Termíny

Co se naučíte

Měření, vkládání kódů, analýza a mnoho dalšího - to je kurz na nástroj Google Tag Manager. Budete překvapeni, jaké máte možnosti na vašem webu.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady

  • dosažení 15 let věku
  • základní znalost obsluhy osobního počítače
  • základní znalost Google Analytics

Cena kurzu

Cena s 21% DPH4 000 Kč

Běžná cena

5 000 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 200 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 26.9.2021
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

  • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Termíny konání kurzů

Seznam termínů: Neupřesněno
Termín připravujeme...
Termín Neupřesněno
Školení 1 den
Čas školení 09:30 - 14:45
Kapacita Obsazeno 4 /18
Cena
4 000 Kč (vč. 21% DPH)
Zanechte nám Váš e-mail
Platnost akční ceny do 26.9.2021
Termín bude otevřen

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

Měřit, měřit a ještě jednou měřit. To je to oč tu běží :-). Díky nátroji Google Tag Manager dokážete na vašem webu zmonitorovat chování zákazníka včetně všech jeho akcí. Díky tomu budete schopni efektivně vyhodnotit, co je na vašem webu chybně a co naopak správně. Navíc na každého uživatele, který splní konkrétní akci (událost) můžete vytvořit remarketingový okruh uživatelů a oslovit ho zpětně vaši reklamou. Nezní to krásně? A to je jen velmi stručné shrnutí tohoto, pro každého markeťáka naprosto nezbytného nástroje.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Založení Google Tag Manager

 02 

Cíle v Google Analytics

 03 

Implementace značek

 04 

Vlastní dimenze a metriky

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

  • Časově neomezená konzultace lektora po ukončení kurzu zdarma.
  • Celý kurz dostanete jako bonus i ve formě videí
  • Veškeré techniky jsou prakticky předváděny na projektech agentury PrimaFuture.cz s.r.o.
  • Lektorem kurzu je David Šolc , který v minulosti vedl oddělení online marketingu v jednom z největších vydavatelství v ČR - Burda Media s.r.o., pod které spadá 12 úspěšných internetových projektů jako je Apetitonline.cz, Elle.cz, Marianne.cz aj. V současné době je David majitelem agentury PrimaFuture.cz s.r.o, která spravuje online marketing desítkám firem v ČR i v zahraničí a tato agentura vytváří a rozvíjí i své vlastní projekty. David je také zakladetelem IT akademie Prima Kurzy, která patří v současné době mezi nejvíce vyhledávané vzdělávací středisko pro oblast on-line marketingu a programování.
  • Moderní a špičkově vybavené učebny.
  • Pro naše studenty jsme také založili poradenskou Facebook skupinu s názvem DigiLife, kde můžete sledovat různé novinky ve světě sociálních sítích, komunikovat s jinými specialisty na online marketing a sociální sítě. 

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Recenze od studentů

35+

41 komentářů
Přidat komentář
Markéta Koutenská

Super kurz, primakurzy mají vysokou úroveň. Lektoří vědí, co učí. Přednášejí jasně, vždy z praxe a zároveň je to velice do hloubky. Za mě kurz na úrovni a můžu jen doporučit těm, kdo ještě váhají. Nebyl to poslední kurz, co jsem u primakurzy.cz absolvovala.

Silvia Wagnerová

Kurz můžu doporučit jak pro lidi, kteří nemají žádnou zkušenost s GTM tak pro ty co se zatím učili samostudiem. GTM jsem již před kurzem používala a kurz mi doplnil souvislosti, které mi chyběly. Kurzy od primakurzy.cz jsem absolvovala již téměř všechny co pořádají a všechny můžu doporučit všemi deseti :) Jsem ráda, že mi před 6 lety jejich reklama prvně vyskočila :)

Radka Kutilova

Jeden z nejkvalitnějších kurzů co jsem za několik let absolvovala. Lektoři vědí, co učí. Nebylo to lehké, mnoho informací, ale co jsem si nezapamatovala v kurzu, tak jsem si znovu poslechla ve videích, která jsou dobře udělaná a hlavně v českém jazyce. Chystám se na další kurz v Prima kurzech. Vřele doporučuji.

HeleHelena Souckova

Bez GTM si práci online marketéra neumím představit a bez tohoto kurzu si práci s nástrojem GTM také neumím představit:) David s námi postupně a velmi přehledně prošel základní i pokročilé nastavení nástroje, jeho možnosti a uplatnění v praxi. Jo a pokud bych náhodou něco zapomněla, tak se k tomu mohu vrátit v online kurzu, což je skvělý bonus:) Opět mě to posunulo dál, takže díky Primakurzy a kurz vřele doporučuji!

Načíst další komentáře (celkem 10)
Lektor a garant kurzu

David Šolc

David je patronem a zakladatelem projektu “Primakurzy.cz” - vzdělávacího centra v oblasti IT a také majitelem digitální agentury PrimaFuture.cz s.r.o. V oblasti online marketingu má více než desetiletou praxi.

Více o lektorovi

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz má tyto certifikace a ověření

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 11 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.

4.6 Hodnotilo 1526 lidí
Termín se blíží!
Zobrazit termíny