Životní restart Martina Skoupého

Martin je jednatelem a majitelem společností SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o. a STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o.. S námi si dal jak říká svůj životní restart, přečtěte si jeho příběh v našem rozhovoru.

Jak se v současné době máš?

Nikdy jsem se necítil lépe! Daří se mi naplňovat své záměry (a že jich není zrovna málo :)), také zvládám překonávat i problémy, které k podnikání přirozeně patří. Rostu, buduji, zakázek umím získat víc než dost. Co více si přát?

Jaké profesi se momentálně věnuješ a kde?

Veškerý čas a energii teď dávám do dvou projektů - SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o.a STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. Mým core businessem je standardní second hand stěhování (byty), stěhování těžkých břemen a mezinárodní stěhování, to vše především v Brně.

  

S odstupem času po ukončení kurzu, jak by jsi ho zhodnotil a v čem ti ve tvém profesním životě pomohl?

Kurz je pro mě navždy spojen životním restartem, kdy jsem v 31 letech byl nucen začít znovu od nuly.

Už si nevybavuji jak, ale jednoho večera jsem si položil rozhodující otázku: "Kdy v životě jsem byl doopravdy šťastný?". A protože síla a stěhování těžkých věcí bylo vždy mým koníčkem, bylo rozhodnuto. Kurz byl pak odpovědí na to, jak se prosadit v tvrdé konkurenci, jak se orientovat na internetu, jak získat zakázky atd. Kurz mi pomohl získat vhled do oblasti, kterou dnes považuji za alfu a omegu úspěchu. Neumím si představit, rozjíždět své podnikání bez něj.

Které z nástrojů, jenž byly součástí školení nejvíce používáš?

Dá se říci, že krom řešení pro e-shopy, všechny. SEO, uživatelská přívětivost webu, linkbuilding, PPC, Facebook, Google Analytics. Samozřejmě nevyužívám všechny do max. hloubky.

Doplnil by jsi některé z nástrojů online marketingu do kurzu?

Osobně mi skladba osnov plně vyhovovala, téměř vše bylo pro mě využitelné.

Doporučil by jsi kurz i ostatním zájemcům?

Už jsem doporučil :) Ať už chcete rozjet vlastní podnikání nebo se online věnovat profesionálně, tento kurz vám nabídne jednoznačně nejvyšší úroveň.

Mrněte na Martinovu stránku. Děkujeme.