Kurz (školení) JavaScript Praha
Darujte vzdělání jako nejlepší dárek Vybrat poukaz
Termíny

Typ kurzu

Dlouhodobý kurz

Vstupní předpoklady

 • Základní znalosti HTML a CSS
 • dosažení 18 let věku

Popis

Chcete umět programovat, ale nevíte, kde začít? Nejjednodušší je naučit se JavaScript.

JavaScript je nejpopulárnější jazyk na světě. Je zábavný, jednoduchý, a v posledních letech je programátorskou komunitou i digitálním světem hodně podporován různými nástroji a rozšiřujicími dopňky.

Nestačí vám to? Zde jsou další důvody, proč je toto perfektní start.

Univerzální jazyk
Tento jazyk najdete i na místech, kde byste to ani nečekali. Kromě toho, že se dnešní moderní stránky se bez JavaScriptu neobejdou (animace, validace, hudba, video, interaktivita, aj.), tak můžete na tento úžasný jazyk narazit i v mobilních aplikacích, na serverech, v televizích a v mikročipech. Jakékoliv zařízení, na které si vzpomenete, může mít pod kapotou JavaScript. Můžete se pustit do programování her, uživatelského rozhraní, animací a grafů.

Vysoká poptávka u firem
Nezáleží na tom jestli firma, která vytváří stránky, bude mít na backendu PHP, Javu nebo .NET, na frontendu se nikdo bez JavaScriptu neobejde. Po JavaScriptových developerech je velký hlad a společnosti jsou často ochotné přijmout i juniorského programátora. Rozhodně je lukrativní mít tuto schopnost ve svém arzenálu.

Můžete začít hned
Myslím to vážně. Máte počítač? Máte prohlížeč? Nic víc nepotřebujete. Žádné programy navíc nemusíte instalovat a s konfigurací si taky nelámejte hlavu. Snadný start je jeden z důvodů, proč je tato volba pro mnohé tak aktrativní.

Nejpoužívanější jazyk na planetě
Díky všem těmto výhodám není pak divu, že je JavaScript nejpopulárnější jazyk na světě (už šestý rok v řadě). A jeho oblíbenost stále roste s nástupem JavaScriptových knihoven jako jsou Node.js, AngularJS a Reactu. Čím větší komunita, tím snadněji naleznete odpovědi na své problémy. Váš dotaz je na internetu vyřešem lidmi po celém světe behěm pár minut. S tím se pojí i nespočet návodů, ukázek a tutoriálů, které vám pomohou se v oboru zdokonalovat.

Největší zásoba doplňků a knihoven
Proč pracně psát něco, co už jiný udělal. Na internetu je obrovské množství volně dostupného kódu, který můžete použít pro zpestření vašich stránek. Fotogalerie, efekty, animace, výpočty a spousta dalších věcí čeká až je použijete, a to uplně zdarma a bez námahy.

Začněte s námi

Náš kurz je navíc velmi obsáhlý. Nejde jen o nějaký 1-2 denní workshop, ale kurz má dotaci rovných 10 dní. Zdá se vám to dlouhé? Věřte, že pro kurz JavaScriptu je daná hodinová dotace nutná a pokryje vše potřebné a vy neodejdete jen se základními informacemi, ale s tím, že si danou problematiku osaháte v praxi a budete ji ovládát!

Nově nabyté znalosti využijete nejen při tvorbě interaktivních webových stránek, ale i při tvorbě skriptů nebo programování aplikací. Váš arzenál možností si rozšíříte o animace, validaci, dynamické vykreslování, vyskakovací okna, našeptávač, hudbu, a dokonce i video. Webmaster profilovaný JavaScriptem je samostatný pracovník, který má nástroje k realizaci všech svých kreativních nápadů.

Tento kurz je zároveň vaší vstupní bránou do světa programování. Programovací principy JavaScriptu jsou aplikovatelné i na jiné jazyky. Pokud se budete v budoucnu chtít naučit jakýkoliv jiný jazyk, můžete mít jistotu, že nebudete začínat od nuly. Úžasné, že?

Narozdíl od kurzu Programátor www aplikací je tento kurz technicky méně náročný a nabízí větší tvůrčí svobodu. Je vhodný pro lidi, kteří mají kreativního ducha a chtějí se věnovat programování bez nutnosti učit se složité algorimy a databáze. 

Nový Profesor mód!

professor-mod-banner-min

Osnova kurzu

 • Teoretický úvod
 • Vývojářské prostředí
 • Syntaxe jazyka a principy programování
 • Spojení JS a webové stránky
 • Použití nejpopulárnějších JavaScriptových doplňků
 • Vytváření vlastních JavaScriptových vychytávek

Bonus videa NOVÉ

Celý absolvovaný kurz si můžete zopakovat i ve formě videí.

Každý náš student, který absolvuje klasické studium kurzu dostává jako bonus celý tento kurz natočený ve formě videí. Nemusíte se bát ani novinek v daném oboru. Dostanete přístup i k nim a to zcela ZDARMA na dobu 1 roku.

Zobrazit ukázkové video

Demo ukázka

Vyzkoušejte si naše ukázkové demo

Podívejte se na naší ukázku interaktivní stránky. Všechny pohyblivé prvky a animace budete po kurzu umět vytvořit. Javascript nepřidává stránce pouze jen vzhled, ale i nové funkcionality.

Zahrajte si hru

Lektor vám předá cenné znalosti nejen z oblasti webových stránek. Naučíte se různé algoritmy a struktury. Naprogramujte si třeba hru v JavaScriptu.

Hlavní důvody proč si vybrat tento kurz

 • Vyčerpali jste možnosti HTML+CSS a toužíte se posunout dál.
 • Chcete umět programovat, ale nejste si jisti s tím, kde začít.
 • Potřebujete své webové stránky pozvednout na novou úroveň.
 • Po kurzu si celé školení můžete zopakovat ve formě videí. Tempo si určíte sami.
 • Žádné zdlouhavé bloudění. Naše školící prostory se nacházejí jen 3 minuty chůze od metra C.
 • Získáte certifikát o úspěšném ukončení kurzu.
 • Narazili jste po kurzu na nějakou věc, která vám není jasná? Rady lektora máte i po kurzu zcela zdarma.
 • Narozdíl od konkurenčních kurzů, nejde jen o 1-2 denní workshop, ale kurz má dotaci 10 dní a je tedy zdaleka nejkomplexnější ze všech

Kde probíhá školení?

Tento kurz se školí v následujících lokalitách:
Zobrazit místa školení a termíny kurzu


Učebny jsou plně vybavené a není tedy potřeba na kurz nosit vlastní PC.

Rozsah

56 hodin

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Lektor a garant kurzu

Lektor Tonda Truong

Tonda je srdcař každým coulem. Ještě více než programování má rád studenty, kteří se chtějí programovat naučit. Více o lektorovi...

Kontakt

tonda.truong@primakurzy.cz

Termíny konání kurzů

Seznam termínů: 9.12. - 18.12.2019
Začíná za 21 dní
Termín 9.12. - 18.12.2019
Školení 7 dní, PO až ČT viz kalendář
Čas školení 08:00 - 15:00
Kapacita Obsazeno 8 /15
Cena
10 000 Kč (vč. 21% DPH)
Běžná cena: 18 500 Kč
Rezervovat termín
Platnost akční ceny do 24.11.2019
Termín bude otevřen

Fotogalerie

4.6 Hodnotilo 1106 lidí

Recenze od studentů

Rozhovory se studenty

Příběhy studentů, se kterými se nám podařilo udělat rozhovor po absolvování kurzu.

Nenašli jste hledaný kurz?

Měli byste zájem o nové kurzy? Zahlasujte z následujících nebo přidejte nový.

Termín se blíží!
Zobrazit termíny