Google Partner

Google Partner

Co je Google Partner?

Jedná se o profesionální certifikaci nabízenou přímo společností Google. Každý, kdo se věnuje Online marketingu si tak může ověřit své znalosti. Testy se skládají z ověření znalostí nejen základního, ale především pokročilého užívání služby AdWords.

Jaké jsou výhody?

Každý, kdo zvládne certifikaci tak prokazatelně dokazuje své nejen teoretické, ale i praktické znalosti, jelikož je spousta otázek stavěna právě na zkušenostech s praktickým užíváním služby AdWords. Certifikát je dobré ukázat i potenciálním klientům, aby měli jistotu, že certifikovaná osoba/firma je na online inzerci skutečným odborníkem.

Jaké znalosti jsou ověřovány?

Certifikace se skládá z několika testů, přičemž každý je zaměřený na jinou síť Google AdWords. Pro získání certifikátu je nutná nejen znalost všeobecných znalostí online inzerce, správy a optimalizace PPC kampaní, ale i pokročilé postupy při vytváření a měření kampaní.

Je certifikace napořád?

Certifikační testy je potřeba dělat každý rok znovu. Vzhledem k rychlému vývoji trendů v online marketingu je nutné se neustále vzdělávat a držet krok s veškerými novinkami. Proto je zapotřebí dokázat, že si nenecháme nic uniknout a naše odbornost na online inzerci je stále aktuální.

Odkaz, že naše společnost PrimaFuture.cz s.r.o. je Google Partner najdete zde.

Komentáře

4.6 Hodnotilo 1495 lidí