Co se naučíte

Chcete umět programovat, bez složitých kódů a databází? Kurz JavaScript je řešení. Naučíme vás nejpopulárnější jazyk na světě. Vše prakticky.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady

 • Základní znalosti HTML a CSS
 • dosažení 15 let věku

Cena kurzu

Cena s 21% DPH18 500 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 500 Kč.

Možnosti úhrady kurzu

 • Připravujeme

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

20+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.
29 komentářů
Přidat komentář
Richard Polák

Znáte to, leta letoucí něco používáte, co máte okoukané, ale tak nějak nevíte, jak přesně to vlastně funguje. Víte, co máte udělat, aby
se něco stalo, ale proč to tak je, to už je trochu něco jiného. Já jsem se rozhodl, že se vrhnu na #react, ale uvědomil jsem si, že i přesto, že JS používám už přes dvacet let, stále jsou bílá místa na mapě, o kterých nic nevím. A tak jsem se i po těch letech vrhnul na začátečnický kurz, abych ty základy posílil, než na ně začnu stavět dál. A víte co? V těch sedmi dnech bylo tolik aha momentů, kdy se mi konečně "rozsvítilo", že jsem to ani nečekal - a nebyly to zdaleka jen věci kolem JS. Takže díky Tondo ‍

Petr Guba

S kurzem JS jsem byl nadšen a Tonda vše srozumitelně podal

Lenka Morávková

Kurz Javascriptu jsem absolvovala po kurzu programátor www aplikací a byla jsem nad míru spokojena! :) Tonda je super a dokáže všechno hezky podat a snáz se to vše pochopí. Naučili jsme se rozpohybovat web pomocí JS, používat knihovny a i super vychytávky a trendy, co se týče CSS. Kurz byl boží! Tonda je super učitel, který vždy rád se vším pomůže :)
Děkuji moc za velkou podporu a pomoc :) (bš)

Romana Prošková

Tondo, Kubo a Prima Kurzy, děkuji, děkuji, děkuji! Seminář "Webmaster" mám za sebou rok, "Java Script" pár dní a právě pracuji na dynamice dosud statických stránek, které jsem vytvořila, a ono to funguje :-). Přesně kvůli tomu jsem k Tondovi šla, abych se naučila webovky rozpohybovat, šablony mě nebaví! Sice mi ještě chvíli potrvá, než si to všechno sedne, přece jen jsem žena s nelogickým a nematematickým myšlením a v pokročilém věku, ale jsem nadšená! Myslím, že si vás dám ještě do třetice - Grafika. Ať se daří! RP

Petr Konupčík

Cílem návštěvy kurzu bylo posunutí se dál v možnostech tvorby webu. Cíl se podařil :) Určitě doporučuji základní znalost HTML a CSS, ale není to podmínka. Tonda je skvělý instruktor - vysvětlí, počká, pomůže. Jako obrovské plus vidím "firemní" rozhraní, díky kterému můžete vnímat každé slovo lektora a zároveň sledovat, co píše a poté si text třeba jen zkopírovat - velmi to pomůže. Takže díky a snad někdy příště :)

Tomáš Andrš

Šel jsem do kurzu, abych si utřídil znalosti (JS/jQuery), které jsem získal googlením apod. Očekával jsem, že si v tom udělám pořádek a to se taky stalo. Po kurzu je mi jasné jak zameřit elementy, nastavovat jejich chovani, změnit jim tvar, animovat a dalsi spoustu věcí. Doporučuj základní znalost HTML a CSS (lépe se pak soustředí na vlastni JS). Tonda vede kurz v přátelském duchu a když má někdo problém tak vše vysvětlí...za mě pecka a moc díky;-)

Stella Fecková

Tondo je opravdu suprovský lektor. Probrali jsme .js od začátku a získali jsme od lektora hodně užitečných informací. Děkuji, Tondo. Ať se ti nadále daří a těším se na tebe u programátorů.

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

Chcete umět programovat, ale nevíte, kde začít? Nejjednodušší je naučit se JavaScript.

JavaScript je nejpopulárnější jazyk na světě. Je zábavný, jednoduchý, a v posledních letech je programátorskou komunitou i digitálním světem hodně podporován různými nástroji a rozšiřujicími dopňky.

Nestačí vám to? Zde jsou další důvody, proč je toto perfektní start.

Univerzální jazyk
Tento jazyk najdete i na místech, kde byste to ani nečekali. Kromě toho, že se dnešní moderní stránky se bez JavaScriptu neobejdou (animace, validace, hudba, video, interaktivita, aj.), tak můžete na tento úžasný jazyk narazit i v mobilních aplikacích, na serverech, v televizích a v mikročipech. Jakékoliv zařízení, na které si vzpomenete, může mít pod kapotou JavaScript. Můžete se pustit do programování her, uživatelského rozhraní, animací a grafů.

Vysoká poptávka u firem
Nezáleží na tom jestli firma, která vytváří stránky, bude mít na backendu PHP, Javu nebo .NET, na frontendu se nikdo bez JavaScriptu neobejde. Po JavaScriptových developerech je velký hlad a společnosti jsou často ochotné přijmout i juniorského programátora. Rozhodně je lukrativní mít tuto schopnost ve svém arzenálu.

Můžete začít hned
Myslím to vážně. Máte počítač? Máte prohlížeč? Nic víc nepotřebujete. Žádné programy navíc nemusíte instalovat a s konfigurací si taky nelámejte hlavu. Snadný start je jeden z důvodů, proč je tato volba pro mnohé tak aktrativní.

Nejpoužívanější jazyk na planetě
Díky všem těmto výhodám není pak divu, že je JavaScript nejpopulárnější jazyk na světě (už šestý rok v řadě). A jeho oblíbenost stále roste s nástupem JavaScriptových knihoven jako jsou Node.js, AngularJS a Reactu. Čím větší komunita, tím snadněji naleznete odpovědi na své problémy. Váš dotaz je na internetu vyřešem lidmi po celém světe behěm pár minut. S tím se pojí i nespočet návodů, ukázek a tutoriálů, které vám pomohou se v oboru zdokonalovat.

Největší zásoba doplňků a knihoven
Proč pracně psát něco, co už jiný udělal. Na internetu je obrovské množství volně dostupného kódu, který můžete použít pro zpestření vašich stránek. Fotogalerie, efekty, animace, výpočty a spousta dalších věcí čeká až je použijete, a to uplně zdarma a bez námahy.

Začněte s námi

Náš kurz je navíc velmi obsáhlý. Nejde jen o nějaký 1-2denní workshop, ale kurz má dotaci rovných 7 dní. Zdá se vám to dlouhé? Věřte, že pro kurz JavaScriptu je daná hodinová dotace nutná a pokryje vše potřebné a vy neodejdete jen se základními informacemi, ale s tím, že si danou problematiku osaháte v praxi a budete ji ovládát!

Nově nabyté znalosti využijete nejen při tvorbě interaktivních webových stránek, ale i při tvorbě skriptů nebo programování aplikací. Váš arzenál možností si rozšíříte o animace, validaci, dynamické vykreslování, vyskakovací okna, našeptávač, hudbu, a dokonce i video. Webmaster profilovaný JavaScriptem je samostatný pracovník, který má nástroje k realizaci všech svých kreativních nápadů.

Tento kurz je zároveň vaší vstupní bránou do světa programování. Programovací principy JavaScriptu jsou aplikovatelné i na jiné jazyky. Pokud se budete v budoucnu chtít naučit jakýkoliv jiný jazyk, můžete mít jistotu, že nebudete začínat od nuly. Úžasné, že?

Narozdíl od kurzu Programátor www aplikací je tento kurz technicky méně náročný a nabízí větší tvůrčí svobodu. Je vhodný pro lidi, kteří mají kreativního ducha a chtějí se věnovat programování bez nutnosti učit se složité algorimy a databáze. 

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Teoretický úvod

 02 

Vývojářské prostředí

 03 

Syntaxe jazyka a principy programování

 04 

Spojení JS a webové stránky

 05 

Použití nejpopulárnějších JavaScriptových doplňků

 06 

Vytváření vlastních JavaScriptových vychytávek

Ukázkové demo

Podívejte se na naší ukázku interaktivní stránky. Všechny pohyblivé prvky a animace budete po kurzu umět vytvořit. Javascript nepřidává stránce pouze jen vzhled, ale i nové funkcionality.

Zahrajte si hru

Lektor vám předá cenné znalosti nejen z oblasti webových stránek. Naučíte se různé algoritmy a struktury. Naprogramujte si třeba hru v JavaScriptu.

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Vyčerpali jste možnosti HTML+CSS a toužíte se posunout dál.
 • Celý kurz obdržíte zpracovaný i ve formě detailních videí 
 • Chcete umět programovat, ale nejste si jisti s tím, kde začít.
 • Potřebujete své webové stránky pozvednout na novou úroveň.
 • Po kurzu si celé školení můžete zopakovat ve formě videí. Tempo si určíte sami.
 • Žádné zdlouhavé bloudění. Naše školící prostory se nacházejí jen 3 minuty chůze od metra C.
 • Získáte certifikát o úspěšném ukončení kurzu.
 • Narazili jste po kurzu na nějakou věc, která vám není jasná? Rady lektora máte i po kurzu zcela zdarma.
 • Narozdíl od konkurenčních kurzů, nejde jen o 1-2denní workshop, ale kurz má dotaci 7 dní a je tedy zdaleka nejkomplexnější ze všech.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Fotogalerie

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Nenašli jste hledaný kurz?

Měli byste zájem o nové kurzy? Zahlasujte z následujících nebo přidejte nový.

 • Napište jaký kurz byste chtěli přidat v rámci Pouze on-line
>
4.5 Hodnotilo 1557 lidí
*}

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN Připravujeme

Zobrazit termíny
E-mailové novinky

Odebírat náš newsletter se vyplatí!

Přidejte se k více než 11 400+ uživatelům a získávejte atraktivní novinky v našich kurzech, které šetří váš čas.

Termín se blíží!
Zobrazit termíny