O lektorovi

Tomáš je srdcem digitální nomád. Do světa, kde sbíral inspiraci a zkušenosti pro své internetové projekty, odletěl hned po škole. Objevil kouzlo sociálních sítí a spojil ho se svou vášní k fotografii a videu.

Proto má své místo v našem týmu školitelů a studentům chce předat mnoho zkušeností z praxe. Má na starosti především výkonnostní reklamu a marketingové strategie pro Facebook a Instagram. Díky bohatým zkušenostem v těchto oborech není s Tomem rozhodně žádná nuda. Zasvětí vás do tajů budování značky, okořeněných praktickými tipy a svým pohledem na věc.

Tomášova práce

Bonaloka.cz

Špičková přírodní kosmetika a doplňky stravy obsahující nejsilnější antioxidant na světě - Astaxanthin. Tomáš se podílí na správě profilu a reklamy na Instagramu.

PrimaKurzy.cz

Tomáš zde zajišťuje komplexní servis v rámci Facebooku a Instagramu.

Prague All Inclusive

Špičkoví průvodci Prahou, Kutnou Horou a Terezínem a to hned v několika světových jazycích. Tomáš má na starosti především Facebook Ads.

Spravujeme sociální sítě

Tomáš spoluzaložil a neustále rozvíjí Facebookovou skupinu Spravujeme sociální sítě. Skupina má již přes 4000+ členů a sjednocuje české social media specialisty. Zaměřuje se na poradenství, aktuality a praktické tipy v oblasti sociálních sítí.

Školené kurzy