- 

Vyberte si školení Excelu

Primakurzy.cz si pro vás připravili další ze svých profesionálních školení. Tentokrát se s námi můžete naučit práci v tabulkovém nástroji MS Excel. Pokud zatím nemáte žádne zkušenosti s tímto programem, doporučujeme vám navštívit naše školení MS Excel pro začátečníky.

Na tomto našem školení MS Excel pro začátečníky se studenti naučí postupy pro orientaci v aplikaci Microsoft Excel a ovládání základních prvků. Ukážeme si, jak řadit záznamy v tabulce, podíváme se na základní matematické, časové a textové funkce a vytvoříme si přehledné a poutavé grafy. Výuka probíhá tak, že nejprve společně probereme danou látku, ukážeme si využití na příkladech z praxe a následně zodpovíme případné dotazy k tématu. Po celou dobu je náš lektor Jakub připraven komukoliv individuálně pomoci, pokud nebude danému tématu úplně rozumět.

   Přejít na Excel pro začátečníky

Pokud už jste se základy MS Excel seznámeni někdy z minulosti, popřípadě z našeho kurzu pro začátečníky a chtěli by jste se v MS Excel ještě více zdokonalit a ovládat ho na profesionálnější úrovni, máme pro vás druhé z našich školení - MS Excel pro pokročilé.

V tomto obsáhlém školení se zaměřujeme na funkce pro pokročilé využití Excelu. Představíme si možnosti kontingenčních tabulek a grafů a práci si nimi. Naučíte se efektivně analyzovat data, tvorbu složitějších modelů a přehledů. Na praktických ukázkách s podrobným výkladem uvidíte, jak lze pokročilé nástroje využít k úspoře času a zefektivnění práce s Excelem.

Po absolovování obou těchto našich kurzů MS Excel pro začátečníky i MS Excel pro pokročilé se stanete opravdovými odoborníky v tomto tabulkovém nástroji, a veškeré získané znalosti velmi jistě využijete ve vašem budoucím profesním životě.

Mrkněte na Excel pro pokročilé