Kurz - školení Facebook reklamy a marketingu v Praze
Darujte vzdělání jako nejlepší dárek Vybrat poukaz
Komplexní školení
Facebook
marketingu
Termíny

Typ kurzu

Krátkodobý kurz

Vstupní předpoklady

 • dosažení 18 let věku
 • základní uživatelská znalost počítače
 • znalost českého nebo slovenského jazyka
 • osobní profil na Facebooku
 • Business Manager není podmínkou, pokud ho nemáte, založíme ho na školení

Popis

Zamilovali jste si sociální síť Facebook a chcete se ji na špičkové úrovni naučit i pro použití v online marketingu? Tak pak právě pro vás jsme připravili naše unikátní dvoudenní školení kompletního marketingu na Facebooku (správy firemního profilu i reklam).

Největší sociální síť na světě Facebook v současné době nabízí nepřeberné množství zajímavých nástrojů pro reklamu, díky kterým můžete efektivně propagovat jakýkoli typ podnikání. 

Provedeme vás tímto efektivním nástrojem od úplného začátku až po rozsáhlé funkce, jako je dynamický remarketing, měření událostí, offline konverze a mnoho dalšího. Náš kurz vás tedy naučí kompletní strategii, jak si poradit s obsahem a reklamami na Facebooku včetně vyhodnocení efektivnosti. Jako bonus k tomuto školení získáte i desítky nástavbových videí pro fajnšmekry, které vám objasní, jak si nastavit automatizaci na Facebooku.  

A POZOR!  Připravili jsme pro vás navíc detailní videa, jak pracovat s Facebook skupinami! Pokud si rezervujete školení do 17. 11., tak získáte tento návod jako bonus zdarma! 

Čím se naše školení komplexního Facebook marketingu liší od konkurence?

 • optimální délka školení  2 dny (15 vyučovacích hodin), která zaručuje dostatek času se veškeré podstatné nástroje Facebooku naučit.
 • naše školení dosáhlo více než 170+ recenzí od našich studentů. Stalo se tak nejvíce hodnoceným školením Facebooku v Česku a získalo status Ověřeno studenty.
 • celá výuka probíhá na základě reálného zadání - můžete si vybrat z kategorie  eshop  a nebo  služby, podle toho k jaké oblasti ve vaší práci více inklinujete. Nejdříve je vše detailně vysvětleno lektorem  Davidem Šolcem  a posléze si vše prakticky vyzkoušíte. Tím je vždy zaručena vysoká efektivnost probírané tématiky a naučí se to opravdu každý. Nejedná se tedy o kurz, kde se pouze přednáší, ale o kurz s praktickým zkoušením a vždy ve velmi dobré atmosféře. A nebojte, k tabuli se u nás nechodí :-)
 • dostanete přístup k našim videím, takže si bez obav můžete vše kdykoliv zopakovat a navíc jakoukoli novinku Facebook uveřejní ve svých nástrojích, tak po dobu jednoho roku k těmto novinkám budete mít od nás přístup zdarma. Odpadne vám tak starost chodit na další školení v oblasti Facebooku, vše bude možné si doplnit z pohodlí domova a naprosto ZDARMA! 
 • chceme se vám věnovat i po ukončení kurzu a tak jsme pro vás založili na Facebooku poradenskou skupinu s názvem Spravujeme sociální sítě. V současné době má tato skupina více než 3 600+ aktivních uživatelů a neustále se rozrůstá. 

Absolvováním kurzu to u nás nekončí... 

 • Aby byla zachována maximální efektivnost našeho školení Facebook marketingu, tak po jeho ukončení od nás dostanete dobrovolný úkol  vypracovat  praktickou úlohu  založenou na všem, co jste se na kurzu naučili. Po jejím vypracování ji lektor detailně vyhodnotí (její výsledek budete znát pouze vy) a případné nedostatky vám objasní. Výstup z kurzu tak bude maximální a vy se tak nemusíte bát, že kdybyste náhodou něčemu neporozuměli, že na to budete po kurzu sami.
 • Lektor nabízí i konzultace pro studenty po kurzu zdarma

Mrkněte na termíny školení v Praze.

Osnova kurzu

 • Základní specifika největší sociální sítě Facebooku
 • Efektivní strategie pro komplexní správu obsahu vašeho firemního Facebook profilu
 • Jak zajistit, aby byl co největší organický dosah vašich příspěvků a vyvolali jste maximum interakcí s uživateli - soutěže, ankety, nabídky, struktura příspěvků atd.
 • Založení a kompletní nastavení nástroje Business Manager
 • Vytvoření všech postatných formátů propagace ve Správci reklam (součást Business Manager) - návštěvnost, zájem o příspěvek, prodej z katalogu produktů/služeb, generování potenciálních zákazníků, reakce na událost, reklama v messengeru, videoreklama a mnoha dalších
 • Kompletní nastavení remarketingu na Facebooku včetně dynamického
 • Vyhodnocování reklamních kampaní
 • Aplikace na Facebooku

Níže detailní osnova Facebook školení


Bonus videa NOVÉ

Celý absolvovaný kurz si můžete zopakovat i ve formě videí.

Každý náš student, který absolvuje klasické studium kurzu dostává jako bonus celý tento kurz natočený ve formě videí. Nemusíte se bát ani novinek v daném oboru. Dostanete přístup i k nim a to zcela ZDARMA na dobu 1 roku.

Zobrazit ukázkové video

Hlavní důvody proč si vybrat tento kurz

 • delka kurzu 2 dny - 15 vyučovacích hodin + po školení lektor vždy dává prostor pro vaše další otázky
 • školitelem je David Šolc, který je zakladatelem portálu PrimaKurzy.cz, předního českého vzdělávacího centra v oblasti IT a také spravuje Facebook mnoha svým klientům. Do jeho portfólia patří například nejstarší česká cestovní kancelář Čedok, největší přírodní zábavní park v Česku Šikland a také Prima Kurzy. Díky kvalitnímu Facebook marketingu vybudoval David několik svých dalších projektů. Vy tak získáte celkové znalosti přímo z praxe a to které techniky na Facebooku fungují a čemu se na této sociální síti naopak vyhnout.
 • konzultace s lektorem po ukončení kurzu zdarma
 • certifikát o úspěšném ukončení kurzu
 • garance, že po dokončení kurzu bude uživatel schopen spravovat Facebook profil jakékoli společnosti a vytvářet efektivní reklamy vč. remarketingu
 • videa celého kurzu zdarma pro vaše zopakování + veškeré novinky a mnoho bonusů

Kde probíhá školení?

Tento kurz se školí v následujících lokalitách:
Zobrazit místa školení a termíny kurzu


Učebny jsou plně vybavené a není tedy potřeba na kurz nosit vlastní PC.

Rozsah

15 hodin

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Lektor a garant kurzu

Lektor David Šolc

David je patronem a zakladatelem projektu “Primakurzy.cz” - vzdělávacího centra v oblasti IT a také majitelem digitální agentury PrimaFuture.cz s.r.o. V oblasti online marketingu má více než desetiletou praxi. Více o lektorovi...

Kontakt

david.solc@primakurzy.cz

Cena

Běžná cena: 8 500 Kč
Akční cena: 6 500 Kč (vč. 21% DPH)

(navíc získejte slevu 325 Kč při platbě kartou)

Termíny konání kurzů

Začíná za 7 dní
Termín 25.11. - 26.11.2019
Školení 2 dny, pondělí a úterý
Čas školení 08:30 - 15:30
Kapacita Obsazeno
Cena
6 500 Kč (vč. 21% DPH)
Běžná cena: 8 500 Kč
Přihlásit jako náhradník Obsazeno
Platnost akční ceny do 24.11.2019
Termín bude otevřen
Začíná za 17 dní
Termín 5.12. - 6.12.2019
Školení 2 dny, ČT a PÁ
Čas školení 08:30 - 15:30
Kapacita Obsazeno 14 /18
Cena
6 500 Kč (vč. 21% DPH)
Běžná cena: 8 500 Kč
Rezervovat termín
Platnost akční ceny do 24.11.2019
Termín bude otevřen
4.6 Hodnotilo 1516 lidí

Recenze od studentů

Termín se blíží!
Zobrazit termíny