O lektorovi

Lukáš se zamiloval do online marketingu již před mnoha lety.

Jeho úspěšná kariéra odstartovala ve společnosti DATART International a. s., kde se věnoval online marketingu se zaměřením na zbožové srovnávače a byl také zodpovědný za e-mailing pro celé Česko a Slovensko.

Po mnohaletém úspěšném působení ve společnosti DATART se rozhodl, že je na čase se posunout dál a využil nabídky společnosti PrimaFuture.cz s.r.o, na spolupráci ve správě komplexního online marketingu pro desítky společností v Česku, Slovensku a i zahraničí.

Jelikož je Lukáš velmi dobrý řečník, tak se začal věnovat i přednášení akreditovaných kurzů v rámci projektu Prima Kurzy. Za dobu jeho působení a neustálého zlepšování se stal kurz Manažer pro internetové projekty nejvíce a nejlépe hodnoceným kurzem v Česku v kategorii dlouhodobého vzdělávání v online marketingu.

Od Lukáše na kurzu nečekejte žádnou nudnou teorii, ale veškerá témata zaměřená pouze na praxi a mnohdy i s vtipnými poznámkami či příhodami ze života "Onlajňáka" .

Lukášova práce

JAP

Kdo někdy stavěl nebo rekonstruoval, tak našeho klienta musí znát. Jedná se o předního českého výrobce stavebních prvků a unikátních interiérových řešení. Lukáš pro tohoto klienta zajišťuje kompletní nastavení PPC reklam v Google Ads pro český, slovenský a maďarský trh.

Anker-technology.cz

Přední hráč na českém a slovenském trhu, který vyrábí produkty pro ochranu a údržbu povrchových materiálů. Lukáš pro tohoto klienta zajišťuje PPC reklamy v Google Ads a Skliku.

Dafit.cz

Největší velkoobchod v Česku v kategorii sportovní výživy s osmi kamennými pobočkami v Praze. Lukáš pro tohoto fitness giganta zajišťuje reklamy ve zbožových srovnávačích Heureka.cz a Zbozi.cz.

Exesport.net

Internetový obchod specializovaný na prodej sportovního zboží, především florbalového vybavení několika světových značek. David pro tohoto klienta zajišťuje správu PPC reklam v Google Ads a na Skliku.

Certifikace lektora

Lukáš pravidelně každý rok skládá certifikační zkoušky od Google pro nástroj Google Ads.

Školené kurzy