Termíny

Co se naučíte

Láká vás práce v nástroji Photoshop? Chcete umět pracovat s fotografiemi, vytvářet bannery i další grafické materiály? Naučíme vás nejdůležitější funkce a postupy z praxe.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady

 • Dosažení 15 let věku.
 • Základní znalost obsluhy počítače a práce na internetu.

Cena kurzu

Cena s 21% DPH5 500 Kč

Běžná cena

6 500 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 275 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 21.7.2024
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Formy studia

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Seznam termínů: Neupřesněno
Termín připravujeme...
Termín
Neupřesněno
Školení
3 dny
Čas školení
08:30 - 15:30
Kapacita
Obsazeno 2 / 10
Cena
5 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 6 500 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám e-mail
Platnost akční ceny do 21.7.2024
Termín bude otevřen

35+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.
42 komentářů
Přidat komentář
Michaela Grossmannová

Tento kurz Photoshop osobně velmi doporučuji. Velké díky jak spolužákům, se kterými jsme se opravdu nenudili, tak hlavně i Františkovi, který měl s námi trpělivost a vše dokázal srozumitelně vysvětlit. Dle mého názoru je kurz vhodný jak pro ty, co s Photoshopem teprve začínají, tak i pro ty co v něm mají nějaké zkušenosti. Po konci kurzu jsem měla pocit, že všechny informace, které nám František celé 3 dny předával, tak najednou do sebe zapadly a začala jsem se v programu dobře orientovat. Františkovi touto cestou ještě jednou moc děkuju a kdo nad kurzem uvažuje, tak můžu rozhodně doporučit :)

Martin Lípa

Skvělý kurz, který rozhodně doporučuji jak začátečníkům, tak mírně pokročilým uživatelům Photoshopu. I přes nějaké zkušenosti, které s tímto softwarem mám, jsem se dozvěděl obrovské množství užitečných informací a vše jsem si určitým způsobem utřídil. František je velice dobrý a trpělivý lektor, díky praktickým úkolům celý kurz utekl jak voda a moc mě to bavilo. Vřele doporučuji a jsem moc rád, že jsem se pro tento kurz rozhodl.

Markéta Markéta

Kurz je vhodný jak pro začátečníky tak pro mírně pokročilé. Probírá se toho docela dost a nejvíce si z toho odnesou ti, kteří už mají s Photoshopem nějaké předchozí zkušenosti. Nás ostatní může uklidnit, že František má svatou trpělivost a vždy ochotně pomůže. Prostory jsou dobře vybaveny kuchyňkou, jídelnou, dobrým kávovarem, čaji, mlékem, ledničkou apod. Kurz doporučuji!

Dahlia Black

Kurz s Františkem byl velmi užitečný a moc hezky nachystaný. Hodí se jak pro začátečníky, tak i mírně pokročilé. V průběhu 3 dnů jsme si na několika připravených úkolech vyzkoušeli, jaké funkce má Photoshop a naučili se trochu od všeho, co by se začínajícím grafikům mohlo hodit. Určitě jej doporučuji i dalším, které Photoshop láká :)

Hana Adamcová

Kurz byl velice dobře připravený, postupy, úkoly, vše vysvětleno a procivčeno. S Photoshopem jsme měla zkušenost, ale jako smouk, a až ted mi docvakly některé souvislosti a další práce. délak kurzu - 3 dny- je naprosto opodstatněná. Určitě doporučuji. František byl lektor s velkou trpělivostí.

Jiří Pachman

Skvělý kurz. Ideální pro ty, kteří už mají s Photoshopem nějaké zkušenosti. Ti co však zkušenosti ještě nemají, se rozhodně nemusí obávat. Během těch tří dnů se vše bez problémů naučí. Určitě doporučuji.

Jitka Vancová

Kurz mi velice pomohl, s Photoshopem jsem na kurzu začínala, a díky kurzu jsem se v něm velice rychle zorientovala. Děkuji Františkovi za trpělivost s jakou zodpovídal naše dotazy. Kurz vřele doporučuji.

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

 • Láká vás práce v nejpoužívanějším grafickém nástroji Adobe Photoshop? Kromě detailního přehledu jak pracovat s tímto nástrojem vás naše několikadenní školení naučí vytvářet grafické podklady pro online marketingové aktivity různých typů společností. Budete umět navrhnout bannery pro reklamy na Facebooku, Googlu či Skliku. Veškerá tvorba vychází na ukázkách z praxe naší společnosti, tedy naučíte se to, co v oblasti grafiky funguje naší digitální agentuře pro desítky našich klientů.
 • Navíc v případě zájmu dostanete po ukončení kurzu od našeho lektora další zadání a danou práci vám zdarma vyhodnotí. Efektivnost kurzu je tak zaručena a vy budete na svou finální práci velmi pyšní
 • Photoshop je primárně určen pro úpravu fotografií a proto se na kurzu nebudeme věnovat pouze tvorbě reklam. Ukážeme co jsou masky a jak s nimi pracovat, jak změnit barvu u vybraných objektů na fotografii, jak vytvořit koláž a přizpůsobit barvy nebo jak nechat zmizet objekt, který na fotografii nechceme. Samozřejmě si ukážeme jak vytvořit černobílou fotografii, jakým způsobem nastavit kontrast, jas, expozici a další vlastnosti. Na programu je i úprava postavy a retušování obličeje.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Úvod do grafiky

 02 

Grafická tvorba

 03 

Úprava fotografií

 04 

Bonus !

Ukázky studentských prací

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

Hlavní důvody proč si vybrat tento kurz?

 • Tento kurz Photoshopu dosáhl více než 35+ recenzí a získal tak prestižní status  ověřeno studenty.
 • Hodinová dotace 3 dny (20 vyučovacích hodin), která zaručuje vysokou efektivnost kurzu.
 • Obrovsky rostoucí poptávka po graficích v digitálních agenturách.
 • Garance, že budete schopni navrhnout nejpodstatnější reklamní grafiku pro online marketingové prostředí.
 • Lektor s dlouholetou praxí.
 • Konzultace s lektorem i po ukončení kurzu zcela zdarma.
 • Moderní a plně vybavené učebny na Praze 7.
 • Výborná dostupnost MHD - metro Nádraží Holešovice trasa C.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Fotogalerie

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

>
4.4 Hodnotilo 913 lidí
*}

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN Připravujeme

Zobrazit termíny
E-mailové novinky

Odebírat náš newsletter se vyplatí!

Přidejte se k více než 11 400+ uživatelům a získávejte atraktivní novinky v našich kurzech, které šetří váš čas.

Termín se blíží!
Zobrazit termíny