Termíny

Co se naučíte

Na kurzu se dopodrobna naučíte, jak vytvářet obsah a placenou reklamu na Facebooku, jak ji optimalizovat a vyhodnocovat. Po celou dobu kurzu si vše prakticky zkoušíte.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady


 • základní uživatelská znalost počítače;
 • znalost českého nebo slovenského jazyka;
 • osobní profil na Facebooku;
 • Business Manager není podmínkou, pokud ho nemáte, založíme ho na školení.

Cena kurzu

Cena s 21% DPH6 500 Kč

Běžná cena

8 500 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 325 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 3.12.2023
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Posledních 5 míst v tomto termínu

Začíná za 57 dní
Termín
25.1. - 26.1.2024
Školení
2 dny
Čas školení
08:30 - 15:00
Kapacita
Obsazeno 14 / 19
Cena
6 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 8 500 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Rezervovat termín
Platnost akční ceny do 3.12.2023
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín
Neupřesněno
Školení
2 dny
Čas školení
08:30 - 15:00
Kapacita
Obsazeno 2 / 19
Cena
6 500 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 8 500 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám e-mail
Platnost akční ceny do 3.12.2023
Termín bude otevřen

Distanční studium

Studujte distančně - kompletně on-line

Jedná se o 100% obsahově stejný kurz, jako u prezenční formy studia, kde však musíte být fyzicky přítomni. U distanční formy je tomu opačně, čas a tempo studia si určujete vy sami. Videa jsou předtočená a lze se k nim kdykoliv opakovaně vracet. Na jeho zpracování do maximální praxe jsme si dali velmi záležet. Tato forma není akreditována, tedy nelze na ní čerpat jakýkoliv dotační program.

Jak tedy studium probíhá?

 1. Procházíte si aktuální videa kdykoliv máte čas.
 2. Většina kapitol obsahuje praktický úkol, kterým si ověříte pochopení dané problematiky. S případnými dotazy se můžete obrátit na lektory.
 3. Na každý úkol získáte přímou zpětnou vazbu.
 4. V průběhu studia se můžete na cokoliv zeptat a lektor vám odepíše ve velmi krátkém čase.
 5. Kurz je zakončen obdržením prestižního certifikátu

Aktuální počet studentů (aktualizováno 1x měsíčně) 91

Chci také studovat distančně

250+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Nejvíce hodnocený kurz Facebooku v Česku.
Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.
252 komentářů
Přidat komentář
Ondra Štěpán

Obsáhlý kurz, který Vás posune dál. Velice vstřícný , srozumitelný a blbuvzdorný přístup lektora. Individuální pomoc při řešení konkrétních postupů při nastavování specifických kampaní FB. Díky Davidovi.

Gabriela Sokolová

Kurz určitě splnil a spíše bych řekla, že dokonce i předčil má očekávání! :) Jde vidět, že je David člověk z praxe, na správném místě a že rozumí tomu, o čem mluví. Můžu jet doporučit! :)

Berenika Slánská

Na kurzu jsem se naučila vše podstatné, co pro správné nastavování kampaní na soc. sítích potřebuji. Byl veden srozumitelnou a zábavnou formou. Určitě doporučuji!

Zuzana Kostelecká

Jelikož jsem na Prima kurzech absolvovala už kurz webmaster, věděla jsem, že nebudu litovat a že se dočkám přesně takového přístupu, jaký potřebuji. I tento kurz byl velice přínosný, zábavný a naprosto zásadní je pro mě i podpora, kterou poskytují po skončení kurzu. Už se těším, jak tento týden zúročím vše, co jsem se naučila, až budu spouštět svou první samostatnou FB kampaň pro firmu, ve které pracuji.
Děkuji za vše!
PS: Těším se na kurz digitálního marketingu v listopadu! Určitě nebude poslední. :-)

Andrea Zíbarová

V první řadě bych chtěla poděkovat za super milý přístup. David ke každému přistupoval idividuálně a ochotně odpovídal na položené otázky. Vše vysvětloval srozumitelně, nedělalo mu problém i něco zopakovat, když jste si nevěděli s něčím rady. Určitě to nebyl můj poslední kurz! :)

Ondřej Vodochodský

Kurz byl fakt super! David byl strašne fajn a ochotně odpovídal na všechny dotazy. Nečekal jsem, že to bude až takto zajímavý a zábavný! Určitě se chci přihlásit na další.

Lucie Umlaufová Stejskalová

Kurz byl skvělý, doporučuji všem, kteří chtějí dělat reklamy na sociálních sítí. David mluví tak, že i člověk, který teprve začíná vše dobře pochopí. Jsem moc ráda, že jsem kurz absolvovala. Díky!

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

POZOR! Nyní lze studovat náš KOMPLEXNÍ kurz Facebook marketingu ONLINE

Zamilovali jste si sociální síť Facebook a chcete se ji na špičkové úrovni naučit i pro použití v online marketingu? Tak pak právě pro vás jsme připravili naše unikátní dvoudenní školení kompletního marketingu na Facebooku (správy firemního profilu i reklam).

Největší sociální síť na světě Facebook v současné době nabízí nepřeberné množství zajímavých nástrojů pro reklamu, díky kterým můžete efektivně propagovat jakýkoli typ podnikání. 

Provedeme vás tímto efektivním nástrojem od úplného začátku až po rozsáhlé funkce, jako je dynamický remarketing, měření událostí, offline konverze a mnoho dalšího. Náš kurz vás tedy naučí kompletní strategii, jak si poradit s obsahem a reklamami na Facebooku včetně vyhodnocení efektivnosti. Jako bonus k tomuto školení získáte i desítky nástavbových videí pro fajnšmekry, které vám objasní, jak si nastavit automatizaci na Facebooku.  

Čím se naše školení komplexního Facebook marketingu liší od konkurence?

 • Optimální délka školení 2 dny (15 vyučovacích hodin), která zaručuje dostatek času se veškeré podstatné nástroje Facebooku naučit.
 • Naučíte se kompletní obsah na Facebooku, reklamy a ve formě videí získáte i detailní návod, jak pracovat s Facebook skupinami. Tedy vše, co je potřeba.
 • Jako výrazný bonus obdržíte přístup do naší špičkové videoakademie,  kde si můžete vše pohodlně zopakovat i ve formě e-learningu. Navíc po ukončení školení budete mít přístup i k novinkám.
 • Naše školení dosáhlo více než 220+ recenzí od našich studentů. Je tedy nejvíce hodnoceným školením Facebooku v Česku a získalo status ověřeno studenty.
 • Celá výuka probíhá na základě reálného zadání - můžete si vybrat z kategorie  eshop  a nebo  služby, podle toho k jaké oblasti ve vaší práci více inklinujete. Nejdříve je vše detailně vysvětleno lektorem  Davidem Šolcem  a posléze si vše prakticky vyzkoušíte. Tím je vždy zaručena vysoká efektivnost probírané tématiky a naučí se to opravdu každý. Nejedná se tedy o kurz, kde se pouze přednáší, ale o kurz s praktickým zkoušením a vždy ve velmi dobré atmosféře. A nebojte, k tabuli se u nás nechodí :-)
 • Chceme se vám věnovat i po ukončení kurzu a tak jsme pro vás založili na Facebooku poradenskou skupinu s názvem Spravujeme sociální sítě. V současné době má tato skupina více než 7 000+ aktivních uživatelů a je největší skupinou zaměřenou na sociální sítě v Česku a na Slovensku. 

Absolvováním kurzu to u nás nekončí... 

 • Aby byla zachována maximální efektivnost našeho školení Facebook marketingu, tak po jeho ukončení od nás dostanete dobrovolný úkol  vypracovat  praktickou úlohu  založenou na všem, co jste se na kurzu naučili. Po jejím vypracování ji lektor detailně vyhodnotí (její výsledek budete znát pouze vy) a případné nedostatky vám objasní. Výstup z kurzu tak bude maximální a vy se tak nemusíte bát, že kdybyste náhodou něčemu neporozuměli, že na to budete po kurzu sami.
 • Lektor nabízí i konzultace pro studenty po kurzu zdarma.

Mrkněte na termíny školení v Praze.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Správa firemního profilu a tvorba obsahu v Meta Business Suite

 02 

Meta Business Manager

 03 

META Pixel

 04 

Tvorba remarketingových segmentů (zpětné oslovení návštěv reklamou po jejich opuštění webu)

 05 

Optimalizace datového zdroje (XML feedu)

 06 

Tvorba reklam ve správci reklam

 07 

Vyhodnocení reklamních kampaní

 08 

Bonus videa | Jak na skupiny na Facebooku

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Délka kurzu 2 dny - 15 vyučovacích hodin + po školení lektor vždy dává prostor pro vaše další otázky.
 • Kurz získal 250+ recenzí od studentů a je tak nejvíce hodnoceným školením Facebooku v Česku a na Slovensku.
 • E-learning - jako bonus získáte po dobu 12 měsíců tento kurz i ve formě videí. Mrkněte na ukázkové video.
 • Školitelem je David Šolc, který je zakladatelem portálu PrimaKurzy.cz, předního českého vzdělávacího centra v oblasti IT a také spravuje Facebook mnoha svým klientům. Do jeho portfólia patří například nejstarší česká cestovní kancelář Čedok, největší přírodní zábavní park v Česku Šikland, e-shop a síť kamenných prodejen doplňků stravy Dafit a také Prima Kurzy. Díky kvalitnímu Facebook marketingu vybudoval David několik svých dalších projektů. Vy tak získáte celkové znalosti přímo z praxe a to které techniky na Facebooku fungují a čemu se na této sociální síti naopak vyhnout.
 • Konzultace s lektorem po ukončení kurzu zdarma.
 • Certifikát o úspěšném ukončení kurzu.
 • Garance, že po dokončení kurzu bude uživatel schopen spravovat Facebook profil jakékoli společnosti a vytvářet efektivní reklamy vč. remarketingu.
 • Videa celého kurzu zdarma pro vaše zopakování + veškeré novinky a mnoho bonusů.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Lektor a garant kurzu

David Šolc

David začínal s digitálním marketingem již před 16 lety a za tuto dobu se stal předním českým expertem v této oblasti. Měsíčně spravuje miliónové rozpočty klientů jeho digitální agentury PrimaFuture.cz, která působí v Česku a na Slovensku. Jeho klienty se staly přední hráči ve svém oboru jako je Dafit.cz, Bigboy.cz, M-Style.cz, Cedok.cz a desítky dalších.

Více o lektorovi

Certifikace a ověření naší agentury

Naše digitální agentura PrimaFuture.cz s.r.o. působí na českém trhu již 13 let. Získali jsme tyto certifikace a ověření.


Fotogalerie

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

4.5 Hodnotilo 1941 lidí

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN OD 25.1.2024 Posledních 5 volných míst.

Zobrazit termíny
Termín se blíží!
Zobrazit termíny