásně skloubit s prací. Lukáši, moc Ti děkuji za předání cenných informací a také za Tvůj lidský přístup.
Úžasný kurz který doporučím všema deseti. Lukáš je naprosto zapálený a má super přístup. Lekce jsou jasné, přehledné a srozumitelné. Lekce se dají rozvrhnout podle potřeb, takže se dá skloubit s prací. Lekce mají taktéž ukazatel času, takže člověk má přehled o tom jak na tom je. Ještě jednou děkuji.
Právě jsem zdárně absolvovala kurz Práce grafika. Lektor Lukáš Krása své práci skvěle rozumí a výklad vede pěkně a zajímavě. Komunikuje velmi příjemně a snaží se i aktivně pomoct - když vidí, že člověk tápe... Pro mě osobně to nebyl úplně snadný kurz - přestože jsem měla už zkušenosti s Indesignem, tak hlavně Photoshop mi dal dost zabrat. Přesto jsem to nakonec všechno zvládla a závěrečnou práci odevzdala na prezenční části kurzu dokonce jako první - což nás značně překvapilo oba (mě i lektora) :D Děkuji za skvělý přístup, velkou trpělivost a přeju hodně dalších spokojených klientů!
Kurz grafiky od Prima Kurzy předčil moje očekávání. Šla jsem do něj jako úplný začátečník, bez jakékoliv předchozí zkušenosti. Online lekce byly přehledné, srozumitelné a tempo jsem si mohla přizpůsobit přesně podle sebe. Vše na sebe hezky navazovalo. Lukáš byl navíc nesmírně trpělivý a ve videích ukazoval vše krok za krokem, takže jsem si nové dovednosti mohla hned vyzkoušet v praxi. Prezenční dny byly skvělé, pohodové a jen potvrdily, že jsem si vybrala správně. I jako úplný začátečník jsem díky kurzu získala pevné základy, na kterých můžu dál stavět. Za mě jednoznačně skvělá volba.
Chcete se naučit na profesionální úrovni počítačovou grafiku a design? Tak právě pro vás je určen náš akreditovaný kurz „Pracovník grafického studia“. A pozor! Spustili jsme toto školení ve formě dálkového studia, tedy kompletně ON-LINE.
Úvod do grafiky
Adobe Photoshop
Adobe InDesign
Figma
BOZP
Závěrečná zkouška
Přidejte se k více než 11 400+ uživatelům a získávejte atraktivní informace o novinkách v oblasti on-line marketingu, grafiky či programování, ale také o našich kurzech.
Příběhy studentů, se kterými se nám podařilo udělat rozhovor po absolvování kurzu.
Lukáš je designer a kodér, je tvůrcem více než desítky projektů, mezi jeho klienty patří například Klub sportovních aut, developer Martinice Group, Equitana a mnoho dalších.
Zažijte kurz, který vás naučí přeměnit své nápady v realitu. I když jde o kurz grafických prací, kreslení na dobré úrovni v tomto případě nebudete potřebovat. Lukáš Krása vám přiblíží práci v oboru, jednání s klienty včetně dobře vypadajícího výstupu pro prezentaci klientovi a mnoho dalšího.
Úkoly, které na kurzu řešíme pochází od existujících společností. Díky tomu si vyzkoušíte nejrůzněji znějící zadání a způsob, jakým lze práce realizovat. Některá zadání jsou nejen reálná, ale i stále platná. Můžete tak v rámci naší neziskové spolupráce vytvořit například logo, vizitku nebo billboard pro skutečného klienta. Použití je vždy podmíněno vaším souhlasem. Takové práce je možné umístit do vašich portfólií jako jejich oficiální autoři.
Na konci kurzu nekončíme. Po ukončení kurzu máte k dispozici lektorovu zpětnou vazbu na vaše nové práce. Zůstaňte v kontaktu
Sledují nás tisíce uživatelů
Naše sociální sítě a skupiny, které jsme vybudovali
PrimaKurzy.cz 9 000+ sledujících
PrimaKurzy.cz 1 500+ sledujících
PrimaKurzy.cz 2 000+ odběratelů
PrimaKurzy.cz 500+ sledujících
Sociální sítě 10 500+ členů
PPC reklamu 6 500+ členů