- 

Studium online marketingu v Brně

Mrkněte na nejvíce hodnocený kurz digitálního marketingu v Brně

V současné éře digitálních médií jsou online marketéři pro podnikatele významnými zaměstanci či spolupracovníci, kteří mají moc oslovit co nejvíc uživatelů na internetu. Jak z názvu vyplývá, jde o veškerý marketing v prostředí internetu. To je všeříkající a také velmi obsáhlé. Online marketing zahrnuje tak odlišné disciplíny jako webdesign, copywriting, SEO, PPC reklamu, webovou analytiku, komunikaci v online sociálních sítích a mnoho dalšího.

Zájemců, kteří by se chtěli naučit či vylepšit svoje znalosti v tomto oboru je nespočet. Problémem je, že tento obor se na našich školách téměř nevyučuje, a tak zájemci musí využít některý z placených kurzů, které se v ČR nabízejí pokud nejsou samouci. U těchto kurzů však často může být velkým problémem jejich kvalita, neznalost problematiky či nulové zkušenosti lektora z praxí. 

Tento obor v posledních letech zažívá opravdu velký progres a online marketéři jsou na trhu práce “horkým zbožím”. Nejinak tomu tak je i v našem druhém největším městě, v Brně. Stejně jako ve všech větších městech, tak i firmy v Brně nutně potřebují mít dobře propracovanou propagaci své firmy ve vodách internetu. 

Pokud jste se rozhodli, že chcete žít život “online markeťáka” je Brno rozhodně jednou z nejlepších destinací, aby jste byli spokojeni. O nabídky na dobře placenou práci úspěšných a prosperujících firem nebudete mít nouzi. Navíc si můžete užívat zázemí tohoto krásného města se všemi jeho výhodami. No a řekněte samy, kde jinde na světě můžete jet do práce “šalinou” (myšleno tramvaj:) )

Kurz online marketingu vyučovaný v Brně od PrimaKurzy.cz 

Pokud do světa online marketingu chcete opravdu proniknout, máme pro vás nejvíce hodnocený kurz internetového marketingu v Česku “Manažer pro internetové projekty”, který nyní navíc můžete absolovovat přímo na naší brněnské pobočce.