PrimaKurzy  nemusíme dlouze představovat. Jedná se o jeden z nejvíce žádaných výukových projektů v oblasti IT vzdělávání v ČR. Za dobu 10ti let, kdy jsme na českém a částečně i slovenském trhu jsme ušli neuvěřitelný kus cesty. Naše kurzy si vyzkoušeli a oblíbili tisíce klientů, kteří nám dali pochvalné recenze.

Rozhodli jsme jít ještě o kus dále a zpřístupnit naše kurzy širší veřejnosti projektem primakurzyonline.cz . Tento portál rozšiřuje možnosti vzdělávání tím, že je výuka vedena online a nejste již časově a místně závislí na prezenčních kurzech.

V čem je tento online projekt tak unikátní a jaké přináší výhody?

Za dobu naší praxe jsme již dávno zjistili, že ne každý si může dovolit studovat prezenční formou. Ať už naše školení probíhá v Praze, nebo v Brně. I to dokonce přesto, že pro mimopražské klienty zajišťujeme ubytování. Mnoho lidí má svou práci, podnikání, či zkátka nemohou na delší, nebo kratší dobu opustit své bydliště.

Zásadní výhoda je tedy studium z pohodlí domova a přizpůsobení výuky v návaznosti na Vaše časové možnosti. Zde si ale leckdo může říct, že na videa se zaměřením na online marketing, sociální sítě, tvorbu webu, grafiku, či práci v Excelu se může podívat zdarma na YouTube.

Ale co Vám už nikdo jiný nenabídne je interakce s lektorem, zadávání a vyhodnocování úkolů a neustálou aktualizaci obsahu videí, dle aktuálního vývoje ve všech dotčených odvětvích.

Navíc to není celé tak, že si koupíte kurz a tím to končí. Naopak našimi online kurzy plnohodnotně nahrazujete denní výuku, kde je za cíl abyste probíranému tématu porozuměli a uměli ho aplikovat v praxi.

Lektoři rozhodně nepatří mezi teoretiky, ale naopak ve svých oborech jsou to ostřílení profesionálové, kteří na scéně již něco zažili.

Z druhé strany to není tak, že by byly kurzy koncipovány pro tisíce lidí najednou. Opak je pravdou, na každém kurzu je pouze omezený počet studujících, aby se jim mohli lektoři individuálně věnovat.

Videa si můžete přehrávat v počítačích, tabletech i mobilních telefonech. Nezapomínáme ani na ty, kteří chtějí studovat v noci a nabízíme tmavý mód.

Jak tedy v praxi fungují online kurzy?

Nejprve si vyberete kurz, který Vás zaujme :-).

Po zaplacení obdržíte přihlášení do svého studenského účtu a od té chvíle máte přístup ke všem videím z daného kurzu.

Videa jsou přehledně rozdělena do kategorií a kapitol. Po zhlédnutí určitého videa systém automaticky označí právě přehrané video. Kdykoliv se k němu můžete zpětně vrátit.

Pokud Vás zaujme nějaká část videa, či ji potřebujete ještě několikrát znovu vidět, přehrávač umožňuje přetáčení videa vždy po 10 sekundách na obě strany.


Ti, kdo mají rádi prezentace, či myšlenkové mapy si také přijdou na své. Součastí videí jsou nachystané podklady shrnující problematiku každé kategorie. Stačí si je stáhnout na jedno kliknutí.

Pod každým videem je diskuze, kam můžete pokládat dotazy včetně nahrávání souborů a dostáváte zpětnou vazbu nejen od lektorů.

U mnoha kapitol si vše můžete odzkoušet formou úkolu. Splněný úkol Vám lektor vyhodnotí a dostanete vyhodnocení.

Každý online kurz končí  závěrečným testem, či jiným praktickým zadáním.

Po úspěšném absolvování obržíte prestižní certifikát, potvrzující Vaše znalosti.

certifikát


Jaké kurzy v online výuce nabízíme?

V základě lze rozdělit kurzy na 5 hlavních odvětví, které jsou:

- digitální marketing
- tvorba www stránek
- sociální sítě
- kancelářské programy
- počítačová grafika

Pojďme se představit jednotlivé obory blíže.

Digitální marketing

Velice žádaný obor, díky kterému se naučíte správně zajistit viditelnost vašeho webu. Ať už v placených, či neplacených výsledcích z různých zdrojů a různých kanálů.

Z oblasti digitálního marketingu máme v nabídce následující kurzy:

Školení Google Ads - kdo by dnes neznal Google, že? A vy se pomocí tohoto online kurzu naučíte efektivní propagaci ve vyhledávání Google a zobrazování reklamy na milionech partnerských stránek Google po celém světě.

- Kurz Sklik - kurz speciálně zaměřený na práci s reklamním nástrojem Sklik, vhodným pro propagaci webu na největších webech českého internetu a vyhledávání na Seznam.cz.

- Manažer pro internetové projekty
- totální HIT mezi našimi kurzy. 130 hodin komplexního online marketingu napříč různými obory. Od PPC reklam, přes sociální sítě, neplacené vyhledávání, mailing až ke kompletnímu vyhodnocování a analytice webu.

- Kompletní školení PPC reklamy - pro všechny, kteří podnikají v oblasti e-commerce, či služeb a potřebují umět propagovat svůj web pomocí PPC kampaní. Zde je čistě zaměření na “tvrdou” propagaci webu.

Tvorba www stránek

Další z oblíbených oborů ve světě IT. Pro všechny, kteří se chtějí naučit stavět web od základů, nebo pro všechny, kteří chtějí umět administrovat a vyrábět weby v nejznámějším redakčním systému Wordpress.

Jaké kurzy nabízíme:

- Webmaster/Tvorba webových stránek - určeno pro každého, kdo chce sledovat moderní trendy pro tvorbu webových stránek a zároveň se je chce naučit od základu vytvářet. Navíc se dozvíte spousty zajímavostí a triků.

- Školení WordPress - chcete tvořit webovky, ale nechcete se učit složité kódování? S WordPressem ani nemusíte. Tento redakční systém je jeden z nejpoužívanějších na světě a my Vás v něm naučíme veškerou práci.

Sociální sítě

O sociálních sítích není asi potřeba slov. Sociální sítě v současné době “táhnou” různé segmenty uživatelů a jsou světovým fenoménem. A v našich kurzech se je naučíte efektivně využívat pro své webové projekty.

- Social Media Specialist/školení sociálních sítí - pořádně naplněný kurz informacemi, tipy a triky pro sociální sítě Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn. Součastí kurzu je také tvorba chatbota na Facebooku, který bude automaticky komunikovat s Vašimi klienty.

- Komplexní školení LinkedIn - současně jedna z nejrychleji rostoucích sociálních sítí. V tomto kurzu se zaměřujeme na získávání potencionálních kontaktů pro Váš business pomocí obsahu i placené reklamy v této síti.

- Komplexní školení Facebook marketingu - je třeba si představovat sociální síť Facebook? Není, ale obrovské možnosti, jakými můžete komunikovat se svými zákazníky ano. Unikátnost našeho kurzu spočivá v tom, že rozdělen pro služby a eshopy. Nemusíte tak sledovat obecné návody, ale budete mít vše připravené právě pro Váš typ podnikání včetně různého množství vychytávek.

- Komplexní školení Instragramu- v tomto online kurzu projedete Instragram od začátku do konce. I tento kurz je rozdělen na služby, nebo eshopy. Dozvíte se vše od tvorby obsahu, až po placenou propagaci a její vyhodnocení.

Kancelářské programy

Při práci s daty velmi často potřebujete pracovat, upravovat a vytvářet různé tabulky a grafy v nástroji Microsoft Excel. Tento neustále potřebný program máme ve dvou úrovních.

- Školení Excelu pro začátečníky - projdete si srozumitelně všechny oblasti a funkce, které využijete pro každodenní práci. Lektor vysvětlí důležité výrazy a postupy v jednoduchých a pochopitelných lekcích.

- Školení Excelu pro pokročilé - základy Excelu máte, ale potřebujete se v nástroji dále rozvíjet, přesně pro Vás je tento online kurz. Různé grafy, funkce, vzorce a kontigenční tabulky budou najednou jednoduché.

Počítačová grafika

V současné chvíli nejnovější online kurz z naší obsáhlé nabídky. Právě nyní připravujeme:

- Grafik - bude se jednat o komplexní online kurz grafiky. Hodí se všem, kteří chtějí pracovat s grafikou, či vizuálně komunikovat na úrovni. Během online lekcí projdete tyto aplice: Adobe Photoshop, Adobe InDesing, Adobe Ilustrator a další nepostradatelné utility a aplikace v aktuálních verzích.


Autor: Lukáš Pavelka