- 

Rozhovor s naším novým moderátorem Tomášem Suchým

Co by jsi nám o sobě prozradil Tome?

Tak tedy ahoj! Já jsem Tomáš a je mi 23 let. Rád fotím, miluji cestování a veškéré možné i nemožné sporty. V životě mi dává největší smysl být flexibilní časem a místem. Tudíž jsem propadl "onlajnu" a kromě focení a natáčení videí si nedokážu představit dělat ve svém životě něco jiného. Také jsem velkým příznivcem bojových sportů, sdílené ekonomiky a technologiím založených na Blockchainu.

Jak si užíval letošní léto?

Letos jsem překvapivě hodně cestoval :) Ještě v květnu jsem byl v Portugalsku, kde jsem se rozhodl jít pěšky zhruba 240 kilometrů až do Španělska a poté necelé 3 měsíce strávil v Anglii.

Na cestách si tedy pracoval?

Z Portugalska do Španělska ne, jelikož myšlenkou té cesty bylo úplně vypnout. Užívat si přítomný okamžik a být co nejvíce offline. V Anglii jsem částečně připravoval pár onlinových projektů.

V kterém oboru konkrétně pracuješ?

Dobrá otázka. Nejsem zaměřený pouze na jednu konkrétní činnost. Je spoustu věcí, které mě jednoduše baví a snažím se v nich získat přesah. Ovšem hlavní pilíře u mě tvoří marketing na sociálních sítí, focení a natáčení videí.

Takže se rád sebevzděláváš v tom co tě baví?

Určitě. Čtu knihy, mám pár oblíbených blogerů a poslouchám podcasty. Také se účastním různých kurzů, či konferencí.

Sport děláš závodně nebo jako hobby?

Zhruba 9 let jsem dělal závodně karate, chvíli jsem cvičil crossfit a teď bych se rád věnoval MMA (Smíšená bojová umění).

Máš nějaké životní motto nebo cíle?

Cestuj daleko a pracuj odkudkoliv. Cíle si nedávám. Cíl pro mě znamená něčeho dosáhnout a tím to ukončit. Já si raději určím směr, kterým půjdu a cílem bude život samotný :)

Děkuji za rozhovor a ať se ti daří :)

Děkuji a mějte se báječně.