S každým zakoupeným prezenčním kurzem získáte také automaticky přístup do naší videotéky, kde máte celý kurz kompletně zpracovaný i ve formě videí. Ukázkové video Přihlášení pro studenty

Ukázkové video | JavaScript pro začátečníky

Výhody našich videí

Přehledně rozdělené kapitoly

U každého videa máte k dispozici přehled kapitol z celého videa. Je tak velmi jednoduché se kliknutím přenést na téma, které si potřebujete zopakovat nebo které jste úplně nepochopili na hodině.

Každá kapitola s doprovodným textem

Každá kapitola má své doprovodné texty, kde najdete odkazy na materiály ke stažení nebo webové adresy jmenované ve videu. Tento text se mění dynamicky v průběhu sledování videa, nemusíte tak nikde nic přepínat.

Navažte tam, kde jste přestali sledovat

Při přerušení přehrávání můžete později pokračovat tam, kde jste přestali. Náš přehrávač si to pamatuje a vy tak můžete pohodlně sledovat od té chvíle, kde jste přestali sledovat.

Každý měsíc nová videa

Každý měsíc přidáváme nová videa, která slouží jako zajímavé návody i jako přehled novinek, které byste měli vědět. Nikdy tak nezůstanete pozadu s novými trendy. Přitom si stačí třeba při snídani spustit novinky z vašich oborů přímo na stránkách PrimaKurzy.cz.