Termíny

Co se naučíte

Chcete umět programovat, bez složitých kódů a databází? Kurz JavaScript je řešení. Naučíme vás nejpopulárnější jazyk na světě. Vše prakticky.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady

 • Základní znalosti HTML a CSS
 • dosažení 15 let věku

Cena kurzu

Cena s 21% DPH10 000 Kč

Běžná cena

18 500 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 925 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 31.10.2021
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Termíny konání kurzů

Začíná za 109 dní
Termín 14.2. - 23.2.2022
Školení 7 dní, výuka PO - ČT viz kalendář
Čas školení 08:00 - 15:00
Kapacita Obsazeno 4 /10
Cena
10 000 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 18 500 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv bezplatně před jeho zahájením stornovat.
Rezervovat termín
Platnost akční ceny do 31.10.2021
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín Neupřesněno
Školení 7 dní, výuka PO - ČT viz kalendář
Čas školení 08:00 - 15:00
Kapacita Obsazeno 2 /10
Cena
10 000 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 18 500 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv bezplatně před jeho zahájením stornovat.
Zanechte nám Váš e-mail
Platnost akční ceny do 31.10.2021
Termín bude otevřen

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

Chcete umět programovat, ale nevíte, kde začít? Nejjednodušší je naučit se JavaScript.

JavaScript je nejpopulárnější jazyk na světě. Je zábavný, jednoduchý, a v posledních letech je programátorskou komunitou i digitálním světem hodně podporován různými nástroji a rozšiřujicími dopňky.

Nestačí vám to? Zde jsou další důvody, proč je toto perfektní start.

Univerzální jazyk
Tento jazyk najdete i na místech, kde byste to ani nečekali. Kromě toho, že se dnešní moderní stránky se bez JavaScriptu neobejdou (animace, validace, hudba, video, interaktivita, aj.), tak můžete na tento úžasný jazyk narazit i v mobilních aplikacích, na serverech, v televizích a v mikročipech. Jakékoliv zařízení, na které si vzpomenete, může mít pod kapotou JavaScript. Můžete se pustit do programování her, uživatelského rozhraní, animací a grafů.

Vysoká poptávka u firem
Nezáleží na tom jestli firma, která vytváří stránky, bude mít na backendu PHP, Javu nebo .NET, na frontendu se nikdo bez JavaScriptu neobejde. Po JavaScriptových developerech je velký hlad a společnosti jsou často ochotné přijmout i juniorského programátora. Rozhodně je lukrativní mít tuto schopnost ve svém arzenálu.

Můžete začít hned
Myslím to vážně. Máte počítač? Máte prohlížeč? Nic víc nepotřebujete. Žádné programy navíc nemusíte instalovat a s konfigurací si taky nelámejte hlavu. Snadný start je jeden z důvodů, proč je tato volba pro mnohé tak aktrativní.

Nejpoužívanější jazyk na planetě
Díky všem těmto výhodám není pak divu, že je JavaScript nejpopulárnější jazyk na světě (už šestý rok v řadě). A jeho oblíbenost stále roste s nástupem JavaScriptových knihoven jako jsou Node.js, AngularJS a Reactu. Čím větší komunita, tím snadněji naleznete odpovědi na své problémy. Váš dotaz je na internetu vyřešem lidmi po celém světe behěm pár minut. S tím se pojí i nespočet návodů, ukázek a tutoriálů, které vám pomohou se v oboru zdokonalovat.

Největší zásoba doplňků a knihoven
Proč pracně psát něco, co už jiný udělal. Na internetu je obrovské množství volně dostupného kódu, který můžete použít pro zpestření vašich stránek. Fotogalerie, efekty, animace, výpočty a spousta dalších věcí čeká až je použijete, a to uplně zdarma a bez námahy.

Začněte s námi

Náš kurz je navíc velmi obsáhlý. Nejde jen o nějaký 1-2 denní workshop, ale kurz má dotaci rovných 7 dní. Zdá se vám to dlouhé? Věřte, že pro kurz JavaScriptu je daná hodinová dotace nutná a pokryje vše potřebné a vy neodejdete jen se základními informacemi, ale s tím, že si danou problematiku osaháte v praxi a budete ji ovládát!

Nově nabyté znalosti využijete nejen při tvorbě interaktivních webových stránek, ale i při tvorbě skriptů nebo programování aplikací. Váš arzenál možností si rozšíříte o animace, validaci, dynamické vykreslování, vyskakovací okna, našeptávač, hudbu, a dokonce i video. Webmaster profilovaný JavaScriptem je samostatný pracovník, který má nástroje k realizaci všech svých kreativních nápadů.

Tento kurz je zároveň vaší vstupní bránou do světa programování. Programovací principy JavaScriptu jsou aplikovatelné i na jiné jazyky. Pokud se budete v budoucnu chtít naučit jakýkoliv jiný jazyk, můžete mít jistotu, že nebudete začínat od nuly. Úžasné, že?

Narozdíl od kurzu Programátor www aplikací je tento kurz technicky méně náročný a nabízí větší tvůrčí svobodu. Je vhodný pro lidi, kteří mají kreativního ducha a chtějí se věnovat programování bez nutnosti učit se složité algorimy a databáze. 

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Teoretický úvod

 02 

Vývojářské prostředí

 03 

Syntaxe jazyka a principy programování

 04 

Spojení JS a webové stránky

 05 

Použití nejpopulárnějších JavaScriptových doplňků

 06 

Vytváření vlastních JavaScriptových vychytávek

Ukázkové demo

Podívejte se na naší ukázku interaktivní stránky. Všechny pohyblivé prvky a animace budete po kurzu umět vytvořit. Javascript nepřidává stránce pouze jen vzhled, ale i nové funkcionality.

Zahrajte si hru

Lektor vám předá cenné znalosti nejen z oblasti webových stránek. Naučíte se různé algoritmy a struktury. Naprogramujte si třeba hru v JavaScriptu.

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Vyčerpali jste možnosti HTML+CSS a toužíte se posunout dál.
 • Celý kurz obdržíte zpracovaný i ve formě detailních videí 
 • Chcete umět programovat, ale nejste si jisti s tím, kde začít.
 • Potřebujete své webové stránky pozvednout na novou úroveň.
 • Po kurzu si celé školení můžete zopakovat ve formě videí. Tempo si určíte sami.
 • Žádné zdlouhavé bloudění. Naše školící prostory se nacházejí jen 3 minuty chůze od metra C.
 • Získáte certifikát o úspěšném ukončení kurzu.
 • Narazili jste po kurzu na nějakou věc, která vám není jasná? Rady lektora máte i po kurzu zcela zdarma.
 • Narozdíl od konkurenčních kurzů, nejde jen o 1-2 denní workshop, ale kurz má dotaci 7 dní a je tedy zdaleka nejkomplexnější ze všech.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Recenze od studentů

20+

27 komentářů
Přidat komentář
Lenka Morávková

Kurz Javascriptu jsem absolvovala po kurzu programátor www aplikací a byla jsem nad míru spokojena! :) Tonda je super a dokáže všechno hezky podat a snáz se to vše pochopí. Naučili jsme se rozpohybovat web pomocí JS, používat knihovny a i super vychytávky a trendy, co se týče CSS. Kurz byl boží! Tonda je super učitel, který vždy rád se vším pomůže :)
Děkuji moc za velkou podporu a pomoc :) (bš)

Romana Prošková

Tondo, Kubo a Prima Kurzy, děkuji, děkuji, děkuji! Seminář "Webmaster" mám za sebou rok, "Java Script" pár dní a právě pracuji na dynamice dosud statických stránek, které jsem vytvořila, a ono to funguje :-). Přesně kvůli tomu jsem k Tondovi šla, abych se naučila webovky rozpohybovat, šablony mě nebaví! Sice mi ještě chvíli potrvá, než si to všechno sedne, přece jen jsem žena s nelogickým a nematematickým myšlením a v pokročilém věku, ale jsem nadšená! Myslím, že si vás dám ještě do třetice - Grafika. Ať se daří! RP

Petr Konupčík

Cílem návštěvy kurzu bylo posunutí se dál v možnostech tvorby webu. Cíl se podařil :) Určitě doporučuji základní znalost HTML a CSS, ale není to podmínka. Tonda je skvělý instruktor - vysvětlí, počká, pomůže. Jako obrovské plus vidím "firemní" rozhraní, díky kterému můžete vnímat každé slovo lektora a zároveň sledovat, co píše a poté si text třeba jen zkopírovat - velmi to pomůže. Takže díky a snad někdy příště :)

Tomáš Andrš

Šel jsem do kurzu, abych si utřídil znalosti (JS/jQuery), které jsem získal googlením apod. Očekával jsem, že si v tom udělám pořádek a to se taky stalo. Po kurzu je mi jasné jak zameřit elementy, nastavovat jejich chovani, změnit jim tvar, animovat a dalsi spoustu věcí. Doporučuj základní znalost HTML a CSS (lépe se pak soustředí na vlastni JS). Tonda vede kurz v přátelském duchu a když má někdo problém tak vše vysvětlí...za mě pecka a moc díky;-)

Načíst další komentáře (celkem 10)

Příběhy studentů

Příběhy studentů, se kterými se nám podařilo udělat rozhovor po absolvování kurzu.

Lektor a garant kurzu

Tonda Truong

Tonda je srdcař každým coulem. Ještě více než programování má rád studenty, kteří se chtějí programovat naučit.

Více o lektorovi

Fotogalerie

Nenašli jste hledaný kurz?

Měli byste zájem o nové kurzy? Zahlasujte z následujících nebo přidejte nový.

 • Napište jaký kurz byste chtěli přidat v rámci Programování
4.5 Hodnotilo 1455 lidí
Termín se blíží!
Zobrazit termíny