O lektorovi

David je uznávanou osobou ve světě online marketingu. Již před více než 12 lety začínal se SEO a poté, co se začala otevírat kapitola PPC reklam a sociálních sítí, se vydal i touto velmi zajímavou cestou. Není pro něho problém dostat každou webovou stránku na první místa ve vyhledávačích, cokoliv změřit přes webovou analytiku a spravovat efektivně sociální sítě. 

Získané znalosti David často předává jiným na svých velmi navštěvovaných školeních. Jeho školeními prošlo více než 10 000 klientů.

Davidova práce

Kariéra v médiích

David začínal s online marketingem již ve 20 letech jako konzultant v Českých Budějovicích. Poté se rozhodl přestěhovat do Prahy, kde řídil oddělení online marketingu ve vydavatelství Hachette Filipacchi (nyní Burda Praha). Měl také na starosti portály jako jsou Apetitonline.cz, Autohit.cz, Marianne.cz a mnoho dalších.

Založení vlastní agentury

V roce 2010 založil vlastní agenturu PrimaFuture.cz s.r.o. Za dobu 14 let se stala tato agentura známým hráčem na poli online marketingových poradenských agentur.

IT Akademie Primakurzy.cz

Nekvalita prací v online marketingu u mnoha firem a existence pouze krátkodobých a často předražených školení ho vedla v roce 2012 k nápadu založit v Česku v té době úplně první dlouhodobý akreditovaný kurz online marketingu pod značkou Prima Kurzy. Postupem času se projekt Prima Kurzy rozrostl o další zajímavé dlouhodobé i kratkodobé specializované kurzy.

Zakladatel úspěšných Facebook skupin

David je zakladatelem nejúspěšnějších Facebookových skupin v oblasti digitálního marketingu Spravujeme sociální sítě, Spravujeme PPC reklamu CZ/SK a DigiLife, kde také aktivně radí a pomáhá stovkám uživatelů s jejich problémy se správou PPC reklam či sociálních sítí.

Ukázky práce

Dotykačka

Pro dvojku na trhu v oblasti prodeje registračních pokladen David spravuje PPC reklamy.

Uzeniny Krahulík

Přední český výrobce lahodných uzenin. David pro tuto společnost zajišťuje reklamy na Facebooku.

Šikland

Pro největší přírodní zábavní park v Česku Šikland David spravuje PPC reklamu v Ads, Skliku a Facebook Ads. Samozřejmostí je i poradenství ve správě Facebookového profilu.

Bonaloka.cz

Komplexní online marketing pro distributora produktů obsahující nejsilnější antioxidant Astaxanthin.

Schill Dental Clinic

Největší zubní klinika na Slovensku, která má své působení i v Praze. Zde má David na starosti celkovou propagaci online marketingu včetně SEO.

RE/MAX Alfa

Dlouhodobě nejúspěšnější česká pobočka sítě RE/MAX. David se stará o dynamický remarketing na Facebooku, komplexní správu PPC reklam ve vyhledávací a obsahové síti.

Čedok

Nejstarší cestovní kancelář v Česku není potřeba představovat. David zde zajišťuje kompletní servis v oblasti Facebook marketingu a správy profilu.

Dafit.cz

Největší velkoobchod v kategorii sportovní výživy s osmi kamennými pobočkami v Praze. David pro tohoto fitness giganta zajišťuje komplexní nastavení PPC reklam v Google Ads, Skliku, FB a  IG a také webovou analytiku.

Abychom nemluvili jen o práci

Také velmi rád často cestuje, ale za digitálního nomáda se nepovažuje. Bez toho, aby nebyl fyzicky součástí firmy a nemohl tak v Česku školit by si život nedokázal představit. Je velkým milovníkem zvířat, dobré kávy a vína.

Vybraní klienti

Školené kurzy