Termíny

Co se naučíte

Na kurzu se dopodrobna naučíte, jak vytvářet obsah a placenou reklamu na Facebooku, jak ji optimalizovat a vyhodnocovat. Po celou dobu kurzu si vše prakticky zkoušíte.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady


 • základní uživatelská znalost počítače;
 • znalost českého nebo slovenského jazyka;
 • osobní profil na Facebooku;
 • Business Manager není podmínkou, pokud ho nemáte, založíme ho na školení.

Cena kurzu

Cena s 21% DPH6 500 Kč

Běžná cena

8 500 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 325 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 26.5.2024
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Seznam termínů: Neupřesněno
Termín připravujeme...
Termín
Neupřesněno
Školení
2 dny
Čas školení
08:30 - 15:00
Kapacita
Obsazeno 2 / 19
Cena
6 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 8 500 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám e-mail
Platnost akční ceny do 26.5.2024
Termín bude otevřen

Distanční studium

Studujte distančně - kompletně on-line

Jedná se o 100% obsahově stejný kurz, jako u prezenční formy studia, kde však musíte být fyzicky přítomni. U distanční formy je tomu opačně, čas a tempo studia si určujete vy sami. Videa jsou předtočená a lze se k nim kdykoliv opakovaně vracet. Na jeho zpracování do maximální praxe jsme si dali velmi záležet. Tato forma není akreditována, tedy nelze na ní čerpat jakýkoliv dotační program.

Jak tedy studium probíhá?

 1. Procházíte si aktuální videa kdykoliv máte čas.
 2. Většina kapitol obsahuje praktický úkol, kterým si ověříte pochopení dané problematiky. S případnými dotazy se můžete obrátit na lektory.
 3. Na každý úkol získáte přímou zpětnou vazbu.
 4. V průběhu studia se můžete na cokoliv zeptat a lektor vám odepíše ve velmi krátkém čase.
 5. Kurz je zakončen obdržením prestižního certifikátu

Aktuální počet studentů (aktualizováno 1x měsíčně) 91

Chci také studovat distančně

250+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Nejvíce hodnocený kurz Facebooku v Česku.
Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.

Vybíráme z recenzí

Petr Beneš

Velice výživný kurz!!! Stačila první hodina abych pochopil, že jsem na správné adrese. Dozvěděl jsem se více, než jsem čekal a pokud chcete efektivně pracovat s Facebookem, neváhejte do sebe za kurz investovat. David vás naučí mnoho užitečného... Lituji jen toho, že jsem nepřišel mnohem dříve.

267 komentářů
Přidat komentář
Marie Mourová

Opravdu přínosný kurz, na kterém člověk zabředne do tajů online marketingu. David je opravdu člověk z praxe, který umí poradit, vysvětlit a vyřešit případné problémy. Školení určitě doporučuji !!!

Martina Max

Jsem ráda, že jsem si vybrala kurz Online marketingu právě u této firmy. Za mne určitě skvělý, individuální přístup. Informace byly podány srozumitelně. Navíc při problému, který jsem měla se smazáním stránky ( ze strany Meta, nevíme proč), byl velmi ochotný a vstřícný. Problém jsme vyřešili. Vítám video tutoriály a podporu ve FB skupině.

Denisa Fůsková

Za mě velká spokojenost. Spousta skvěle podaných informací, zkušeností a rad. Obzvlášť oceňuji individuální přístup! Moc děkuji :)

Bára Měchura Vlčková

Opravdu úžasný 2-denní kurz, nabitý informacemi od prvních minut, až do odpoledne následujícího dne. Je to už můj druhý kurz a určitě není poslední. Komplexní školení FB marketingu bylo opravdu výživné a David, který náš školil byl lidský a profesionální zároveň, což se v dnešní době málo vidí. Online kurz navíc je k nezaplacení. Díky za vše a pozdravujeme z Valašska.

Tereza Franková

Měla jsem tu čest zúčastnit se již několikátého školení od PrimaKurzy a opět jsem byla nadšená! Komplexní školení FB marketingu pod vedením Davida je velmi přínosné a plné praktických rad. Obzvláště oceňuji možnost přístupu k online kurzu. Vše je navíc přehledně zpracované, což výrazně usnadňuje studium. Vřele doporučuji všem, kdo začínají nebo se chtějí zdokonalit v oblasti Facebook marketingu – jste na správné adrese!

Ondřej Kubát

Perfektní kurz nabitý informacemi. Problematika vysvětlená od A do Z, navíc podpořená přístupem k on-line kurzu, takže ještě než člověk vychladne, může si všechny znalosti připomenout. Rozhodně doporučuji.

Kateřina Malá

Jedním slovem pecka!!! Přihlásila jsem se na kurz Facebook Marketingu FB prakticky "nepolíbená". Odcházím k kurzu nejen nadšená Davidem, neskutečným profíkem, ale maximálně spokojená za informace, které s nadšením pro věc předává! Pokud někdo váháte.... běžte do toho!

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

POZOR! Nyní lze studovat náš KOMPLEXNÍ kurz Facebook marketingu ONLINE

Zamilovali jste si sociální síť Facebook a chcete se ji na špičkové úrovni naučit i pro použití v online marketingu? Tak pak právě pro vás jsme připravili naše unikátní dvoudenní školení kompletního marketingu na Facebooku (správy firemního profilu i reklam).

Největší sociální síť na světě Facebook v současné době nabízí nepřeberné množství zajímavých nástrojů pro reklamu, díky kterým můžete efektivně propagovat jakýkoli typ podnikání. 

Provedeme vás tímto efektivním nástrojem od úplného začátku až po rozsáhlé funkce, jako je dynamický remarketing, měření událostí, offline konverze a mnoho dalšího. Náš kurz vás tedy naučí kompletní strategii, jak si poradit s obsahem a reklamami na Facebooku včetně vyhodnocení efektivnosti. Jako bonus k tomuto školení získáte i desítky nástavbových videí pro fajnšmekry, které vám objasní, jak si nastavit automatizaci na Facebooku.  

Čím se naše školení komplexního Facebook marketingu liší od konkurence?

 • Optimální délka školení 2 dny (15 vyučovacích hodin), která zaručuje dostatek času se veškeré podstatné nástroje Facebooku naučit.
 • Naučíte se kompletní obsah na Facebooku, reklamy a ve formě videí získáte i detailní návod, jak pracovat s Facebook skupinami. Tedy vše, co je potřeba.
 • Jako výrazný bonus obdržíte přístup do naší špičkové videoakademie,  kde si můžete vše pohodlně zopakovat i ve formě e-learningu. Navíc po ukončení školení budete mít přístup i k novinkám.
 • Naše školení dosáhlo více než 220+ recenzí od našich studentů. Je tedy nejvíce hodnoceným školením Facebooku v Česku a získalo status ověřeno studenty.
 • Celá výuka probíhá na základě reálného zadání - můžete si vybrat z kategorie  eshop  a nebo  služby, podle toho k jaké oblasti ve vaší práci více inklinujete. Nejdříve je vše detailně vysvětleno lektorem  Davidem Šolcem  a posléze si vše prakticky vyzkoušíte. Tím je vždy zaručena vysoká efektivnost probírané tématiky a naučí se to opravdu každý. Nejedná se tedy o kurz, kde se pouze přednáší, ale o kurz s praktickým zkoušením a vždy ve velmi dobré atmosféře. A nebojte, k tabuli se u nás nechodí :-)
 • Chceme se vám věnovat i po ukončení kurzu a tak jsme pro vás založili na Facebooku poradenskou skupinu s názvem Spravujeme sociální sítě. V současné době má tato skupina více než 7 000+ aktivních uživatelů a je největší skupinou zaměřenou na sociální sítě v Česku a na Slovensku. 

Absolvováním kurzu to u nás nekončí... 

 • Aby byla zachována maximální efektivnost našeho školení Facebook marketingu, tak po jeho ukončení od nás dostanete dobrovolný úkol  vypracovat  praktickou úlohu  založenou na všem, co jste se na kurzu naučili. Po jejím vypracování ji lektor detailně vyhodnotí (její výsledek budete znát pouze vy) a případné nedostatky vám objasní. Výstup z kurzu tak bude maximální a vy se tak nemusíte bát, že kdybyste náhodou něčemu neporozuměli, že na to budete po kurzu sami.
 • Lektor nabízí i konzultace pro studenty po kurzu zdarma.

Mrkněte na termíny školení v Praze.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Správa firemního profilu a tvorba obsahu v Meta Business Suite

 02 

Meta Business Manager

 03 

META Pixel

 04 

Tvorba remarketingových segmentů (zpětné oslovení návštěv reklamou po jejich opuštění webu)

 05 

Optimalizace datového zdroje (XML feedu)

 06 

Tvorba reklam ve správci reklam

 07 

Vyhodnocení reklamních kampaní

 08 

Bonus videa | Jak na skupiny na Facebooku

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Délka kurzu 2 dny - 15 vyučovacích hodin + po školení lektor vždy dává prostor pro vaše další otázky.
 • Kurz získal 250+ recenzí od studentů a je tak nejvíce hodnoceným školením Facebooku v Česku a na Slovensku.
 • E-learning - jako bonus získáte po dobu 12 měsíců tento kurz i ve formě videí. Mrkněte na ukázkové video.
 • Školitelem je David Šolc, který je zakladatelem portálu PrimaKurzy.cz, předního českého vzdělávacího centra v oblasti IT a také spravuje Facebook mnoha svým klientům. Do jeho portfólia patří například nejstarší česká cestovní kancelář Čedok, největší přírodní zábavní park v Česku Šikland, e-shop a síť kamenných prodejen doplňků stravy Dafit a také Prima Kurzy. Díky kvalitnímu Facebook marketingu vybudoval David několik svých dalších projektů. Vy tak získáte celkové znalosti přímo z praxe a to které techniky na Facebooku fungují a čemu se na této sociální síti naopak vyhnout.
 • Konzultace s lektorem po ukončení kurzu zdarma.
 • Certifikát o úspěšném ukončení kurzu.
 • Garance, že po dokončení kurzu bude uživatel schopen spravovat Facebook profil jakékoli společnosti a vytvářet efektivní reklamy vč. remarketingu.
 • Videa celého kurzu zdarma pro vaše zopakování + veškeré novinky a mnoho bonusů.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Certifikace a ověření naší agentury

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 14 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.


Fotogalerie

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

4.5 Hodnotilo 1962 lidí

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN Připravujeme

Zobrazit termíny
Termín se blíží!
Zobrazit termíny