Termíny

Co se naučíte

Měření, vkládání kódů, analýza a mnoho dalšího - to je kurz na nástroj Google Tag Manager. Budete překvapeni, jaké máte možnosti na vašem webu.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady

 • dosažení 15 let věku
 • základní znalost obsluhy osobního počítače
 • základní znalost Google Analytics

Cena kurzu

Cena s 21% DPH4 000 Kč

Běžná cena

5 000 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 200 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 28.4.2024
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Seznam termínů: Neupřesněno
Termín připravujeme...
Termín
Neupřesněno
Školení
1 den
Čas školení
09:30 - 14:45
Kapacita
Obsazeno 3 / 15
Cena
4 000 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 5 000 Kč
Zanechte nám e-mail
Platnost akční ceny do 28.4.2024
Termín bude otevřen

Distanční studium

Studujte distančně - kompletně on-line

Jedná se o 100% obsahově stejný kurz, jako u prezenční formy studia, kde však musíte být fyzicky přítomni. U distanční formy je tomu opačně, čas a tempo studia si určujete vy sami. Videa jsou předtočená a lze se k nim kdykoliv opakovaně vracet. Na jeho zpracování do maximální praxe jsme si dali velmi záležet. Tato forma není akreditována, tedy nelze na ní čerpat jakýkoliv dotační program.

Jak tedy studium probíhá?

 1. Procházíte si aktuální videa kdykoliv máte čas.
 2. Většina kapitol obsahuje praktický úkol, kterým si ověříte pochopení dané problematiky. S případnými dotazy se můžete obrátit na lektory.
 3. Na každý úkol získáte přímou zpětnou vazbu.
 4. V průběhu studia se můžete na cokoliv zeptat a lektor vám odepíše ve velmi krátkém čase.
 5. Kurz je zakončen obdržením prestižního certifikátu

Aktuální počet studentů (aktualizováno 1x měsíčně) 51

Chci také studovat distančně

35+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.
42 komentářů
Přidat komentář
Jana Zbořilová

Google Tag Manager je magický nástroj, který vám NESKUTEČNĚ usnadní práci a hlavně nebudete muset kvůli všemu volat (a platit) ajťákům! :)
Vážně skvělý kurz - můžu vřele doporučit! :)

Markéta Koutenská

Super kurz, primakurzy mají vysokou úroveň. Lektoří vědí, co učí. Přednášejí jasně, vždy z praxe a zároveň je to velice do hloubky. Za mě kurz na úrovni a můžu jen doporučit těm, kdo ještě váhají. Nebyl to poslední kurz, co jsem u primakurzy.cz absolvovala.

Silvia Wagnerová

Kurz můžu doporučit jak pro lidi, kteří nemají žádnou zkušenost s GTM tak pro ty co se zatím učili samostudiem. GTM jsem již před kurzem používala a kurz mi doplnil souvislosti, které mi chyběly. Kurzy od primakurzy.cz jsem absolvovala již téměř všechny co pořádají a všechny můžu doporučit všemi deseti :) Jsem ráda, že mi před 6 lety jejich reklama prvně vyskočila :)

Radka Kutilova

Jeden z nejkvalitnějších kurzů co jsem za několik let absolvovala. Lektoři vědí, co učí. Nebylo to lehké, mnoho informací, ale co jsem si nezapamatovala v kurzu, tak jsem si znovu poslechla ve videích, která jsou dobře udělaná a hlavně v českém jazyce. Chystám se na další kurz v Prima kurzech. Vřele doporučuji.

HeleHelena Souckova

Bez GTM si práci online marketéra neumím představit a bez tohoto kurzu si práci s nástrojem GTM také neumím představit:) David s námi postupně a velmi přehledně prošel základní i pokročilé nastavení nástroje, jeho možnosti a uplatnění v praxi. Jo a pokud bych náhodou něco zapomněla, tak se k tomu mohu vrátit v online kurzu, což je skvělý bonus:) Opět mě to posunulo dál, takže díky Primakurzy a kurz vřele doporučuji!

Denisa Schäferin Schwarczová

Parádní kurz, který doplňuje znalosti z kurzu Manažer pro IP. David Šolc je skvělý školitel, který ochotně zodpoví všechny vaše dotazy. Velkou výhodou je možnost opakování nabytých informací prostřednictvím videí. Díky moc, doporučuji!

Jakub Huml

Skvělý kurz, který Vám dokáže ušetřit spoustu času.
Vše je skvěle vysvětleno a probráno několikrát ze všech stran.
Pokud si něco nezapamatujete, tak jsou tu online kurzy :)

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

Měřit, měřit a ještě jednou měřit. To je to oč tu běží :-). Díky nátroji Google Tag Manager dokážete na vašem webu zmonitorovat chování zákazníka včetně všech jeho akcí. Díky tomu budete schopni efektivně vyhodnotit, co je na vašem webu chybně a co naopak správně. Navíc na každého uživatele, který splní konkrétní akci (událost) můžete vytvořit remarketingový okruh uživatelů a oslovit ho zpětně vaši reklamou. Nezní to krásně? A to je jen velmi stručné shrnutí tohoto, pro každého markeťáka naprosto nezbytného nástroje.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Založení Google Tag Manager

 02 

Cíle v Google Analytics

 03 

Implementace značek

 04 

Vlastní dimenze a metriky

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Časově neomezená konzultace lektora po ukončení kurzu zdarma.
 • Celý kurz dostanete jako bonus i ve formě videí
 • Veškeré techniky jsou prakticky předváděny na projektech agentury PrimaFuture.cz s.r.o.
 • Lektorem kurzu je David Šolc , který v minulosti vedl oddělení online marketingu v jednom z největších vydavatelství v ČR - Burda Media s.r.o., pod které spadá 12 úspěšných internetových projektů jako je Apetitonline.cz, Elle.cz, Marianne.cz aj. V současné době je David majitelem agentury PrimaFuture.cz s.r.o, která spravuje online marketing desítkám firem v ČR i v zahraničí a tato agentura vytváří a rozvíjí i své vlastní projekty. David je také zakladetelem IT akademie Prima Kurzy, která patří v současné době mezi nejvíce vyhledávané vzdělávací středisko pro oblast on-line marketingu a programování.
 • Moderní a špičkově vybavené učebny.
 • Pro naše studenty jsme také založili poradenskou Facebook skupinu s názvem DigiLife, kde můžete sledovat různé novinky ve světě sociálních sítích, komunikovat s jinými specialisty na online marketing a sociální sítě. 

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Certifikace a ověření naší agentury

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 14 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.


Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

4.5 Hodnotilo 1624 lidí

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN Připravujeme

Zobrazit termíny
Termín se blíží!
Zobrazit termíny