- 

Crossposting na Facebooku

Máte více firemních profilů a nebo chcete jinému umožnit pracovat s vašimi videi velmi jednoduchým způsobem? Využijte funkci crossposting na Facebooku.

Jak vše nastavit?

Musíte být ve vašem firemním profilu a a kliknout na "Nastavení".

--> dále kliknete ve vertikální navigaci na "Crossposting".

--> do okénka napíšete firemní profil, se kterým chcete vaše videa sdílet. V našem případě je to firemní profil PrimaFuture.cz. 

 

--> Následně Url z "Tato stránka si vaší stránku nepřidala" pošlete majiteli firemního profilu, kterému chcete vaše videa nasdílet. Pokud je i druhý profil váš, tak danou URL pouze zkopírujte do prohlížeče a kliknete enter.

--> následně se objeví firemní profil, kterému jste umožnili, aby vaše videa velmi snadno mohl použít pro své účely. Tento přístup můžete kdykoliv odebrat.

--> Na zdi jakmile kliknete na ikonku fotoaparátu a vyberete ze souborů video, tak se objeví i možnost crossposting, na kterou kliněte. Zde vyberete firemní profily, se kterými chcete sdílet vaše videa. V našem případě je to právě PrimaFuture.cz. 

  

--> jakmile kliknete viz. výše na tlačítko "zveřejnit", přijde firemnímu profilu, kterému jste dali právo crossposting do "Upozornění" informace, že může vaše video také používat.

--> video, které jste jinému firemnímu profilu nasdíleli přes crossposting lze pak velmi snadno zveřejnit. Stačí ho zaškrtnout, kliknout na "akce" a dát "Vytvořte příspěvek s tímto videem". Následně se vaše video zobrazí v příspěvku jiného profilu, kterému jste to umožnili.

Autor: David Šolc