Termíny

Co se naučíte

Na kurzu se naučíte, jak vytvářet špičkový obsah a detailně rozebereme strategie všech typů reklam včetně vyhodnocení. Vše si navíc prakticky zkoušíte.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady


 • základní uživatelská znalost počítače;
 • znalost českého nebo slovenského jazyka;
 • osobní profil na Facebooku;
 • Business Manager není podmínkou, pokud ho nemáte, založíme ho na školení.

Cena kurzu

Cena s 21% DPH6 500 Kč

Běžná cena

8 500 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 425 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 31.10.2021
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Termíny konání kurzů

Začíná za 28 dní
Termín 25.11. - 26.11.2021
Při zakoupení školení nyní získáte jako BONUS přístup do naší videotéky na 24 měsíců. Po tomto datu již pouze na 12 měsíců.

Akce platí do 31.10.2021

Školení 2 dny, čtvrtek a pátek
Čas školení 08:30 - 15:00
Kapacita Obsazeno 5 /10
Cena
6 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 8 500 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv bezplatně před jeho zahájením stornovat.
Rezervovat termín
Platnost akční ceny do 31.10.2021
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín Neupřesněno
Školení 2 dny
Čas školení 08:30 - 15:00
Kapacita Obsazeno 3 /10
Cena
6 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 8 500 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv bezplatně před jeho zahájením stornovat.
Zanechte nám Váš e-mail
Platnost akční ceny do 31.10.2021
Termín bude otevřen

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

POZOR! Nyní lze studovat náš KOMPLEXNÍ kurz Facebook marketingu ONLINE

Zamilovali jste si sociální síť Facebook a chcete se ji na špičkové úrovni naučit i pro použití v online marketingu? Tak pak právě pro vás jsme připravili naše unikátní dvoudenní školení kompletního marketingu na Facebooku (správy firemního profilu i reklam).

Největší sociální síť na světě Facebook v současné době nabízí nepřeberné množství zajímavých nástrojů pro reklamu, díky kterým můžete efektivně propagovat jakýkoli typ podnikání. 

Provedeme vás tímto efektivním nástrojem od úplného začátku až po rozsáhlé funkce, jako je dynamický remarketing, měření událostí, offline konverze a mnoho dalšího. Náš kurz vás tedy naučí kompletní strategii, jak si poradit s obsahem a reklamami na Facebooku včetně vyhodnocení efektivnosti. Jako bonus k tomuto školení získáte i desítky nástavbových videí pro fajnšmekry, které vám objasní, jak si nastavit automatizaci na Facebooku.  

Čím se naše školení komplexního Facebook marketingu liší od konkurence?

 • Optimální délka školení 2 dny (15 vyučovacích hodin), která zaručuje dostatek času se veškeré podstatné nástroje Facebooku naučit.
 • Naučíte se kompletní obsah na Facebooku, reklamy a ve formě videí získáte i detailní návod, jak pracovat s Facebook skupinami. Tedy vše, co je potřeba.
 • Jako výrazný bonus obdržíte přístup do naší špičkové videoakademie,  kde si můžete vše pohodlně zopakovat i ve formě e-learningu. Navíc po ukončení školení budete mít přístup i k novinkám.
 • Naše školení dosáhlo více než 200+ recenzí od našich studentů. Je tedy nejvíce hodnoceným školením Facebooku v Česku a získalo status Ověřeno studenty.
 • Celá výuka probíhá na základě reálného zadání - můžete si vybrat z kategorie  eshop  a nebo  služby, podle toho k jaké oblasti ve vaší práci více inklinujete. Nejdříve je vše detailně vysvětleno lektorem  Davidem Šolcem  a posléze si vše prakticky vyzkoušíte. Tím je vždy zaručena vysoká efektivnost probírané tématiky a naučí se to opravdu každý. Nejedná se tedy o kurz, kde se pouze přednáší, ale o kurz s praktickým zkoušením a vždy ve velmi dobré atmosféře. A nebojte, k tabuli se u nás nechodí :-)
 • Chceme se vám věnovat i po ukončení kurzu a tak jsme pro vás založili na Facebooku poradenskou skupinu s názvem Spravujeme sociální sítě. V současné době má tato skupina více než 6 500+ aktivních uživatelů a je největší skupinou zaměřenou na sociální sítě v Česku a na Slovensku. 

Absolvováním kurzu to u nás nekončí... 

 • Aby byla zachována maximální efektivnost našeho školení Facebook marketingu, tak po jeho ukončení od nás dostanete dobrovolný úkol  vypracovat  praktickou úlohu  založenou na všem, co jste se na kurzu naučili. Po jejím vypracování ji lektor detailně vyhodnotí (její výsledek budete znát pouze vy) a případné nedostatky vám objasní. Výstup z kurzu tak bude maximální a vy se tak nemusíte bát, že kdybyste náhodou něčemu neporozuměli, že na to budete po kurzu sami.
 • Lektor nabízí i konzultace pro studenty po kurzu zdarma.

Mrkněte na termíny školení v Praze.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Správa firemního profilu na Facebooku

 02 

Business Manager a Business Suite pro reklamy na Facebooku

 03 

Správce reklam - reklamní formáty

 04 

Správce reklam - vytvoření remarketingových kampaní vč. dynamického remarketingu

 05 

Vyhodnocení reklamních kampaní

 06 

Aplikace na Facebooku

 07 

Propojení kampaní na Facebooku s Google Analytics

 08 

Bonus videa | Jak na skupiny na Facebooku

 09 

Bonus videa | Chatbot na Facebooku

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Délka kurzu 2 dny - 15 vyučovacích hodin + po školení lektor vždy dává prostor pro vaše další otázky.
 • E-learning - jako bonus získáte po dobu 12 měsíců tento kurz i ve formě videí. Mrkněte na ukázkové video.
 • Školitelem je David Šolc, který je zakladatelem portálu PrimaKurzy.cz, předního českého vzdělávacího centra v oblasti IT a také spravuje Facebook mnoha svým klientům. Do jeho portfólia patří například nejstarší česká cestovní kancelář Čedok, největší přírodní zábavní park v Česku Šikland, e-shop a síť kamenných prodejen doplňků stravy Dafit a také Prima Kurzy. Díky kvalitnímu Facebook marketingu vybudoval David několik svých dalších projektů. Vy tak získáte celkové znalosti přímo z praxe a to které techniky na Facebooku fungují a čemu se na této sociální síti naopak vyhnout.
 • Konzultace s lektorem po ukončení kurzu zdarma.
 • Certifikát o úspěšném ukončení kurzu.
 • Garance, že po dokončení kurzu bude uživatel schopen spravovat Facebook profil jakékoli společnosti a vytvářet efektivní reklamy vč. remarketingu.
 • Videa celého kurzu zdarma pro vaše zopakování + veškeré novinky a mnoho bonusů.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Recenze od studentů Nejvíce hodnocený kurz Facebooku v Česku

200+

211 komentářů
Přidat komentář
Hanzlík Lukáš

Kurz jsem vybral na poslední chvíli a jsem u něj nadšený, přišel jsem jako úplný začátečník a odcházím s vědomostmi, které mi pomohou uskutečnit to, proč jsem přišel. Školitel David svou profesi zvládá s lehkostí, trpělivostí a náhledem. Profesionál, který je problematiku vysvětlit a i ukázat v praxi. Díky za perfektní kurz a doufám, že se ještě uvidíme na dalších kurzech.

Alena Zajickova

Jsem nadšená. Vybrala jsem si kurz úplně naslepo, byl to můj první kurz s Primakurzy a doufám, že ne poslední. David je velmi dobrý lektor, vše podrobně vysvětlí a ukáže na reálných příkladech. Žádná zbytečná teorie, ale hodně praxe. Děkuji.

Ondřej Pelikán

Myslel jsem, že ovládám sociální sítě. Bohužel opak byl pravdou. z 10% mně toto školení vyšvihlo na 90% a stále mám mezery, takže učit se učit a učit. Jinak pan Šolc byl věcný a hlavně naučil!

Alena Brychtová

Vřele doporučuji pro ty, kteří mají zájem vědět základy o možnostech FB propagace. V průběhu dvou dnů dostanete pevný základ FB propagace, rady a triky jak využít FB marketing naplno. To vše a mnohem víc, Vám odprezetují na již existujících účtech, takže přímo vidíte "jak na to" a nemusíte se prohrabávat tunou teorie. Navíc kdybyste si nebyli jisti co, dostanete přístup k videolekcím všech probraných témat, takže vše potřebné máte po dobu 1 roku při ruce. Cena kurzu doopravdy odpovídá jeho kvalitě. Tento kurz je velice dobrým základem pro úspěšný start propagace Vašeho obchodu. :-)

Načíst další komentáře (celkem 10)
Lektor a garant kurzu

David Šolc

David je naším odborníkem na sociální síť Facebook a bude vás provázet celým školením.

Více o lektorovi

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz má tyto certifikace a ověření

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 11 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.

Fotogalerie

4.6 Hodnotilo 1865 lidí
Termín se blíží!
Zobrazit termíny