- 

Jsem v kurzu | rekvalifikační kurzy

Vstoupit do světa IT, který zahrnuje grafiku, programování, tvorbu webových stránek, digitální marketing a další, může působit jako výzva, zejména pokud se jedná o obory, která jsou pro vás jako bílá místa na mapách. Nepoznaná.

Začít kariéru a překonat počáteční překážky nemusí být tak těžké a drahé, jak by se na první pohled mohlo zdát. Zejména tu druhou část můžete opravdu velmi snadno vyřešit, a to díky státní pomoci. Skutečně, čestně, tak to je. A díky tomu teď nastává co? Díky tomu teď nastává ten pravý čas na začátek vaší nové kariéry!

Již řadu let můžete na svou rekvalifikaci čerpat balíček 50 tisíc korun v období tří let (a spoustu našich bývalých i aktuálních studentů tuto možnost také využila). Nyní k tomu přibyla možnost prohlédnout si dostupné rekvalifikace on-line a on-line také vše vyřídit. Říká se tomu E-shop rekvalifikací neboli Databáze rekvalifikací a kurzů dalšího vzdělávání. Pomineme-li kvalitu provedení webu, tak je to jistě dobrý nápad a rádi jej doporučíme, protože vám, možným zájemcům o rekvalifikaci, to může usnadnit cestu ke vzdělání a získání profese vašich snů. Jediné, co pro to musíte udělat je, že musíte být vedeni v evidenci Úřadu práce ČR, a to buď jako uchazeč o zaměstnání nebo zájemce o zaměstnání. A ano, znamená to, že při tom můžete být zaměstnaní, můžete i podnikat nebo být na mateřské/rodičovské dovolené. V takovém případě jste zájemci o zaměstnání. Zájemci o práci snů, o práci vykonávanou kdekoliv na světě a samozřejmě, zájemci o práci s nebeským platem. Ano, možné to samozřejmě je, proč by ne. Jak moc vysoko se vypracujete, zůstane na vás. Ale první krok k tomu je: Rekvalifikace.

Rekvalifikace nabízí celou řadu výhod, jenž mohou mít pozitivní dopad na váš profesní i osobní život. Některé z těch hlavních, ale všeobecných výhod programu Jsem v kurzu zahrnují:

Rozvoj nových dovedností a znalostí
Umožňuje jednotlivcům získat nové dovednosti a znalosti v konkrétním oboru či odvětví.

Příležitost změnit kariéru
Otevírá dveře k novým pracovním příležitostem a umožňuje vám tak dosáhnout většího uspokojení ze své práce.

Zvýšení konkurenceschopnosti na trhu práce
Umožní stát se konkurenceschopnějšími uchazeči při hledání nového zaměstnání nebo při prosazování se ve své současné kariéře.

Podpora profesního růstu
Poskytuje vám možnost postoupit na vyšší pracovní pozici nebo zvýšit své příjmy.

Snížení nezaměstnanosti
Nabízí nezaměstnaným lidem nové schopnosti a dovednosti, které odpovídají aktuálním potřebám trhu práce.

Flexibilita a adaptabilita
Umožňuje vám přizpůsobit se změnám v pracovním prostředí a rychle reagovat na nové výzvy a příležitosti.

Sebevědomí a sebedůvěra
Úspěšné dokončení rekvalifikace vám může zvýšit sebevědomí a sebedůvěru, což může pozitivně ovlivnit vaši pracovní výkonnost a celkovou spokojenost.

Možnost státní podpory
Je finančně podpořena státem, což snižuje vaši finanční zátěž a činí vyhlídky na lepší práci dostupnější.

Výhody rekvalifikace jsou dost individuální a závisí na cílech a potřebách jednotlivce, ale bez ohledu na to, zda jde o zlepšení pracovních příležitostí, osobní růst nebo změnu kariéry, rekvalifikace pro vás představuje cennou investici do budoucnosti.

Pro mnoho z vás může být změna kariérního směru či hledání nové práce stresujícím a nejistým obdobím. Můžeme vás ubezpečit, že vyberete-li si k rekvalifikaci jakýkoliv z našich kurzů, budou vám poskytnuty nejen potřebné znalosti dovednosti, ale také skvělá podpora od všech lektorů, díky níž získáte i potřebné sebevědomí pro následnou práci v daném oboru. Rádi se podělíme o zkušenosti z praxe a víme, že když jednotlivec získá nové dovednosti a dokáže je úspěšně aplikovat, posílí se jeho sebejistota a překonávání překážek v nové pracovní pozici se tak stane mnohem snazší.

Díky e-shopu rekvalifikací se odbourávají další překážky na cestě za novou prací. Je nepohodlné někam chodit a nevědět, ale to nyní odpadá, protože vše vyřešíte on-line. Již žádné chození po úřadech, z kanceláře do kanceláře, žádné složité vyhledávání informací a podobně. Nyní si na stránkách Jsem v kurzu velice jednoduše vyberete kurz, přihlásíte se pomocí datové schránky nebo identity občana (třeba skrz bankovní identitu), vyplníte přihlášku a odešlete. Již nemusíte fyzicky na pobočku Úřadu práce, není to skvělé?

Vyplněná přihláška následně putuje k nám, kde ji potvrdíme a můžete se nás zde také na cokoliv z kurzu zeptat. Následně už „jen“ proběhne schválení od Úřadu práce, který má na rozhodnutí až 30 dní a začátku vašeho studia již nic nebrání. Pak už máte vše ve svých rukách, je totiž nutné, abyste kurz úspěšně dokončili. Což je, doufáme, i ve vašem zájmu. Ostatně, dokončení rekvalifikačního kurzu je ta nejdůležitější podmínka pro využití financování kurzu ze strany státu.

V současné době je IT oblast jedním z nejperspektivnějšíchnejžádanějších oborů. Může se zdát, že digitální technologie již zcela ovládly náš každodenní život, a to způsobuje i rostoucí poptávku po odbornících. Dovednosti a znalosti jsou dnes v tomto oboru velmi ceněny a firmy, organizace a podniky se neustále snaží svou online přítomnost posilovat a inovovat, od grafiky, programování a jejich www stránek, až po digitální marketing. Nové a nové trendy zajišťují, že IT obor má stálou budoucnost. Pravděpodobně neexistuje statistika, kde by profesionálové z IT vycházeli jako špatně placení zaměstnanci či OSVČ. Za svou práci tak můžete očekávat atraktivní finanční odměnu! A protože dnes už spoustu lidí nechce vykonávat práci pouze pro výplatu, ale preferují hlavně volnou pracovní dobu a čas na rodinu a své koníčky, IT v tomto vychází skutečně vstříc. Skoro až neskutečně! I proto je dobré být v kurzu. Doslova.

Pokud to s rekvalifikací myslíte vážně a hledáte ověřené školitele, jste u nás na správném místě. Máme odškoleno přes 13 let a jsme dlouholetými odborníky v několika IT oborech. Všechny nabízené kurzy obsahují základní kameny pro vaši úspěšnou kariéru v IT oblasti, což mohou potvrdit tisíce našich spokojených studentů. Naše vlastní digitální agentura PrimaFuture nám umožňuje nejen sledování nejnovějších trendů, ale také předávat svým studentům praxí ověřené postupy a techniky, které jsou klíčem k úspěchu. Jsme pyšní na to, že patříme k nejlepším školicím agenturám v České republice a dlouholetí klienti jsou zároveň živým důkazem kvality našich služeb.

Bez ohledu na věk nebo na to, zda se chystáte začít novou kariéru v oblasti grafiky, programování, tvorby webových stránek nebo digitálního marketingu, jsme tu pro vás s kvalitními a profesionálními kurzy, které vás připraví na všechny výzvy, které vás čekají v IT světě.