- 

Zpětná vazba od lektorů byla téměř okamžitá

Sdílet

Ahoj Radko, věnuješ se nyní práci v oblasti online marketingu, případně jaká je tvoje profese?

Ahoj, v nynější době pracuji jako kariérní konzultant. Spravuji firemní facebookové a instagramové účty naší organizace, takže ano, online marketing je jednou z oblastí, která se týká mé náplně práce.

Co tě vedlo k tomu studovat naše školení sociálních sítí v online podobě?

Zajímala jsem se o dané téma více z osobních důvodů a s novou prací k tomu přibyly posléze i ty pracovní. Takže se to vyplatilo dvojnásobně. A proč online forma školení? Důvody byly jednoznačné = časová osa kurzu závisela pouze na mě a na mých časových možnostech, pohodlí domova je nenahraditelné, možnost vracet se v lekcích a postupovat systematicky dle potřeby. Tohle všechno mě přesvědčilo o tom, že jdu do online formy.   

Než jsi absolvovala kurz Social Media Specialist, měla jsi nějaké zkušenosti z oblasti online marketingu?

Pouze okrajově. Online marketing mě vždycky lákal a sem tam nějaká zkušenost i byla. Určitě bych do něj chtěla proniknout ještě více. Navíc miluji cestování a věřím, že tyto dvě stránky by se daly krásně propojit. 

Byla pro tebe podpora lektorů při vypracování úkolů dostačující?

Naprosto. Individuální přístup, pečlivost, podpora a pomoc při jakémkoliv úkolu či otázce. Velmi oceňuji a chválím celý tým. A také děkuji za jejich trpělivost.

Využíváš nyní vědomosti, které jsi z kurzu získala?

Každý den, a to bez nadsázky. Už jsem dokonce dostala zajímavou nabídku v online marketingu, což je pro mě největší indikátor toho, že absolvování kurzu stálo za to! 

Jak ti vyhovovala forma studia? Líbíla se ti videoakademie?

Než jsem se do online kurzu přihlásila, předcházelo tomu velké rozmýšlení. Vyplatí se to? Mám se radši zúčastnit kurzu osobně? Nenajdu někde něco lepšího? Co když to nesplní mé očekávání? A podobné iracionální strachy…Ty zmizely hned po spuštění první lekce. Byla jsem doslova uchvácena obsahovou plností videoakademie. Nečekala jsem tolik informací podané v tak srozumitelné formě. Vše je probráno detailně do hloubky, ne jen plytké povrchní informace, které si můžete sami přečíst při troše pátrání na netu. Opravdu profesionální úroveň školení. Za mě jednoznačně na jedničku. 

A co přístup lektorů? Reagovali dostatečně rychle?

Ano, zpětná vazba od lektorů byla téměř okamžitá. Vše perfektně vysvětleno a případné dotazy zodpovězeny. Nemám co vytknout.

Doporučila bys naše online kurzy i dalším lidem

Už ho doporučuji