Dobrý den, jmenuji se Collabim

„Jak efektivně sledovat práci v oblasti SEO ?“

Tak přesně na tuhle otázku mám jednoduchou odpověď – Collabim

Jsem nástroj, díky kterému ušetříte desítky hodin měsíčně. Týdně měřím miliony klíčových slov pro desítky tisíc projektů a pomáhám odhalovat slabá místa webových stránek… a už mi je 8 let.

11 věcí, se kterými vám pomůžu v internetovém marketingu


1. Měřím pozice klíčových slov

Umožňuji uživatelům mít neustálý přehled o jejich pozicích ve vyhledávačích. Díky tomu se dozvíte o velkých posunech klíčových slov – jak nahoru, tak dolů.

2. Zjišťuji PPC reklamy

Ke každému slovu zjistím, kdo na něj inzeruje pomocí PPC reklam. Zobrazím i jednotlivé inzeráty a v případě vyhledávače Seznam vám dokonce ukážu, jak vypadá struktura UTM tagů. Snadno tak poznáte, zda-li se o PPC vaší konkurence stará odborník.

3. Analyzuji stránky

Umím zobrazit klíčová slova v částech jako title, H1nadpis nebo metadescription, ale taky ohlídat indexacirychlost a velikost jednotlivých stránek . Jestli je nechcete ručně procházet jednu po druhé, zkuste mě, projdu je za vás a ukážu vám ucelený přehled cílových URL a klíčových slov.

4. Špehuji konkurenci, ale pšt

Získám pro vás data o tom, jak si konkurence vede ve vyhledávačích. Odhalím vám všechny datasrovnám pozice konkurence ve výsledcích hledání s pozicemi vašeho webu… a nikdo se to nedozví.

5. Svedu jednorázové analýzy

Je jich hodně, ale nejdůležitější je, že vám během pár minut jednorázově změřím pozice a hledanost libovolných klíčových slov. A kdybyste jich měli málo, tak díky datům z našeptávačů vám poradím další podobná slova, které lidé vyhledávají.

6. Ohlídám existenci zpětných odkazů za vás

V pravidelných intervalech kontroluji, jestli stále existuje na té či oné stránce odkaz na váš web.

7. Reportuji jedním kliknutím

Vytvářím přehledné reporty návštěvnosti, pozic ve vyhledávačích, zpětných odkazech a dalších metrik. Zajišťuji jednoduchý, rychlý, a především snadno pochopitelný graf. Váš klient nebo nadřízený si moje reporty zamiluje.

8. Odhalím weby pro získání odkazů

V nástroji Site finder automaticky vyhledávám podobné kvalitní weby. Narazíte tak na zajímavé webové stránky a získáte na nich zpětné odkazy, články či jiné formy spolupráce.

9. Mám rád týmovou práci

Potřebujete ke mně přistupovat ve vícero lidech? A jenom k určitým projektům? Já s tím určitě žádný problém nemám. Klidně nastavte jednotlivým uživatelům práva jenom na čtení. To totiž umím taky.

10. Umím importovat a exportovat

Kdybyste náhodou chtěli vyndat data ven, tak mi řekněte. Do minutky jsou vám k dispozici. Samozřejmostí je také import klíčových slov i odkazů. V neposlední řadě se umím propojit s Google Analytics… a taky s Google Search Console.

11. Jo a jazykové mutace zvládnu taky

Změřím vám pozice na více než 70 vyhledávačích, včetně Google (mobilního i obrázkového), Seznamu, Bingu a Yahoo. Třešničkou na dortu je možnost personalizace výsledků pro více než 160 měst po celém světě, což ocení především ti z vás, kteří cílí na zahraniční trhy.

Pro ty, kteří váhají, jestli jsem tím správným nástrojem, neváhejte kliknout a můžete si mne vyzkoušet na 14 dní zdarma !