Absolvovat 5 kurzů v řadě? Pro Janu Sýkorovou žádný problém!

Ahoj Jani,

děkuji, že jsi si našla chvilku ve svém nabitém programu na pár otázek. Proč jsi se rozhodla studovat náš kurz Social Media Specialist?

Kurz jsem se rozhodla navštívit po absolvování podobně zaměřených kurzů v Prima Kurzech. (Školení internetového marketingu, Google Tag manager  a dalších :-) ) Když jsem získala přehled o placených reklamách v Skliku a Googlu Ads, naučila se je vyhodnocovat v Google Analytics, tak musel zákonitě přijít na řadu kurz zaměřený na sociální média. Proto když se vypsal kurz Social Media Specialist, byla jsem okamžitě rozhodnutá ho taky prubnout :-)

Jak se ti líbil kurz?

Kurz se mi líbil moc, stejně jako všechny ostatní školení. U vás je to prostě pohoda, všechno polopaticky, pomalu a hlavně názorně na praktických ukázkách konkrétních firem. Žádná nudná teorie. Tak, jak to je v Prima Kurzech vždy a co jsem očekávala. Kluci vědí o čem mluví a je lehké pochopit takové učivo od někoho, kdo to nemá doslovně našrocené, ale aktivně v tom pracuje a hlavně umí přednášet.

Která ze sociálních sítí Tě nejvíce zaujala?

To se asi nedá takhle říct. Baví mě celá práce na Facebooku v Bussines Manageru. Ale možná mám trošku raději Instagram. Bavilo mě i dozvědět se něco o LinkedIn. I drobné školení na grafiku jako bonus bylo v tomto kurzu velice přínosné.

Jak jsi získané znalosti využila při své práci?

V Bussines Manageru jsem uměla pracovat trochu už po dřívějších školení. Po tomto školení mám ale přehled opravdu perfektní. Nebloudím, netápu a nemusím někde hledat. Naučila jsem se pracovat s dynamickým remarketingem, propojit katalogy na IG i FCB a vůbec celkovou propagaci n a Facebooku a Instagramu, kterou ke své profesi velmi potřebuji.

Byla jsi spokojena s přístupem lektorů při kurzu a po jeho dokončení?

Tady nejde být nespokojena. Kdybych nebyla, nebyl by to můj pátý kurz v tomto školícím centru. David (a nejen on) mi radí již od prvního školení a je pro mě jednodušší pouštět se do nových projektů, když mám možnost s kým se o tom radit.

Doporučila bys tento kurz i ostatním zájemcům?

Doporučuji neustále všechny vaše kurzy všem, kteří některou z problematik potřebují. Jsem a budu věrným návštěvníkem vašich kurzů.

Mohu se zeptat, jaká je nyní tvá profese?

V současné době se zabývám hlavně marketingem e-shopu s outletovou módou BERTOO - Outlet levně, u jehož zrodu jsem stála od prvního písmenka. Spoustu věcí už mají na starosti další kočky, ale strategie zboží, sociální média a hlavně online propagace je na mých bedrech. Je toho mnoho, ale práce přeci šlechtí.

Abych ale měla rozhled i v jiné oblasti, přijmula jsem nabídku na propagaci na velkolepou akci Golfista roku 2019. Musím říct, že je to pro mne výzva a moc mě baví práce z profesionály z jiné oblasti.

Jani, moc děkuji za rozhovor a ať se daří. David Šolc.