Termíny

Co se naučíte

Na kurzu se dopodrobna naučíte, jak vytvářet obsah a placenou reklamu na Facebooku, jak ji optimalizovat a vyhodnocovat. Po celou dobu kurzu si vše prakticky zkoušíte.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady


 • základní uživatelská znalost počítače;
 • znalost českého nebo slovenského jazyka;
 • osobní profil na Facebooku;
 • Business Manager není podmínkou, pokud ho nemáte, založíme ho na školení.

Cena kurzu

Cena s 21% DPH6 500 Kč

Běžná cena

8 500 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 325 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 5.2.2023
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Začíná za 13 dní
Termín 16.2. - 17.2.2023
Školení 2 dny, ČT a PÁ
Čas školení 08:30 - 15:00
Kapacita Obsazeno
Cena
6 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 8 500 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Obsazeno
Platnost akční ceny do 5.2.2023
Termín bude otevřen

Poslední 1 místo v tomto termínu

Začíná za 27 dní
Termín 2.3. - 3.3.2023
Školení 2 dny
Čas školení 08:30 - 15:00
Kapacita Obsazeno 17 /18
Cena
6 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 8 500 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Rezervovat termín
Platnost akční ceny do 5.2.2023
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín Neupřesněno
Nechcete čekat na termín? Studujte tento kurz on-line* s podporou lektora!* on-line forma není akreditována
Školení 2 dny
Čas školení 08:30 - 15:00
Kapacita Obsazeno 2 /12
Cena
6 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 8 500 Kč
Storno Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám Váš e-mail
Platnost akční ceny do 5.2.2023
Termín bude otevřen

Distanční studium

Studujte distančně - kompletně on-line

Jedná se o 100% obsahově stejný kurz, jako u prezenční formy studia, kde však musíte být fyzicky přítomni. U distanční formy je tomu opačně, čas a tempo studia si určujete vy sami. Videa jsou předtočená a lze se k nim kdykoliv opakovaně vracet. Na jeho zpracování do maximální praxe jsme si dali velmi záležet. Tato forma není akreditována, tedy nelze na ní čerpat jakýkoliv dotační program.

Jak tedy studium probíhá?

 1. Procházíte si aktuální videa kdykoliv máte čas.
 2. Většina kapitol obsahuje praktický úkol, kterým si ověříte pochopení dané problematiky. S případnými dotazy se můžete obrátit na lektory.
 3. Na každý úkol získáte přímou zpětnou vazbu.
 4. V průběhu studia se můžete na cokoliv zeptat a lektor vám odepíše ve velmi krátkém čase.
 5. Kurz je zakončen obdržením prestižního certifikátu

Aktuální počet studentů (aktualizováno 1x měsíčně) 91

Chci také studovat distančně

220+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Nejvíce hodnocený kurz Facebooku v Česku.
Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.
226 komentářů
Přidat komentář
Martina Plachá

Při výběru školení jsem dala na pozitivní recenze a dobře jsem udělala. Informací je opravdu mnoho a tak velmi kvituji možnost se ke všemu znovu vrátit prostřednictvím videí. Za mě super.

Adam Novotný

Na primakurzy jsem narazil náhodou, ale jsem velmi rád, že jsem jejich služeb využil. David má neuvěřitelný přehled a je výborný lektor. Díky moc

Alena Lupčíková

Primakurzy jsem si vybrala na základě doporučení známé a jsem tomu velmi ráda. David je výborný lektor, který měl s některými našimi dotazy svatou trpělivost. Vše srozumitelně a trpělivě vysvětloval, že si i člověk Facebook marketingem "nepolíbený", nepřipadal jako hlupák.:-) Kurz Komplexní školení Facebook marketingu bylo nabité informacemi, rozšířilo mi obzory. David předal své "know how" a přidal další praktické vychytávky a doporučení. Je skvělé, že je umožněn následně přístup k videoakademii, protože možnost projít si kurz touto formou opakovaně je rozhodně bonusem k nezaplacení.

Kateřina Kučerová

Jsem velmi ráda, že jsem šla na kurz komplexní školení facebook marketingu. I když jsem již měla nějaké základní informace, kurz je velmi rozšířil a ukázal, že je toho ještě hodně k učení a zkoušení. David vše podal srozumitelně, trpělivě vysvětloval a žádná otázka pro něj nebyla špatná nebo hloupá. Je vidět, že má v tomto oboru již dlouhodobé zkušenosti. To že si člověk vše může projít i po kurzu online je pro mne bonus, protože ne vše si sedne na první dobrou.

Ivana Veselá Literka

Jsou dvě cesty, jak najít a oslovit (své) ideální zákazníky na FB. Obě vás stojí nějaký ten čas, peníze i nervy. Ale každá potřebuje jasnou strategii, jinak nemá výsledky v podobě prodeje a následně vašeho zisku.
Pokud preferujete spíše to rychlé oslovení potenciálních a ideálních zákazníků, pak se naučte nastavit SPRÁVNĚ a EFEKTIVNĚ REKLAMU. Ovšem na tlačítko "propagovat" rychle zapomeňte. Jedině nastavení reklamy v Business manageru je cesta jistoty úspěšné tvorby, zacílení i dosahu reklamy, tedy efektivity, a ve skutečnosti nižších výdajů. Nastavit SPRÁVNĚ a EFEKTIVNĚ REKLAMU je … Zobrazit více

Tatiana Mi

Pridaná hodnota tohoto kurzu je, že za krátky čas získate ucelené informácie bez zbytočných rečí a omáčok. David Šolc tento kurz postavil naozaj zrozumiteľne a je vidieť, že je to človek z praxe!! Poukázal na časté chyby a predal mnoho cenných rad. Niekedy ma až prekvapovalo, aké know-how nám zdieľa Dnes už testujem poznatky z kurzu v praxi a cítim sa viac v obraze pri komunikácii a reportech s našou agentúrou. Tento kurz by mal byť súčasťou každej firmy.

Lucie Maskova

Díky Davidovi se mi podařilo proniknut do tajů Facebook marketingu. Na kurzu bylo skvělé, že pokud člověk chtěl, mohl se ihned ptát. David nás provedl od začátku nastavení až po realizaci kampaní a vyhodnocení. Super tipy a možnost shlédnutí videí po kurzu, kterého každý určitě využije. Takže za mě ano a doporučuji i ostatním.

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

POZOR! Nyní lze studovat náš KOMPLEXNÍ kurz Facebook marketingu ONLINE

Zamilovali jste si sociální síť Facebook a chcete se ji na špičkové úrovni naučit i pro použití v online marketingu? Tak pak právě pro vás jsme připravili naše unikátní dvoudenní školení kompletního marketingu na Facebooku (správy firemního profilu i reklam).

Největší sociální síť na světě Facebook v současné době nabízí nepřeberné množství zajímavých nástrojů pro reklamu, díky kterým můžete efektivně propagovat jakýkoli typ podnikání. 

Provedeme vás tímto efektivním nástrojem od úplného začátku až po rozsáhlé funkce, jako je dynamický remarketing, měření událostí, offline konverze a mnoho dalšího. Náš kurz vás tedy naučí kompletní strategii, jak si poradit s obsahem a reklamami na Facebooku včetně vyhodnocení efektivnosti. Jako bonus k tomuto školení získáte i desítky nástavbových videí pro fajnšmekry, které vám objasní, jak si nastavit automatizaci na Facebooku.  

Čím se naše školení komplexního Facebook marketingu liší od konkurence?

 • Optimální délka školení 2 dny (15 vyučovacích hodin), která zaručuje dostatek času se veškeré podstatné nástroje Facebooku naučit.
 • Naučíte se kompletní obsah na Facebooku, reklamy a ve formě videí získáte i detailní návod, jak pracovat s Facebook skupinami. Tedy vše, co je potřeba.
 • Jako výrazný bonus obdržíte přístup do naší špičkové videoakademie,  kde si můžete vše pohodlně zopakovat i ve formě e-learningu. Navíc po ukončení školení budete mít přístup i k novinkám.
 • Naše školení dosáhlo více než 220+ recenzí od našich studentů. Je tedy nejvíce hodnoceným školením Facebooku v Česku a získalo status ověřeno studenty.
 • Celá výuka probíhá na základě reálného zadání - můžete si vybrat z kategorie  eshop  a nebo  služby, podle toho k jaké oblasti ve vaší práci více inklinujete. Nejdříve je vše detailně vysvětleno lektorem  Davidem Šolcem  a posléze si vše prakticky vyzkoušíte. Tím je vždy zaručena vysoká efektivnost probírané tématiky a naučí se to opravdu každý. Nejedná se tedy o kurz, kde se pouze přednáší, ale o kurz s praktickým zkoušením a vždy ve velmi dobré atmosféře. A nebojte, k tabuli se u nás nechodí :-)
 • Chceme se vám věnovat i po ukončení kurzu a tak jsme pro vás založili na Facebooku poradenskou skupinu s názvem Spravujeme sociální sítě. V současné době má tato skupina více než 7 000+ aktivních uživatelů a je největší skupinou zaměřenou na sociální sítě v Česku a na Slovensku. 

Absolvováním kurzu to u nás nekončí... 

 • Aby byla zachována maximální efektivnost našeho školení Facebook marketingu, tak po jeho ukončení od nás dostanete dobrovolný úkol  vypracovat  praktickou úlohu  založenou na všem, co jste se na kurzu naučili. Po jejím vypracování ji lektor detailně vyhodnotí (její výsledek budete znát pouze vy) a případné nedostatky vám objasní. Výstup z kurzu tak bude maximální a vy se tak nemusíte bát, že kdybyste náhodou něčemu neporozuměli, že na to budete po kurzu sami.
 • Lektor nabízí i konzultace pro studenty po kurzu zdarma.

Mrkněte na termíny školení v Praze.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Správa firemního profilu a tvorba obsahu v Meta Business Suite

 02 

Meta Business Manager

 03 

META Pixel

 04 

Tvorba remarketingových segmentů (zpětné oslovení návštěv reklamou po jejich opuštění webu)

 05 

Optimalizace datového zdroje (XML feedu)

 06 

Tvorba reklam ve správci reklam

 07 

Vyhodnocení reklamních kampaní

 08 

Bonus videa | Jak na skupiny na Facebooku

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Délka kurzu 2 dny - 15 vyučovacích hodin + po školení lektor vždy dává prostor pro vaše další otázky.
 • E-learning - jako bonus získáte po dobu 12 měsíců tento kurz i ve formě videí. Mrkněte na ukázkové video.
 • Školitelem je David Šolc, který je zakladatelem portálu PrimaKurzy.cz, předního českého vzdělávacího centra v oblasti IT a také spravuje Facebook mnoha svým klientům. Do jeho portfólia patří například nejstarší česká cestovní kancelář Čedok, největší přírodní zábavní park v Česku Šikland, e-shop a síť kamenných prodejen doplňků stravy Dafit a také Prima Kurzy. Díky kvalitnímu Facebook marketingu vybudoval David několik svých dalších projektů. Vy tak získáte celkové znalosti přímo z praxe a to které techniky na Facebooku fungují a čemu se na této sociální síti naopak vyhnout.
 • Konzultace s lektorem po ukončení kurzu zdarma.
 • Certifikát o úspěšném ukončení kurzu.
 • Garance, že po dokončení kurzu bude uživatel schopen spravovat Facebook profil jakékoli společnosti a vytvářet efektivní reklamy vč. remarketingu.
 • Videa celého kurzu zdarma pro vaše zopakování + veškeré novinky a mnoho bonusů.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Lektor a garant kurzu

David Šolc

David začínal s digitálním marketingem již před 16 lety a za tuto dobu se stal předním českým expertem v této oblasti. Měsíčně spravuje miliónové rozpočty klientů jeho digitální agentury PrimaFuture.cz, která působí v Česku a na Slovensku. Jeho klienty se staly přední hráči ve svém oboru jako je Dafit.cz, Bigboy.cz, M-Style.cz, Cedok.cz a desítky dalších.

Více o lektorovi

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz má tyto certifikace a ověření

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 13 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.

Fotogalerie

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

4.6 Hodnotilo 1910 lidí

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN Od 2.3.2023 Poslední volné místo!

Zobrazit termíny
Termín se blíží!
Zobrazit termíny