Detail lektora

Jan Pospíšil

Honza je JavaScriptový mág s mnohaletými zkušenostmi.

Kurzy školené lektorem

  Kontakt

  jan.pospisil@primakurzy.cz

  Honza programuje od svých 15 let. Začal s PHP a JavaScriptem a v této kombinaci programuje do dnes.

  Nejdříve pracoval jako programátor ve firmách jako je Komerční Banka, Loreal a MetLife, kde nasbíral zkušenosti, poté začal své zkušenosti předávat dál.

  Od roku 2015 školí PHP a Javascript a zajímá se o všechny frameworky a nástroje, které se okolo těchto technologií točí.

  Ukázky práce

  Zapakatel.cz

  Po studiu na ČVUT začal pracovat ve firmě zapakatel a podílel se na zrození jednoho z dnešních největší slevomatů.

   

  Adamapp.cz

  Je původním autorem aplikace adamapp.cz – aplikace, kde si můžete během několika málo minut naklikat nativní aplikaci jak pro android, tak iOS.

   

  Loreal.com

  Stal se senior programátorem ve společnosti Loreal , kde se staral o bezproblémový chod intranetu pro pobočky ve střední a západní Evropě.

   

  Freestylezoo.net

  Založil vlastní projekt freestylezoo.net, který se zabývá organizováním sportovních adrenalinových kurzů, této zálibě se věnuje do dnes.

   

  YLP.cz

  Je jedním ze zakladatelů a spolumajitelů logistické firmy YLP.cz. Pochopitelně naprogramoval aplikaci na správu přeprav, což ho děsně baví stále tuto aplikaci vylepšuje :-)

   

  Školení

  V posledních letech ho začalo bavit předávat své zkušenosti dál. Začal školit webové technologie, ze kterých se postupem času staly i technologie pro nativní a desktopový vývoj (Javascript).