- 

Proč se nebát rekvalifikace

Že není možné během tak krátké doby vstřebat tolik informací a praxe k tomu, abych mohl nastoupit rovnou do oboru? Tak toto je naštěstí pouhá a zbytečná obava. A můžeme ji snadno odbourat díky krásným a povzbudivým referencím našich absolventů. Mnozí z nich bez jakékoli předchozí znalosti oboru nastoupili do renomovaných firem nebo se konečně odhodlali spustit vlastní projekt, k čemuž předtím neměli odvahu.

Manažer pro internetové projekty

Specialista na online marketing je v roce 2015 čtvrtou firmami nejpoptávanější pozicí na pracovním trhu. Přidanou hodnotou našeho kurzu Manažer pro internetové projekty je však ještě vedle dílčích součástí oboru také komplexní pohled na něj. Náš úspěšný absolvent bude schopen nejen vlastnoručně nastavit každou reklamu a spravovat PPC reklamní systémy, optimalizovat webové stránky, nastavit a monitorovat měření návštěvnosti na webu atd, ale navíc bude schopen vyvozovat z těchto poznatků důsledky, detekovat závažné problémy a komplexně zhodnotit a navrhnout další kroky.

Kurz tvorba webových stránek - Webmaster

Profese webmastera spadá do nejčastěji vyhledávané sféry IT. Uplatnění je opravdu široké i různorodé. Náš Kurz tvorby webových stránek - Webmaster pokrývá bohatou startovací výbavu pro začínajícího webmastera. Absolvent je schopen vytvořit plně funkční webové stránky postavené na redakčním systému, vytvořit grafickou podobu webu, navrhnout stránky s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače, propojit web s profily sociálních sítí, napojit web na analytické prostředí a mnoho dalšího.

Rekvalifikační kurz Programátor

Z hlediska žádanosti pozice programátora současně kraluje mezi všemi ostatními. Rekvalifikační kurz Programátor je naší novinkou s neméně zajímavým obsahem. První studenty přivítáme v září, ale z hlediska jeho kvality jsme si naprosto jisti. Stejně jako předchozí dva kurzy i kurz Programátor bude veden špičkovým odborníkem a nadšeným praktikem. Nakonec, přesvědčte se sami ;)

Nově v nabídce i rekvalifikace v Brně.

Zdroj: Jobs.cz

Image courtesy of nirots at FreeDigitalPhotos.net