Termíny

Co se naučíte

Na kurzu se naučíte, jak vytvářet špičkový obsah a detailně rozebereme strategie všech typů reklam včetně vyhodnocení. Vše si navíc prakticky zkoušíte.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady


 • základní uživatelská znalost počítače;
 • znalost českého nebo slovenského jazyka;
 • osobní profil na Facebooku;
 • Business Manager není podmínkou, pokud ho nemáte, založíme ho na školení.

Cena kurzu

Cena s 21% DPH6 500 Kč

Běžná cena

8 500 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 325 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 29.5.2022
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Začíná za 25 dní
Termín 20.6. - 21.6.2022
Školení 2 dny, pondělí a úterý
Čas školení 08:30 - 15:00
Kapacita Obsazeno 9 /12
Cena
6 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 8 500 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Rezervovat termín
Platnost akční ceny do 29.5.2022
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín Neupřesněno
Školení 2 dny
Čas školení 08:30 - 15:00
Kapacita Obsazeno 3 /10
Cena
6 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 8 500 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám Váš e-mail
Platnost akční ceny do 29.5.2022
Termín bude otevřen

Distanční studium

Studujte distančně - kompletně on-line

Jedná se o 100% obsahově stejný kurz, jako u prezenční formy studia, kde však musíte být fyzicky přítomni. U distanční formy je tomu opačně, čas a tempo studia si určujete vy sami. Videa jsou předtočená a lze se k nim kdykoliv opakovaně vracet. Na jeho zpracování do maximální praxe jsme si dali velmi záležet. Tato forma není akreditována, tedy nelze na ní čerpat jakýkoliv dotační program.

Jak tedy studium probíhá?

 1. Procházíte si aktuální videa kdykoliv máte čas.
 2. Většina kapitol obsahuje praktický úkol, kterým si ověříte pochopení dané problematiky. S případnými dotazy se můžete obrátit na lektory.
 3. Na každý úkol získáte přímou zpětnou vazbu.
 4. V průběhu studia se můžete na cokoliv zeptat a lektor vám odepíše ve velmi krátkém čase.
 5. Kurz je zakončen obdržením prestižního certifikátu

Aktuální počet studentů (aktualizováno 1x měsíčně) 79

Chci také studovat distančně

220+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Nejvíce hodnocený kurz Facebooku v Česku.
Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.
220 komentářů
Přidat komentář
Lucie Maskova

Díky Davidovi se mi podařilo proniknut do tajů Facebook marketingu. Na kurzu bylo skvělé, že pokud člověk chtěl, mohl se ihned ptát. David nás provedl od začátku nastavení až po realizaci kampaní a vyhodnocení. Super tipy a možnost shlédnutí videí po kurzu, kterého každý určitě využije. Takže za mě ano a doporučuji i ostatním.

Zbyněk Trvaj

Díky Davidovi za výborný kurz Facebook marketingu, který mi odhalil možnosti, jak plně využít potenciál FB pro propagaci. Od základního nastavení až po přípravu a vyhodnocování kampaní, přehledně a se spoustou tipů z reálné praxe. Kurz je přínosný nejen po technické stránce, ale hlavně po stránce marketingové. Nasměřuje na "správné" přemýšlení o zákaznících a možnostech, jak je oslovit a získat. A dále s nimi díky remarketingu pracovat.

Přemek Kališ

Absolvoval jsem školení Facebook marketingu s Davidem Šolcem a bylo moc fajn. Ač úplný začátečník, jsem dostal spoustu zajímavých rad a tipů. Informací bylo opravu hodně a proto nejvíce oceňuji možnost se vrátit k jednotlivým částem kurzu v poskytnutých videí a pořádně si to osahat a vyzkoušet. Ještě jednou díky.

Eva Dolenska

Kurz Komplexní školení Facebook marketingu bylo vážně velmi komplexní. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla právě pro Primakurzy. Kurz byl nabitý informacemi a navíc, v případě jakéhokoliv zádrhelu David ochotně pomohl a poradil. Díky moc za skvělý kurz!

Michal Hons

Byl jsem už na druhém kurzu a podruhé spokojenost (Manažer pro internetové projekty + Facebook). Lektoři jsou trpěliví, příjemní a video akademie, která je ke kurzu se obrovsky hodí. Podle ní se dá pak kampaň nastavit krok po kroku. Doporučuji

Petra Machon

Moje první zkušenost s primakurzy.cz a naprostá spokojenost. Kurz je nabitý informacemi, které David srozumitelně vysvětlil, ochotně odpověděl na všechny dotazy a pomohl nám se základním nastavením. Mám spoustu zápisků a dobrých tipů. Určitě zde nejsem naposledy. :)

Zuzana Loučková

Velmi děkuji za kurz Komplexní školení FB marketingu. David je sympaťák od pohledu a profík v oboru, který s vámi probere všechny detaily a možnosti FB kampaně. Zároveň vám pomůže a poradí s vaším konkrétním případem na sociálních sítích a upozorní na možné komplikace, které FB přináší. Velmi oceňuji nasdílení videoakademie a odbornou pomoc po skončení kurzu.

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

POZOR! Nyní lze studovat náš KOMPLEXNÍ kurz Facebook marketingu ONLINE

Zamilovali jste si sociální síť Facebook a chcete se ji na špičkové úrovni naučit i pro použití v online marketingu? Tak pak právě pro vás jsme připravili naše unikátní dvoudenní školení kompletního marketingu na Facebooku (správy firemního profilu i reklam).

Největší sociální síť na světě Facebook v současné době nabízí nepřeberné množství zajímavých nástrojů pro reklamu, díky kterým můžete efektivně propagovat jakýkoli typ podnikání. 

Provedeme vás tímto efektivním nástrojem od úplného začátku až po rozsáhlé funkce, jako je dynamický remarketing, měření událostí, offline konverze a mnoho dalšího. Náš kurz vás tedy naučí kompletní strategii, jak si poradit s obsahem a reklamami na Facebooku včetně vyhodnocení efektivnosti. Jako bonus k tomuto školení získáte i desítky nástavbových videí pro fajnšmekry, které vám objasní, jak si nastavit automatizaci na Facebooku.  

Čím se naše školení komplexního Facebook marketingu liší od konkurence?

 • Optimální délka školení 2 dny (15 vyučovacích hodin), která zaručuje dostatek času se veškeré podstatné nástroje Facebooku naučit.
 • Naučíte se kompletní obsah na Facebooku, reklamy a ve formě videí získáte i detailní návod, jak pracovat s Facebook skupinami. Tedy vše, co je potřeba.
 • Jako výrazný bonus obdržíte přístup do naší špičkové videoakademie,  kde si můžete vše pohodlně zopakovat i ve formě e-learningu. Navíc po ukončení školení budete mít přístup i k novinkám.
 • Naše školení dosáhlo více než 220+ recenzí od našich studentů. Je tedy nejvíce hodnoceným školením Facebooku v Česku a získalo status Ověřeno studenty.
 • Celá výuka probíhá na základě reálného zadání - můžete si vybrat z kategorie  eshop  a nebo  služby, podle toho k jaké oblasti ve vaší práci více inklinujete. Nejdříve je vše detailně vysvětleno lektorem  Davidem Šolcem  a posléze si vše prakticky vyzkoušíte. Tím je vždy zaručena vysoká efektivnost probírané tématiky a naučí se to opravdu každý. Nejedná se tedy o kurz, kde se pouze přednáší, ale o kurz s praktickým zkoušením a vždy ve velmi dobré atmosféře. A nebojte, k tabuli se u nás nechodí :-)
 • Chceme se vám věnovat i po ukončení kurzu a tak jsme pro vás založili na Facebooku poradenskou skupinu s názvem Spravujeme sociální sítě. V současné době má tato skupina více než 6 500+ aktivních uživatelů a je největší skupinou zaměřenou na sociální sítě v Česku a na Slovensku. 

Absolvováním kurzu to u nás nekončí... 

 • Aby byla zachována maximální efektivnost našeho školení Facebook marketingu, tak po jeho ukončení od nás dostanete dobrovolný úkol  vypracovat  praktickou úlohu  založenou na všem, co jste se na kurzu naučili. Po jejím vypracování ji lektor detailně vyhodnotí (její výsledek budete znát pouze vy) a případné nedostatky vám objasní. Výstup z kurzu tak bude maximální a vy se tak nemusíte bát, že kdybyste náhodou něčemu neporozuměli, že na to budete po kurzu sami.
 • Lektor nabízí i konzultace pro studenty po kurzu zdarma.

Mrkněte na termíny školení v Praze.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Správa firemního profilu a tvorba obsahu

 02 

Business Manager a Business Suite pro reklamy na Facebooku

 03 

Správce reklam - reklamní formáty

 04 

Správce reklam - vytvoření remarketingových kampaní vč. dynamického remarketingu

 05 

Vyhodnocení reklamních kampaní

 06 

Propojení kampaní na Facebooku s Google Analytics

 07 

Bonus videa | Jak na skupiny na Facebooku

 08 

Bonus videa | Chatbot na Facebooku

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Délka kurzu 2 dny - 15 vyučovacích hodin + po školení lektor vždy dává prostor pro vaše další otázky.
 • E-learning - jako bonus získáte po dobu 12 měsíců tento kurz i ve formě videí. Mrkněte na ukázkové video.
 • Školitelem je David Šolc, který je zakladatelem portálu PrimaKurzy.cz, předního českého vzdělávacího centra v oblasti IT a také spravuje Facebook mnoha svým klientům. Do jeho portfólia patří například nejstarší česká cestovní kancelář Čedok, největší přírodní zábavní park v Česku Šikland, e-shop a síť kamenných prodejen doplňků stravy Dafit a také Prima Kurzy. Díky kvalitnímu Facebook marketingu vybudoval David několik svých dalších projektů. Vy tak získáte celkové znalosti přímo z praxe a to které techniky na Facebooku fungují a čemu se na této sociální síti naopak vyhnout.
 • Konzultace s lektorem po ukončení kurzu zdarma.
 • Certifikát o úspěšném ukončení kurzu.
 • Garance, že po dokončení kurzu bude uživatel schopen spravovat Facebook profil jakékoli společnosti a vytvářet efektivní reklamy vč. remarketingu.
 • Videa celého kurzu zdarma pro vaše zopakování + veškeré novinky a mnoho bonusů.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Lektor a garant kurzu

David Šolc

David je naším odborníkem na sociální síť Facebook a bude vás provázet celým školením.

Více o lektorovi

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz má tyto certifikace a ověření

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 12 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.

Fotogalerie

4.6 Hodnotilo 1886 lidí
Termín se blíží!
Zobrazit termíny