Lektor Jan Pospíšil

Detail lektora

Jan Pospíšil

Honza je JavaScriptový mág s mnohaletými zkušenostmi.

Kurzy školené lektorem

Kontakt

jan.pospisil@primakurzy.cz

Honza programuje od svých 15 let. Začal s PHP a JavaScriptem a v této kombinaci programuje do dnes.

Nejdříve pracoval jako programátor ve firmách jako je Komerční Banka, Loreal a MetLife, kde nasbíral zkušenosti, poté začal své zkušenosti předávat dál.

Od roku 2015 školí PHP a Javascript a zajímá se o všechny frameworky a nástroje, které se okolo těchto technologií točí.

Ukázky práce

Zapakatel.cz

Po studiu na ČVUT začal pracovat ve firmě zapakatel a podílel se na zrození jednoho z dnešních největší slevomatů.

 

Adamapp.cz

Je původním autorem aplikace adamapp.cz – aplikace, kde si můžete během několika málo minut naklikat nativní aplikaci jak pro android, tak iOS.

 

Loreal.com

Stal se senior programátorem ve společnosti Loreal , kde se staral o bezproblémový chod intranetu pro pobočky ve střední a západní Evropě.

 

Freestylezoo.net

Založil vlastní projekt freestylezoo.net, který se zabývá organizováním sportovních adrenalinových kurzů, této zálibě se věnuje do dnes.

 

YLP.cz

Je jedním ze zakladatelů a spolumajitelů logistické firmy YLP.cz. Pochopitelně naprogramoval aplikaci na správu přeprav, což ho děsně baví stále tuto aplikaci vylepšuje :-)

 

Školení

V posledních letech ho začalo bavit předávat své zkušenosti dál. Začal školit webové technologie, ze kterých se postupem času staly i technologie pro nativní a desktopový vývoj (Javascript).